Výfuk wallpaper

Výsledková listina 1. série 2. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 E S
Student Pilný MFF UK 2 4 4 3 7 6 26
1.–2. Jáchym Bártík G, Havlíčkův Brod 2 4 4 3 6 6 25
1.–2. Matěj Mezera ZŠ Havlíčkův Brod, Nuselská 3240 2 4 4 3 6 6 25
3.–5. Matěj Coufal G, Havlíčkův Brod 2 3 4 3 4 6 22
3.–5. Klára Ševčíková G, Uherské Hradiště 2 4 2 3 5 6 22
3.–5. Martin Štyks G, Lovosice 2 4 4 3 7 2 22
6. Jaroslav Janoš G, Lesní čtvrť, Zlín 2 4 2 3 6 4 21
7. Zuzana Matůšová CZŠ Veselí nad Moravou 2 5 4 0 5 2 18
8. Jan Stulhofer G, SpgŠ, OA a JŠ Znojmo 2 4 2 1 2 6 17
9.–10. Markéta Ospálková ZŠ Šumvald 2 4 4 3 3 16
9.–10. David Surma G J. Wolkera, Prostějov 2 3 4 3 2 2 16
11.–13. Simona Fišerová G Jírovcova, České Budějovice 2 4 2 0 5 2 15
11.–13. Adam Poloček ZŠ Havlíčkova, Český Těšín 2 4 4 1 2 2 15
11.–13. Miroslav Vejvoda G, Nový Bydžov 2 4 1 6 2 15
14.–16. Lucie Hronová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 2 3 2 3 2 2 14
14.–16. Pavla Mikulíková G J. Škody, Přerov 2 4 1 2 5 14
14.–16. Kateřina Stodolová ZŠ Pardubice – Polabiny 1 4 2 1 4 2 14
17.–19. Michal Fiala G, Brno - Řečkovice 2 4 3 4 13
17.–19. Aneta K. Lesná G Christiana Dopplera, Praha 2 4 2 3 2 13
17.–19. Marek Raja G, Nymburk 2 4 3 2 2 13
20.–21. Jan Gavlas Svobodná chebská škola 2 1 4 1 2 2 12
20.–21. Jan Marek ZŠ a MŠ T. G. Masaryka Železnice 2 4 1 2 3 12
22.–24. Anna Dědová G, Benešov 2 4 1 0 4 11
22.–24. Jan Holásek G, Ústí nad Orlicí 2 4 2 3 11
22.–24. Jakub Vrba G, Svitavy 1 4 4 0 2 0 11
25.–30. Jan Bureš Svobodná chebská škola 2 1 4 1 2 10
25.–30. Honza Dang Svobodná chebská škola 2 1 4 1 2 10
25.–30. Dinh Huy Nhat Minh G, Kadaň 2 4 2 2 10
25.–30. Martina Fusková G, Uherské Hradiště 2 3 2 1 2 10
25.–30. Matěj Šnajdr Svobodná chebská škola 2 1 4 1 2 10
25.–30. František Zajíc G, Nymburk 2 1 2 3 2 10
31.–36. Tomáš Hlavatý G, Kadaň 2 3 4 9
31.–36. Oldřich Kupka ZŠ Ivanovice na Hané 2 4 1 0 2 9
31.–36. Tamara Maňáková G, Šumperk 2 5 2 9
31.–36. Jaromír Mielec G Volgogradská 6a, Ostrava 2 4 2 1 9
31.–36. Matěj Pur G a SOŠ pg. Jeronýmova, Liberec 2 4 3 0 9
31.–36. Jan Touš G, Nymburk 2 3 1 3 9
37.–39. Jakub Matějik ZŠ a MŠ Bílovice 2 4 1 0 1 8
37.–39. Filip Oplt G, Budějovická, Praha 2 4 2 0 8
37.–39. Klára Slováčková G Christiana Dopplera, Praha 2 4 2 8
40.–41. Daniel Hrdinka ZŠ Trutnov, Komenského 399 2 4 1 7
40.–41. Kateřina Volková Masarykovo G, Vsetín 2 4 1 0 7
42.–44. Kateřina Fuková G, Ohradní, Praha-Michle 2 4 6
42.–44. Klára Svobodová Křesťanská ZŠ Nativity, Děčín 2 2 0 2 6
42.–44. Anežka Žádníková ZŠ Tišnov, Smíškova 840 2 2 2 6
45.–49. Alžběta Andrýsková G, Olomouc-Hejčín 2 3 5
45.–49. Tereza Havelková ZŠ Loštice 2 3 5
45.–49. Jakub Horáček ZŠ Šumperk, Šumavská 21 2 1 2 5
45.–49. Petr Šimůnek G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 2 1 1 0 1 5
45.–49. Lukáš Winkler G Mikulášské n. 23, Plzeň 2 1 1 1 5
50.–55. Daniel Bobek G Christiana Dopplera, Praha 2 1 1 4
50.–55. Pavel Herinek ZŠ Luhačovice 2 2 4
50.–55. Markéta Holubová G Christiana Dopplera, Praha 2 2 4
50.–55. Michal Smrčka G, Lesní čtvrť, Zlín 4 4
50.–55. Kateřina Škorvánková G a SOŠ, Rokycany 2 1 1 4
50.–55. David Vu Trung První české G, Karlovy Vary 1 2 0 0 1 0 4
56.–57. Michaela Čermáková ZŠ a MŠ Staré Hobzí 1 1 1 3
56.–57. Aleksej Gaj G Christiana Dopplera, Praha 2 1 0 0 3
58.–60. Kristýna Davídková ZŠ Liberec, Česká 354 1 1 2
58.–60. Václav Šídlo G, Písek 2 2
58.–60. Jonáš Uřičář CZŠ Veselí nad Moravou 2 2
61. Matěj Holý G J. Vrchlického, Klatovy 1 1

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 E S
Student Pilný MFF UK 2 4 4 3 7 6 26
1. Jan Preiss G, Lovosice 2 4 4 3 6 3 22
2. Denisa Chytilová G J. Škody, Přerov 2 4 4 1 3 6 20
3.–5. Ondřej Konicar ZŠ Bílovice nad Svitavou 2 4 2 1 4 3 16
3.–5. Linda Penčová ZŠ Brno, Kneslova 28 2 4 2 3 5 16
3.–5. Tereza Vlčková ZŠ Znojmo, nám. Republiky 9 2 4 4 2 2 2 16
6.–7. Tomáš Dvořák G, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice 2 3 1 2 2 5 15
6.–7. Lukáš Neshyba ZŠ a MŠ Staré Hobzí 2 4 2 2 3 2 15
8. Alois Medek ZŠ a MŠ Čkyně 2 4 3 3 2 14
9.–16. Eliška Cejnarová G a SOŠ, Jaroměř 2 4 2 3 2 13
9.–16. Vladimír Jirka G P. de Coubertina, Tábor 2 3 1 3 4 13
9.–16. Dan Kellner ZŠ Karlovy Vary, Krušnohorská 11 1 4 4 4 0 13
9.–16. Jakub Novotný G, Brno - Řečkovice 1 4 2 2 4 13
9.–16. Matouš Pikous Podještědské G, Liberec 2 2 2 2 1 4 13
9.–16. Vít Pískovský G O. Havlové, Ostrava 2 3 2 2 2 2 13
9.–16. Václav Steinhauser 0 4 4 3 2 13
9.–16. Lukáš Vlček G Mikulášské n. 23, Plzeň 2 4 4 3 13
17.–18. Josef Pekař ZŠ a G Vodňany 2 2 3 5 12
17.–18. Yan Stepanyshyn G Mikulášské n. 23, Plzeň 2 4 2 2 2 0 12
19.–24. Petr Bečvář ZŠ E. Beneše a MŠ Písek, Mírové 2 4 2 3 11
19.–24. Richard Fleischhans G, Benešov 2 4 2 3 11
19.–24. Zuzana Klimsová G, Jihlava 2 4 2 3 11
19.–24. Monika Machalová Slovanské G, Olomouc 2 4 1 2 2 11
19.–24. Jiří Nábělek ZŠ a MŠ Chuchelná 2 3 2 1 2 1 11
19.–24. David Slavíček G, Brno - Řečkovice 2 4 2 1 2 11
25.–33. Vít Beran Masarykovo G, Plzeň 2 4 1 1 1 1 10
25.–33. Radka Janků G, Ostrov 2 4 2 2 10
25.–33. Pham The Huynh Duc G, Šumperk 2 5 2 1 10
25.–33. Andrea Podskalská G Brno, tř. Kpt. Jaroše 2 4 2 2 10
25.–33. Daniel Ridzoň ZŠ Norbertov, Praha 2 4 1 1 2 10
25.–33. Adéla Seidelmannová ZŠ J. Pravečka, Výprachtice 2 4 4 10
25.–33. Petr Schonherr ZŠ Liberec, Sokolovská 328 2 4 4 0 10
25.–33. Ondřej Teplík ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická 2 3 1 0 2 2 10
25.–33. Veronika Venclová ZŠ, Nasavrky 2 4 2 0 2 10
34.–37. Anna Mlezivová G P. de Coubertina, Tábor 2 4 3 9
34.–37. Martin Orság G a SOŠZE, Vyškov 2 5 2 9
34.–37. Adam Šišpera G J. A. Komenského, Uh. Brod 2 3 2 0 2 9
34.–37. Michal Zobaník ZŠ Hranice, Tř. 1. máje 2 1 2 0 4 9
38.–45. Viktorie Grussmannová Mendelovo G, Opava 2 2 3 1 8
38.–45. Jiří Hanák G J. Škody, Přerov 2 4 2 8
38.–45. Martin Hejl 1. ZŠ TGM Milevsko 2 3 2 1 8
38.–45. Michaela Kleslová ZŠ Poštovní, Karlovy Vary 1 4 2 0 1 8
38.–45. Antonín Krmíček G, Uherské Hradiště 2 4 2 8
38.–45. Jiří Křesák ZŠ a ZUŠ Horažďovice 2 1 3 2 8
38.–45. Jan Rosenthaler 2. ZŠ Plzeň 0 4 1 0 1 2 8
38.–45. Ondřej Šrámek ZŠ 8. května, Šumperk 2 3 1 2 8
46.–54. Petr Hebký ZŠ Jihlava, Křížová 33 2 2 1 2 7
46.–54. Hana Hladíková G Nad Kavalírkou, Praha 1 2 1 3 7
46.–54. Miroslav Hrabal G, Olomouc-Hejčín 2 3 1 1 7
46.–54. Barbora Jedličková ZŠ a MŠ Tasovice 0 1 2 0 3 1 7
46.–54. Michaela Kovandová G Nad Štolou, Praha 1 2 2 2 7
46.–54. Jan Macháček G L. Jaroše, Holešov 2 2 3 7
46.–54. Vojtěch Melichar ZŠ, Liberec, Oblačná 2 5 7
46.–54. Matěj Suchánek ZŠ a MŠ Bílovice 1 2 1 3 7
46.–54. Michal Viktora 1 1 2 3 7
55.–63. Jaroslav Horáček G a SOŠZE, Vyškov 2 2 2 6
55.–63. František Jurák ZŠ a ZUŠ, Liberec, Jabloňová 2 3 1 6
55.–63. Markéta Lipovská Jiráskovo G, Náchod 2 3 1 6
55.–63. Duy Mai Van G F. X. Šaldy, Liberec 2 4 6
55.–63. Pham Lan Phuong G, Cheb 2 4 6
55.–63. Laura Thonová G, Nad Alejí, Praha 2 4 6
55.–63. Jan Trejbal G Luďka Pika, Plzeň 1 4 1 6
55.–63. Tomáš Troján G, Cheb 1 1 2 1 1 6
55.–63. Veronika Tupá 2 2 2 6
64.–70. Aneta Fajstlová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 2 3 0 5
64.–70. Ludmila Fridrichová CZŠ Veselí nad Moravou 0 3 1 1 5
64.–70. Radek Gadas ZŠ, Liberec, Oblačná 2 1 2 5
64.–70. Bohumil Hora Podkrušnohorské G, Most 2 1 2 5
64.–70. Martin Klančík G, Voděradská, Praha 2 3 5
64.–70. Petr Kučera ZŠ J. Hlávky Přeštice 1 3 0 1 5
64.–70. Martin Repčík G, Olomouc-Hejčín 1 3 1 5
71. Veronika Vávrová ZŠ újezd, Kyjov 2 1 1 0 4
72.–75. František Hořejš ZŠ a MŠ Stupno 2 1 0 3
72.–75. David Němec G, Tanvald 3 3
72.–75. Silvie Zbořilová G, Jeseník 1 0 2 3
72.–75. Kristýna Zubzandová ZŠ jazyků Karlovy Vary 2 1 0 3
76.–83. Helena Havelková Biskupské G, Brno 2 2
76.–83. Jan Houkar ZŠ a MŠ Mirovice 2 2
76.–83. Vlastislav Hozák ZŠ Opava, E. Beneše 2 2 2
76.–83. Jakub Kovářík ZŠ Hodonín, Očovská 1 1 0 1 2
76.–83. Veronika Králová ZŠ a MŠ Červený vrch, Praha 1 1 2
76.–83. Roman Krása ZŠ jazyků Karlovy Vary 0 2 0 2
76.–83. Tereza Sedláčková ZŠ Pardubice – Polabiny 2 2
76.–83. Veronika Stratilová ZŠ a MŠ Hrabišín 2 2

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 E S
Student Pilný MFF UK 2 4 4 3 7 6 26
1. Erik Kočandrle G Mikulášské n. 23, Plzeň 2 4 4 3 2 6 21
2. Ivana Horáčková G, Havlíčkův Brod 2 4 2 3 2 6 19
3. Martin Křenek G, Hranice 2 4 4 3 2 2 17
4. Eleonora Krůtová Klvaňovo G Kyjov 2 4 4 3 2 15
5.–6. Markéta Kaiserová ZŠ Schulz. sady, Dvůr Králové 2 3 1 2 4 2 14
5.–6. Jan Pokorný G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 2 4 3 5 14
7.–11. Nikola Bartková G, Olomouc-Hejčín 1 3 2 1 3 3 13
7.–11. Lucie Herciková G O. Březiny a SOŠ, Telč 2 4 2 1 2 2 13
7.–11. Kateřina Pšeničková ZŠ, Lupáčova, Praha 2 3 1 2 2 3 13
7.–11. Josef Sabol G Chotěboř 1 3 2 3 2 2 13
7.–11. Jakub Sochor G, Blovice 2 4 2 3 2 13
12.–14. Václav Brož G Christiana Dopplera, Praha 2 4 2 4 12
12.–14. Ludmila Hlávková ZŠ Šlapanice 0 2 1 3 4 2 12
12.–14. Veronika Přikrylová G J. Škody, Přerov 2 4 2 2 2 0 12
15.–16. Jan Procházka G, Židlochovice 2 4 1 3 10
15.–16. Ladislav Trnka ZŠ a MŠ B. Reynka, Lípa 2 4 1 3 10
17.–20. Klára Adámková G Jana Keplera, Praha 2 4 3 9
17.–20. Martina Ivanova ZŠ Litovel, Vítězná 1250 1 4 1 3 9
17.–20. Michael Mallý ZŠ JIH, Mariánské Lázně 2 4 1 2 9
17.–20. Miroslava Sloupová ZŠ a MŠ Nýrsko, Komenského 2 4 1 0 2 9
21.–25. Jiří Blaha G, Uherské Hradiště 2 4 2 8
21.–25. Marek Gottwald ZŠ Litovel, Vítězná 1250 1 4 2 1 8
21.–25. Sára Kopúnová PORG, Praha 2 3 3 8
21.–25. Václav Kůla G, Strakonice 2 3 1 0 2 8
21.–25. Hynek Prát ZŠ a MŠ Mikulčice 2 4 2 8
26.–32. Jan Bartoň G, Zábřeh 2 3 2 7
26.–32. Vítek Horčička G J. Škody, Přerov 2 4 1 7
26.–32. David Hudák ZŠ a MŠ Ořechov 2 1 1 0 2 1 7
26.–32. Šimon Kubík G Christiana Dopplera, Praha 1 3 3 7
26.–32. Barbora Lejsková G, U Balvanu, Jablonec n. N. 2 1 1 0 3 7
26.–32. Kristýna Paulusová G, Cheb 1 1 1 0 1 3 7
26.–32. Martin Pernica G a ZUŠ, Šlapanice 2 4 1 7
33.–40. Marek Božoň ZŠ, Dělnická, Karviná 2 4 0 6
33.–40. Iva Bublíková G, Cheb 2 1 1 1 1 6
33.–40. Tadeáš Erban ZŠ a MŠ Věry Čáslavské, Praha 6 1 2 1 2 6
33.–40. Alena Jirková G P. de Coubertina, Tábor 2 3 1 6
33.–40. Martin Motejlek G. Dr. A. Randy, Jablonec n. N. 2 4 6
33.–40. Benjamín Petržela ZŠ Frýdek-Místek, ČSA 570 2 3 1 6
33.–40. Kateřina Rosická G J. Ortena, Kutná Hora 2 4 6
33.–40. Kateřina Tymlová G, Blovice 2 4 6
41.–45. Sára Elichová G Jana Keplera, Praha 2 1 2 5
41.–45. Ondřej Charvát První české G, Karlovy Vary 2 3 5
41.–45. Tomáš Martiník Wichterlovo G, Ostrava 2 1 2 5
41.–45. Marie Sejkorová ZŠ Pardubice – Polabiny 2 3 5
41.–45. Štěpán Šmíd G Brno, tř. Kpt. Jaroše 1 4 5
46. Petr Martinek G, Voděradská, Praha 2 2 4
47.–52. Alzběta Fiľová Masarykovo G, Vsetín 2 1 3
47.–52. Natali Kaufholdová ZŠ Jihlava, Nad Plovárnou 1 2 0 3
47.–52. Kateřina Kočová ZŠ a MŠ Červený vrch, Praha 2 1 3
47.–52. Tereza Pospíšilová ZŠ a MŠ Šlapanov 2 1 3
47.–52. Jan Tym ZŠ Šumperk, Šumavská 21 2 1 3
47.–52. Jiří Žalud ZŠ Tachov, Zárečná 1540 0 1 1 0 1 3
53.–60. Kateřina Bartošová ZŠ Poštovní, Karlovy Vary 2 2
53.–60. Jiří Halberštát ZŠ Sokolov, Běžecká 2055 1 1 2
53.–60. Zbyněk Holan G, Voděradská, Praha 2 2
53.–60. Karel Jirgl ZŠ Brno, Sirotkova 36 2 2
53.–60. Martin Kadlec ZŠ JAK, Karlovy vary 1 1 0 2
53.–60. Vilém Merta FZŠ prof. O. Chlupa, Praha 2 2
53.–60. Nela Prokůpková ZŠ s RVMPP, Teplice, Buzulucká 2 2
53.–60. Dominik Řezník Klvaňovo G Kyjov 2 2
61.–62. Tereza Bergová G, Rožnov pod Radhoštěm 0 1 0 1
61.–62. Jakub Zemek G, Uherské Hradiště 1 0 0 1
63. Markéta Tománková ZŠ Hranice, Tř. 1. máje 0 0

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 E S
Student Pilný MFF UK 2 4 4 3 7 6 26
1. Miroslav Šafář ZŠ, Znojmo, Mládeže 3 2 4 2 2 2 4 16
2. Martin Schmied G, Jihlava 2 4 2 1 2 2 13
3. Petr Kolář 2 2 3 7
4.–5. Pavla Mašková 2. ZŠ JAK Milevsko 2 3 5
4.–5. Marta Stehlíková Masarykova ZŠ, Ždánice 1 4 5
6.–8. Stanislava Košáková ZŠ Strakonice, Dukelská 2 2 4
6.–8. Vít Kučera 1. ZŠ TGM Milevsko 2 2 4
6.–8. Václav Nevyhoštěný ZŠ Letovice 2 2 4
9. Martin Burget 2 1 3
10.–12. Nikola Müllerová ZŠ Nová Paka, Husitská 2 2
10.–12. Nora Prokešová První české G, Karlovy Vary 2 2
10.–12. Pavel Svoboda ZŠ Jílovská, Praha 2 2
13.–15. Tereza Březinová ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 68 1 1
13.–15. Tereza Burianová ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 68 1 1
13.–15. Kateřina Hledíková ZŠ TGM, Bojkovice 1 1
16.–18. Ondřej Benáček ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 68 0 0
16.–18. Tomáš Kudera ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 68 0 0
16.–18. Romana Nehybová ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská 68 0 0

Kategorie 5. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 E S
Student Pilný MFF UK 2 4 4 3 7 6 26
1.–2. Filip Bělohlávek 2 4 1 1 3 2 13
1.–2. Alžběta Béresová 2 2 3 3 3 13
3. Břetislav Hájek 2 3 2 3 1 11
4. Kateřina Behotová 2 2 2 3 9
5. Tereza Divišová 2 4 2 8
6. Kristýna Konečná 2 4 1 7
7. Anežka Bartošová 2 1 1 2 6
8.–9. Hana Komárková 2 3 5
8.–9. Vojtěch Sekera 2 3 0 5
10.–13. Matěj Bagar 2 2 4
10.–13. Marek Gaydicza 2 2 4
10.–13. Matyáš Sviták 2 1 1 4
10.–13. Kateřina Svobodová 2 2 4
14.–15. David Bradshaw 1 2 3
14.–15. Andrea Chimenti 2 1 3
16.–17. Jan Chleboun 2 2
16.–17. Tereza Pánková 2 0 0 2
18.–19. Tereza Hujerová 1 1
18.–19. Monika Kuchařová 1 0 1
Tento web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies do vašeho počítače. Také berete na vědomí, že jste si přečetli a porozuměli našim Zásadám ochrany osobních údajů. Pokud nesouhlasíte s odchodem z webu.Více informací