Výfuk wallpaper

Výsledková listina 3. série 13. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E V
Student Pilný MFF UK 5 6 6 7 7 7 38
1. Daniel Přívětivý G Arcus, Praha 5 6 6 7 7 7 38
2.–3. Charlotte Hosszú G B. Němcové, HK 4 6 6 7 7 7 37
2.–3. Sámo Šatánek ZŠ a MŠ Telecí 5 6 6 7 7 6 37
4. Alice Dědicová ZŠ Amálská, Kladno 5 6 6 7 7 5 36
5.–6. Alex Faivre G J. A. Komenského, Uh. Brod 5 6 6 5 7 6 35
5.–6. Akim Sklenka G, Žamberk 5 4 6 6 7 7 35
7.–9. Jana Feldbabelová ZŠ Jemnice 5 6 6 5 7 5 34
7.–9. Jonáš Fiala G, Čelákovice 5 6 6 3 7 7 34
7.–9. Anna Matiášková G, Turnov 2 6 6 7 7 6 34
10.–11. Petr Mareš ZŠ a MŠ Třebíz., Kralupy n. V. 5 6 6 4 5 7 33
10.–11. Maxmilián Ožana G F. Hajdy, Ostrava 3 6 6 5 7 6 33
12. Martin Vávra ZŠ O. Březiny Jaroměřice n/R. 5 6 6 2 7 6 32
13.–16. Petr Barták Slovanské G, Olomouc 4 3 6 5 6 7 31
13.–16. Tamara Dědková G, Roudnice nad Labem 5 6 6 4 6 4 31
13.–16. Max Menčík ZŠ Kuncova, Praha 5 - Stodůlky 4 3 6 4 7 7 31
13.–16. Martin Podpěra G Ústavní, Praha 4 3 6 5 6 7 31
17. Matěj Sochor G prof. J. Patočky, Praha 5 3 6 5 6 5 30
18. Svetlana Achedzak G Christiana Dopplera, Praha 5 4 6 5 3 6 29
19. Marie Prokešová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 5 3 6 7 7 28
20. James Warren Honců Wichterlovo G, Ostrava 3 3 6 4 6 5 27
21.–22. Martin Černý G Teplice 3 3 6 2 7 5 26
21.–22. Josef Eliáš Formánek G, Křenová, Brno 5 6 5 3 3 4 26
23.–26. Marie Hrubá G Volgogradská 6a, Ostrava 4 3 6 3 4 5 25
23.–26. Julie Krčmařová G Volgogradská 6a, Ostrava 5 3 2 3 7 5 25
23.–26. Martin Myška G B. Němcové, HK 4 6 1 4 5 5 25
23.–26. Hoang Ngan Nguyen Klvaňovo G Kyjov 4 3 6 4 2 6 25
27.–28. Jonáš Bartok G B. Němcové, HK 4 6 6 3 5 24
27.–28. Hana Dziková Klvaňovo G Kyjov 4 3 6 5 6 24
29. Michal Bělohlávek ZŠ JAK, Karlovy vary 3 3 6 2 4 4 22
30. Martin Rippl ZŠ a MŠ Osečná 4 3 1 7 6 21
31.–33. Aneta Kaniová G Orlová 3 3 1 2 7 4 20
31.–33. Lucie Pinkerová ZŠ a MŠ Školní, Švihov 4 3 6 7 20
31.–33. Barbora Samková ZŠ Prodloužená, Pardubice 4 3 6 5 2 20
34. Jan Chalupa ZŠ E. Rošického, Jihlava 5 6 4 4 19
35. Dominik Kudr ZŠ a MŠ Studenec 4 3 1 5 5 18
36.–38. Amaliya Jamgaryan ZŠ nám.Jiřího z Poděbrad, Praha 4 3 6 2 2 17
36.–38. Filip Rezek G J.Ž. 5 3 6 3 17
36.–38. Nela Žalská ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 3 6 3 5 17
39.–41. Václav Bittner ZŠ Křtiny 3 3 5 4 15
39.–41. Helena Blažková ZŠ a MŠ Osečná 4 3 6 2 15
39.–41. Jan Kulhavý Masarykovo G, Příbor 4 3 2 2 4 15
42.–44. Karel Hlaváček G Christiana Dopplera, Praha 3 6 2 3 14
42.–44. Lucie Kolářová G, Dačice 4 3 2 2 3 14
42.–44. Lucie Víšková OPEN GATE Říčany 5 3 6 14
45. Vojtěch Vydra ZŠ Dobřany 4 3 4 2 13
46. Běla Poláčková ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 5 1 6 12
47. Ondřej Pátek G Ústavní, Praha 0 3 6 0 0 2 11
48.–49. Matěj Knop G Christiana Dopplera, Praha 3 2 5 10
48.–49. Edita Volešová PORG, Praha 4 6 10
50. Barbora Bíklová G Mikulášské n. 23, Plzeň 3 2 4 9
51.–52. Angelika Basha ZŠ T. G. Masaryka Česká Kamenice 3 4 1 0 0 8
51.–52. Přemek Man ZŠ a MŠ Červený vrch, Praha 2 0 1 5 8
53. Ondřej Šimek 15. základní škola Plzeň 4 3 7
54. Michal Váňa ZŠ T. G. M. Lomnice nad Popelkou 6 6
55.–69. Marek Dohnal G Christiana Dopplera, Praha 5 5
55.–69. Milan Dvořák G Dobruška 5 5
55.–69. Hana Flašarová Biskupské G, Hradec Králové 5 5
55.–69. Vojtěch Klapal G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 5 5
55.–69. Antonín Kočí Biskupské G, Hradec Králové 5 5
55.–69. Jan Kuneš G, Žatec 5 5
55.–69. Viktor Leuža Masarykovo G, Vsetín 5 5
55.–69. Anežka Morávková Doctrina-Podještědské gymnázium 5 5
55.–69. Pavel Petrovický ZŠ Salvátor Valašské Meziříčí 5 5
55.–69. Kryštof Pupík ZŠ Salvátor Valašské Meziříčí 5 5
55.–69. Karolína Šírová Doctrina-Podještědské gymnázium 5 5
55.–69. Vojtěch Tlusťák Biskupské G, Hradec Králové 5 5
55.–69. Magdalena Trejtnarová G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 5 5
55.–69. Josef Turek G, Šumperk 5 5
55.–69. Michelle van Luxemburg ZŠ a MŠ Věry Čáslavské, Praha 6 2 2 1 5
70.–106. Eldar Abkerimov ZŠ Kuncova, Praha 5 - Stodůlky 4 4
70.–106. Jakub Bartoš ZŠ Staňkova, Pardubice 4 4
70.–106. Štěpán Beneš G, Český Krumlov 4 4
70.–106. Adam Boleslav G, Litoměřická, Praha 4 4
70.–106. Tomáš Fúrst G J. Heyrovského, Praha 4 4
70.–106. Jan Hančár Biskupské G, ZŠ a MŠ Krupka 4 4
70.–106. Sebastian Hodboď ZŠ Kuncova, Praha 5 - Stodůlky 4 4
70.–106. Anita Hostašová G, Lesní čtvrť, Zlín 4 4
70.–106. Nina Chodurová Mendelovo G, Opava 4 4
70.–106. Tomáš Chovanec Mendelovo G, Opava 4 4
70.–106. Michaela Jamborová ZŠ Staňkova, Pardubice 4 4
70.–106. Michal Kaleta Katolické gymnázium Třebíč 4 4
70.–106. Kryštof Kolenatý G J. Heyrovského, Praha 4 4
70.–106. Lukáš Kortiš Obchodní akademie Orlová - Lutyn 4 4
70.–106. Jan Kostka Masarykovo G, Vsetín 4 4
70.–106. Marek Kubala Obchodní akademie Orlová - Lutyn 4 4
70.–106. Nela Labušová G J. Ortena, Kutná Hora 4 4
70.–106. František Malenovský Wichterlovo G, Ostrava 4 4
70.–106. Filip Maskal Masarykova ZŠ a MŠ Hnojník 4 4
70.–106. Hana Matušincová Mendelovo G, Opava 4 4
70.–106. Štěpán Michalica G, nám. TGM, Zlín 4 4
70.–106. Eliška Olivová G J. Ortena, Kutná Hora 4 4
70.–106. Sofie Opelková ZŠ Jemnice 4 4
70.–106. Jaroslav Pech G P. de Coubertina, Tábor 4 4
70.–106. Petr Picek G, Český Krumlov 4 4
70.–106. Václav Poek Doctrina-Podještědské gymnázium 4 4
70.–106. Radim Pospíšil ZŠ Salvátor Valašské Meziříčí 4 4
70.–106. Filip Procházka G J. Heyrovského, Praha 4 4
70.–106. Jonáš Přádka ZŠ Salvátor Valašské Meziříčí 4 4
70.–106. Arnošt Pytloun ZŠ a MŠ DOCTRINA, Liberec 4 4
70.–106. Jakub Sekal G P. de Coubertina, Tábor 4 4
70.–106. Vít Šimůnek G J. Ortena, Kutná Hora 4 4
70.–106. Erik Šrámek Masarykova ZŠ a MŠ Hnojník 4 4
70.–106. Adéla Švecová G, Křenová, Brno 4 4
70.–106. Klára Vidnerová G Christiana Dopplera, Praha 4 4
70.–106. Jan Vitoň G P. de Coubertina, Tábor 4 4
70.–106. Jan Vobrysko ZŠ J. A. Komenského Blatná 4 4
107.–149. Adam Batěk G, Lesní čtvrť, Zlín 3 3
107.–149. Richard Berkus Mendelovo G, Opava 3 3
107.–149. Jakub Brózda ZŠ Hornická, Hlučín 3 3
107.–149. David Březovský ZŠ Znojmo, nám. Republiky 9 3 3
107.–149. Václav Budil Mensa G, Praha 6 3 3
107.–149. Šimon Buljat G J. Heyrovského, Praha 3 3
107.–149. Vladimír Černoch Katolické gymnázium Třebíč 3 3
107.–149. Magdaléna Endrštová ZŠ Jílovská, Praha 3 3
107.–149. Lukáš Fojtík ZŠ Hornická, Hlučín 3 3
107.–149. Matyáš Foršt G, Kolín 3 3
107.–149. Johana Hlaváčová G, Lesní čtvrť, Zlín 3 3
107.–149. Matěj Hrbáč Biskupské G, ZŠ a MŠ Krupka 3 3
107.–149. Martin Hujík G, nám. TGM, Zlín 3 3
107.–149. Kateřina Ježíková G, Lesní čtvrť, Zlín 3 3
107.–149. Adam Jurtík G P. Bezruče, Frýdek-Místek 3 3
107.–149. Lukáš Klásek ZŠ J. A. Komenského Blatná 3 3
107.–149. Matěj Král G Teplice 3 3
107.–149. Tobiáš Křivský ZŠ Nerudova, Jirkov 3 3
107.–149. Jakub Lištvan G P. Bezruče, Frýdek-Místek 3 3
107.–149. Tomáš Lutonský ZŠ Školní ul., Hrádek nad Nisou 3 3
107.–149. Václav Máca ZŠ a MŠ nám. Emy Destinnové, Str 3 3
107.–149. Aneta Mičulková G P. Bezruče, Frýdek-Místek 3 3
107.–149. Lucie Mikulenková G, Lesní čtvrť, Zlín 3 3
107.–149. Nikol Mlíchová Mendelovo G, Opava 3 3
107.–149. Jiří Mnář Doctrina-Podještědské gymnázium 3 3
107.–149. Emma Mrchlovská G, nám. TGM, Zlín 3 3
107.–149. Barbora Nociarová Mendelovo G, Opava 3 3
107.–149. Magdaléna Novotná Wichterlovo G, Ostrava 3 3
107.–149. Matěj Prokeš ZŠ Pionýrů, Frýdek-Místek 3 3
107.–149. Sarah Prokešová Mendelovo G, Opava 3 3
107.–149. Kateřina Sedláčková Soukromé gymnázium, Chomutov 3 3
107.–149. David Slaný Mendelovo G, Opava 3 3
107.–149. Jan Slaný ZŠ Jílovská, Praha 3 3
107.–149. Ladislav Styrnal ZŠ a MŠ Nýdek 3 3
107.–149. Eliška Suchardová G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L. 3 3
107.–149. Kateřina Svejkovská G, Mostecká, Chomutov 3 3
107.–149. Natálie Synková ZŠ Staňkova, Pardubice 3 3
107.–149. Jan Štolik G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L. 3 3
107.–149. Vítek Šťovíček ZŠ E.Krásnohorské, Ústí n. Labem 3 3
107.–149. Jan Štusák ZŠ Jílovská, Praha 3 3
107.–149. Adam Vlčko ZŠ Jílovská, Praha 3 3
107.–149. Jáchym Zeman Wichterlovo G, Ostrava 3 3
107.–149. Sebastien Zubák G Masaryk.nám. 3 3
150.–176. Jan Baťa G, nám. TGM, Zlín 2 2
150.–176. Antonín Čáp ZŠ Jinočany 2 2
150.–176. Ivona Filasová G, Jateční, Ústí nad Labem 2 2
150.–176. Šimon Kahoun G, Třeboň 2 2
150.–176. Štěpán Kalina Katolické gymnázium Třebíč 2 2
150.–176. Eliška Kerková G, Jateční, Ústí nad Labem 2 2
150.–176. Eliáš Koníček G, Žatec 2 2
150.–176. Martin Kreutz G F. Hajdy, Ostrava 2 2
150.–176. Josef Kučera G, Třeboň 2 2
150.–176. Laura Macurová G, Frýdlant nad Ostravicí 2 2
150.–176. Petr Malbohan G Masaryk.nám. 2 2
150.–176. Matyáš Milata G, Frýdlant nad Ostravicí 2 2
150.–176. Šimon Mittelbach G, Třeboň 2 2
150.–176. Vilém Navrátil G, Třeboň 2 2
150.–176. Matěj Papoušek ZŠ Lednice 2 2
150.–176. Vojtěch Petrů G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L. 2 2
150.–176. Nick Petruch ZŠ Lesní, Liberec 1 2 2
150.–176. Diana Petržílková Soukromé gymnázium, Chomutov 2 2
150.–176. Lukáš Polcer G, Lesní čtvrť, Zlín 2 2
150.–176. Jan Prusenovský G, Lesní čtvrť, Zlín 2 2
150.–176. Jakub Punčochář ZŠ U Nemocnice, Rumburk 2 2
150.–176. Dominik Rešl ZŠ Sokolská, Třeboň 2 2
150.–176. Kryštof Šourek G Dašická, Pardubice 2 2
150.–176. Jakub Tůna ZŠ Školní ul., Hrádek nad Nisou 2 2
150.–176. Rui Rui Wang G, Jateční, Ústí nad Labem 2 2
150.–176. Martin Weiter ZŠ Za Nádražím, Český Krumlov 2 2
150.–176. Michal Žárský Masarykovo G, Příbor 2 2
177.–192. Aleš Antoň G J. Heyrovského, Praha 1 1
177.–192. Tomáš Brigant ZŠ Školní ul., Hrádek nad Nisou 1 1
177.–192. Dominik Cesar ZŠ a MŠ DOCTRINA, Liberec 1 1
177.–192. Veronika Fitzová G, Vídeňská, Brno 1 1
177.–192. Nicolas Chuda ZŠ T. G. Masaryka Blansko 1 1
177.–192. Pavel Javora G, Lesní čtvrť, Zlín 1 1
177.–192. Jan Jonata ZŠ J. A. Komenského Blatná 1 1
177.–192. Štěpán Káňa G, Frenštát pod Radhoštěm 1 1
177.–192. Jaroslav Koryta ZŠ Jinočany 1 1
177.–192. Radim Kučera ZŠ Lesní, Liberec 1 1 1
177.–192. Jaroslav Nosek ZŠ Lesní, Liberec 1 1 1
177.–192. Jáchym Šrom ZŠ Nerudova, Jirkov 1 1
177.–192. Petra Štabrňáková ZŠ Emy Destinnové Praha 6 - Bube 1 1
177.–192. Nela Toušková ZŠ U Nemocnice, Rumburk 1 1
177.–192. Lukáš Trojek ZŠ Mládežnická, Havířov - Podles 1 1
177.–192. Natálie Weissová ZŠ Znojmo, nám. Republiky 9 1 1
193.–206. Sára Bauerová ZŠ a MŠ nám. Emy Destinnové, Str 0 0
193.–206. Adam Bocchal ZŠ a MŠ nám. Emy Destinnové, Str 0 0
193.–206. Polina Čujko EDUCAnet - gymnázium a SOŠ České 0 0
193.–206. Hana Dimtrová ZŠ Školní ul., Hrádek nad Nisou 0 0
193.–206. Matyáš Egem G Mensa, Praha 0 0
193.–206. Zuzana Krásová Podkrušnohorské G, Most 0 0
193.–206. Tereza Leginová ZŠ a MŠ , Březová 0 0
193.–206. Rozálie Miklošová Podkrušnohorské G, Most 0 0
193.–206. Karel Mojžíš Podkrušnohorské G, Most 0 0
193.–206. Štěpán Nalach G a SOŠ pg. Jeronýmova, Liberec 0 0
193.–206. Anna Poledníková G a SOŠ pg. Jeronýmova, Liberec 0 0
193.–206. Michaela Prskavcová ZŠ Dobiášova, Liberec 6 0 0
193.–206. Michaela Smetanová Katolické gymnázium Třebíč 0 0
193.–206. Jan Zeman ZŠ a MŠ nám. Emy Destinnové, Str 0 0

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E V
Student Pilný MFF UK 5 6 6 7 7 7 38
1. Matěj Dudek ZŠ Pardubice – Polabiny 4 6 6 7 7 7 37
2.–5. Jan Horský G, Brno-Řečkovice 5 6 6 5 7 7 36
2.–5. Adam Houdek ZŠ a MŠ , Březová 5 6 6 7 5 7 36
2.–5. Erik Macek G Opatov, Praha 5 6 6 6 6 7 36
2.–5. Martina Merglová Krkonošské G a SOŠ Vrchlabí 5 6 6 5 7 7 36
6.–7. Dario Heinich G a ZUŠ, Šlapanice 5 3 6 7 7 7 35
6.–7. Roman Velko ZŠ Kuncova, Praha 5 - Stodůlky 5 6 6 5 7 6 35
8. Emma Polcarová Sportovní G, Plzeňská, Kladno 5 6 6 5 7 5 34
9. Matěj Křivánek G, Moravské Budějovice 3 6 6 6 7 5 33
10.–11. Michal Blahoš G, Benešov 5 6 6 7 7 31
10.–11. Aneta Brzokoupilová Jungmannova ZŠ Beroun 2 4 4 6 5 7 5 31
12. Květa Bouchalová G, Olomouc-Hejčín 5 5 6 4 5 5 30
13.–14. Dominik Svatoš G J. Barranda, Beroun 5 4 6 7 6 28
13.–14. Miroslav Štajner ZŠ Komenského, Hořovice 5 6 6 3 1 7 28
15. Karolína Vtípilová ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou 5 6 6 5 5 27
16.–18. Flora Eisner G, Litoměřická, Praha 5 6 5 4 6 26
16.–18. Magdalena Hyhlíková G Nad Kavalírkou, Praha 4 3 6 4 5 4 26
16.–18. Vít Krejčí G Jana Nerudy, Praha 3 3 6 5 4 5 26
19. Vojtěch Saic ZŠ a MŠ Dobratická, Praha 9 5 6 7 7 25
20.–22. Mariana Hořínková Wichterlovo G, Ostrava 3 3 6 4 2 6 24
20.–22. Michal Jirout ZŠ Kuncova, Praha 5 - Stodůlky 4 3 5 7 5 24
20.–22. Andrea Kozumplíková Klvaňovo G Kyjov 4 3 6 4 2 5 24
23.–26. Rozálie Michaela Furchová G, Židlochovice 4 3 6 4 3 3 23
23.–26. Julie Judásková G a SOŠZE, Vyškov 4 0 5 2 5 7 23
23.–26. Viktor Novák Nový PORG, Praha 3 3 6 2 5 4 23
23.–26. Barbora Petrásková 28. základní škola Plzeň 5 6 6 6 23
27.–28. Eliška Knopfová ZŠ J. A. Kom. Hradec Králové 5 3 6 7 21
27.–28. Darek Zápeca G a JŠ, Břeclav 5 4 3 4 5 21
29. Lukáš Loukota G Stříbro 5 3 5 4 3 20
30.–32. Amálie Hlávková ZŠ, Znojmo, Mládeže 3 5 3 5 6 19
30.–32. Jakub Kolář G Opatov, Praha 4 4 6 2 0 3 19
30.–32. Angela Poláchová Biskupské G, Brno 5 6 3 5 19
33.–34. Antonín Šreiber ZŠ Skálova, Turnov 5 0 2 5 6 18
33.–34. Radim Zikmund ZŠ Tuchlovice 1 3 2 2 5 5 18
35.–40. Marek Bauckmann G K. Čapka, Dobříš 3 6 1 7 17
35.–40. Josef Jaglarz ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou 5 3 3 3 3 17
35.–40. Sofie Hana Klímová G, Brno-Řečkovice 5 6 6 17
35.–40. Kristián Mošna Základní škola Dědina 5 6 6 17
35.–40. Marek Růžička G, Brno-Řečkovice 6 6 5 17
35.–40. Jakub Vávra G Mikulášské n. 23, Plzeň 5 6 6 17
41.–44. Jan Bezděk ZŠ Náchod - Plhov 3 3 4 6 16
41.–44. Vratislav Košina ZŠ a MŠ Věry Čáslavské, Praha 6 3 6 7 16
41.–44. Ota Koštejn ZŠ náměstí Míru, Nový Bor 4 4 3 3 2 16
41.–44. Teodor Tama ZŠ Nad Vodovodem, Praha 10 3 1 7 5 16
45. Šimon Klich SPŠ stavební J. Gočára, Praha 5 6 2 2 15
46.–50. Viktor Janda ZŠ Roudnice n.L. 3 6 2 3 14
46.–50. Kristián Kocman G a ZŠ G. Jarkovského, Praha 3 6 5 14
46.–50. Kateřina Kučerová G Ústavní, Praha 4 6 4 14
46.–50. Jan Pertlík ZŠ a MŠ nám. Jiřího z Lobkovic, 2 3 0 1 4 4 14
46.–50. Petr Zelinka G Brno, tř. Kpt. Jaroše 5 3 6 14
51.–54. Klára Kasalová G, Dačice 3 6 4 13
51.–54. Ondřej Lisický Podkrušnohorské G, Most 4 3 6 13
51.–54. Vojtěch Řada G, Benešov 4 2 2 5 13
51.–54. Jan Zámečník Biskupské G, Brno 3 3 3 0 4 13
55.–60. Šimon Hák G a SOŠ, Jilemnice 3 6 3 12
55.–60. Ondřej Laštovička G Neumannova, Žďár n. S. 3 6 3 12
55.–60. Ema Nováčková První české G, Karlovy Vary 3 3 0 6 12
55.–60. Jan Štábl ZŠ Bratří Čapků, Ústí nad Orlicí 2 2 1 2 5 12
55.–60. Lukáš Vávra ZŠ Balbínova, Příbram II 2 3 5 2 12
55.–60. Isabela Železná ZŠ Kremnická, Kutná Hora 4 3 5 12
61.–65. Jan Bernard G, Žamberk 5 6 11
61.–65. Ema Bízová G, Ohradní, Praha-Michle 5 6 11
61.–65. Vojtěch Kolenatý G Teplice 3 2 6 11
61.–65. Jan Roháč ZŠ Tuchlovice 6 5 11
61.–65. Jan Váňa G, Tachov 2 6 1 2 11
66. Adam Nikodým G a ZUŠ, Šlapanice 5 3 2 10
67.–72. Gleb Baulin První české G, Karlovy Vary 3 3 1 2 9
67.–72. Magdalena Čejpová Arcibiskupské G, Praha 3 4 2 9
67.–72. Vladimír Pertlik ZŠ a MŠ nám. Jiřího z Lobkovic, 2 3 0 1 3 9
67.–72. Maria Sidorova První české G, Karlovy Vary 1 2 6 9
67.–72. Radek Špánek Mendelovo G, Opava 3 1 5 9
67.–72. Klára Valentová Slovanské G, Olomouc 3 1 5 9
73. Eduard Bräuner G T. G. Masaryka, Litvínov 3 1 4 8
74.–75. Matyáš Churavý EKO G, Brno 4 3 7
74.–75. Stella Libosvárová G a ZŠ G. Jarkovského, Praha 1 4 2 7
76. Vilém Semerák G, Českolipská, Praha 6 6
77.–84. Tereza Březovská G Dobruška 5 5
77.–84. Marek Eliáš ZŠ Tuchlovice 4 1 5
77.–84. Jakub Filip Masarykovo G, Příbor 5 5
77.–84. Eva Freyová ZŠ a MŠ Kravsko 4 1 5
77.–84. Tadeáš Grosser První české G, Karlovy Vary 3 2 5
77.–84. Ela Hájková G J. Jungmanna, Litoměřice 2 3 5
77.–84. Štěpán Tůma ZŠ a MŠ Raduň 5 5
77.–84. Klára Vindišová Jungmannova ZŠ Beroun 2 4 1 5
85.–106. Lukáš Blecha G, Česká, České Budějovice 4 4
85.–106. Marek Brázdil G, nám. TGM, Zlín 4 4
85.–106. Metod Fila Masarykovo G, Vsetín 4 4
85.–106. Sebastian Frank G, nám. TGM, Zlín 4 4
85.–106. Veronika Gojná G, Kolín 4 4
85.–106. Jan Grulich Masarykovo G, Příbor 4 4
85.–106. Marek Horník Wichterlovo G, Ostrava 4 4
85.–106. Dominik Jačka ZŠ s RVMPP, Teplice, Buzulucká 4 4
85.–106. Josefína Anna Jenčová ZŠ Lesní, Liberec 1 4 4
85.–106. Jakub Jiroutek G F. X. Šaldy, Liberec 4 4
85.–106. David Karlíček G, Český Krumlov 4 4
85.–106. Tobiáš Kodl ZŠ a MŠ Nerudova, Č. Budějovice 4 4
85.–106. Eliška Komňacká ZŠ Český Dub 4 4
85.–106. Benjamin Kopf Mendelovo G, Opava 4 4
85.–106. Rozálie Kostířová ZŠ E.Krásnohorské, Ústí n. Labem 4 4
85.–106. Anna Masnicová ZŠ Lesní, Liberec 1 4 4
85.–106. Matyáš Páv ZŠ J. A. Komenského Louny 3 1 4
85.–106. Marek Preis G Jírovcova, České Budějovice 4 4
85.–106. Tereza Szilágyiová G F. X. Šaldy, Liberec 4 4
85.–106. Ondřej Šanc G, Kolín 4 4
85.–106. Benjamin Petr Šroll G F. X. Šaldy, Liberec 4 4
85.–106. Matěj Šuba G, Kolín 4 4
107.–130. Štěpán Danisz Wichterlovo G, Ostrava 3 3
107.–130. Pavel Dohnal Katolické gymnázium Třebíč 3 3
107.–130. Arina Gerasymenko G Teplice 3 3
107.–130. Nela Havlová G Teplice 3 3
107.–130. Jaroslav Hynk ZŠ a MŠ Hliníky, Olešnice 3 3
107.–130. Anna Jelínková G Teplice 3 3
107.–130. Ondřej Kabátník ZŠ Jinočany 3 3
107.–130. Jan Kebek Masarykovo G, Vsetín 3 3
107.–130. Štěpán Lebeda G, nám. TGM, Zlín 3 3
107.–130. Ondřej Masli G Masaryk.nám. 3 3
107.–130. Jakub Michálek Wichterlovo G, Ostrava 3 3
107.–130. Josef Mžyk G Teplice 3 3
107.–130. Jonáš Ondráček Katolické gymnázium Třebíč 3 3
107.–130. Šimon Pech ZŠ I. Sekaniny, Ostrava-Poruba 3 3
107.–130. Matěj Richter Wichterlovo G, Ostrava 3 3
107.–130. Kateřina Sadílková ZŠ a MŠ Nové Dvory 3 3
107.–130. Viktor Sieja Wichterlovo G, Ostrava 3 3
107.–130. Hana Skočná ZŠ Sokolská, Třeboň 3 3
107.–130. Petr Slováček ZŠ Tolstého, Klatovy 3 3
107.–130. Filip Tržil Katolické gymnázium Třebíč 3 3
107.–130. Elisabeth Vančová G, nám. TGM, Zlín 3 3
107.–130. Šimon Végh G, Žatec 3 3
107.–130. Miroslav Verbitskiy G Jírovcova, České Budějovice 3 3
107.–130. Nella Zamouřilová G J. Heyrovského, Praha 3 3
131.–155. Lucie Bartošová G, Mostecká, Chomutov 2 2
131.–155. Jan Bejček G, Žatec 2 2
131.–155. Magdaléna Bočková G Jírovcova, České Budějovice 2 2
131.–155. Robert Březina ZŠ s RVMPP, Teplice, Buzulucká 2 2
131.–155. Václav Duda ZŠ Komenského, Horažďovice 2 2
131.–155. Anna Duží Masarykovo G, Příbor 2 2
131.–155. Adam Hron ZŠ Lesní, Liberec 1 2 2
131.–155. Ondřej Chudima ZŠ, ZUŠ a MŠ Ledenice 2 2
131.–155. Dorota Kahánková Masarykovo G, Příbor 2 2
131.–155. Sebastian Klein Wichterlovo G, Ostrava 2 2
131.–155. Filip Kopenec ZŠ Palachova, Brandýs nad Labem 2 2
131.–155. Lenka Litvínová G Jírovcova, České Budějovice 2 2
131.–155. Jaroslav Marek ZŠ I. Sekaniny, Ostrava-Poruba 2 2
131.–155. Tomáš Odvárko ZŠ Sadová, Čáslav 2 2
131.–155. Matouš Plocek Katolické gymnázium Třebíč 2 2
131.–155. Michal Provazník G, Žatec 2 2
131.–155. Ondřej Ryč ZŠ s RVMPP, Teplice, Buzulucká 2 2
131.–155. Vojtěch Sviták ZŠ Březová 2 2
131.–155. Tobias Šimůnek ZŠ Nerudova, Jirkov 2 2
131.–155. Adam Štěpončík ZŠ Salvátor Valašské Meziříčí 2 2
131.–155. Marie Trojanová G, Moravské Budějovice 2 2
131.–155. Matyáš Trubán ZŠ Český Dub 2 2
131.–155. Eliška Vaněrová ZŠ Sokolská, Třeboň 2 2
131.–155. Dominik Vokváčka G, Žatec 2 2
131.–155. Eliška Zvěřinová ZŠ a MŠ Český Rudolec 2 2
156.–161. Jan Bicira ZŠ Lednice 1 1
156.–161. Kateřina Černá G, Mostecká, Chomutov 1 1
156.–161. Pavel Dittrich ZŠ Vratislavovo nám., NMnM 1 1
156.–161. Ondřej Kocián G, Rožnov pod Radhoštěm 1 1
156.–161. Kateřina Zimandlová ZŠ Nerudova, Jirkov 1 1
156.–161. Adéla Železná G J. Ortena, Kutná Hora 1 1
162.–181. Miloslav Hasík G, Mostecká, Chomutov 0 0
162.–181. Jan Holub ZŠ s RVMPP, Teplice, Buzulucká 0 0
162.–181. Daniel Horník G, Moravské Budějovice 0 0
162.–181. David Hradil ZŠ a MŠ Baška 0 0
162.–181. Jan Kazda ZŠ s RVMPP, Teplice, Buzulucká 0 0
162.–181. Natálie Keclíková ZŠ a MŠ , Březová 0 0
162.–181. Daniel Kubica ZŠ a MŠ Dobrá 0 0
162.–181. Daniel Marvan ZŠ s RVMPP, Teplice, Buzulucká 0 0
162.–181. Justýna Nekolová Podkrušnohorské G, Most 0 0
162.–181. Jan Ondráček ZŠ s RVMPP, Teplice, Buzulucká 0 0
162.–181. Kryštof Pěnkava G, Frýdlant nad Ostravicí 0 0
162.–181. Petr Pustówka ZŠ Mládežnická, Havířov - Podles 0 0
162.–181. Filip Rada ZŠ Sadová, Čáslav 0 0
162.–181. Jiří Roubíček Doctrina-Podještědské gymnázium 0 0
162.–181. Terezie Skleničková Podkrušnohorské G, Most 0 0
162.–181. Karel Soustružník G, Moravské Budějovice 0 0
162.–181. Elšika Strčilová ZŠ a MŠ , Březová 0 0
162.–181. Magdaléna Sysalová G Jana Nerudy, Praha 0 0
162.–181. Jiří Šlapák G, Mostecká, Chomutov 0 0
162.–181. Vojtěch Urbiš Mendelovo G, Opava 0 0

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E V
Student Pilný MFF UK 5 5 6 6 7 7 7 43
1. Oleg Šatánek ZŠ J. A. Kom. Hradec Králové 5 5 6 6 5 7 7 41
2. Lukáš Kopecký G, Litomyšl 5 4 4 6 5 7 7 38
3. Vladimír Kotsch Gymnázium Sázavská Praha 2 5 5 6 6 4 7 4 37
4. Václav Bláha ZŠ a MŠ Školní 93,, Švihov 5 4 3 6 4 7 5 34
5. Viktorie Snášelová Masarykovo G, Plzeň 5 3 3 6 5 4 7 33
6. Pavel Doskočil G, Žamberk 5 5 3 3 5 4 6 31
7.–8. Blanka Nováková ZŠ a MŠ Křídlovická, Brno 5 5 3 6 3 3 5 30
7.–8. František Šustr Fak. ZŠ při PedF UK, Praha 5 5 5 6 7 7 30
9. Martin Houška G a SOŠ, Rokycany 5 5 3 3 7 6 29
10. Marie Ježková ZŠ T. G. Masaryka Rokycany 5 4 3 6 2 4 4 28
11.–12. Jaroslav Motlík G Opatov, Praha 5 4 6 6 6 27
11.–12. Anna Přívětivá G, Litoměřická, Praha 5 5 6 6 5 27
13.–16. Kateřina Bartková Gymnázium Brno-Bystrc 5 4 6 7 4 26
13.–16. Tobiáš Radkovský G prof. J. Patočky, Praha 5 5 6 6 4 26
13.–16. Antonín Vácha ZŠ Chrudim 3 5 4 3 2 7 5 26
13.–16. Lada Vysloužilová ZŠ Verdunská, Teplice 5 4 4 6 7 26
17.–19. Eva Brožovičová Podkrušnohorské G, Most 5 3 3 3 5 5 24
17.–19. Kryštof Hering G Mikulášské n. 23, Plzeň 5 5 4 6 1 3 24
17.–19. Štěpán Vlasák G Jiřího z Poděbrad, Poděbrady 4 5 3 2 7 3 24
20.–22. Natálie Hnětkovská G, Benešov 5 5 3 6 4 23
20.–22. Pavla Holečková Jungmannova ZŠ Beroun 2 5 6 7 5 23
20.–22. Jan Kadlec ZŠ a MŠ Školní 93,, Švihov 5 5 3 6 4 23
23. Henryk Berka G, Roudnice nad Labem 5 4 6 6 21
24. Jan Josef Veselý Purkyňovo G, Stážnice 5 5 4 6 20
25.–27. Jan Foldyna Anglofonní základní škola, z. ú. 5 5 3 6 19
25.–27. Kristýna Musilová ZŠ T. G. Masaryka Mnichovice 4 5 6 4 19
25.–27. Marek Pavlík ZŠ Jubilejní, Nový Jičín 5 4 6 4 19
28. Tomáš Kvapil PORG, Praha 5 6 7 18
29.–30. Metoděj Šámal ZŠ ul. 5. května, Liberec 1 3 3 6 1 4 17
29.–30. Matěj Vacek ZŠ T. G. M. Lomnice nad Popelkou 5 4 3 2 3 17
31.–34. Eva Kišová ZŠ U Vorliny, Vlašim 5 5 3 2 1 16
31.–34. Anna Ljubopytnova ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6 5 2 3 2 2 2 16
31.–34. Dominik Stoklasek ZŠ Troubelice 5 5 6 16
31.–34. Kateřina Suchopárová G a SOŠP, Čáslav 5 5 2 4 16
35.–38. Donika Basha ZŠ T. G. Masaryka Česká Kamenice 4 4 3 1 3 15
35.–38. Petr Hubený G K. Čapka, Dobříš 5 2 2 3 3 15
35.–38. Thea Pauerová Mensa G, Praha 6 3 5 7 15
35.–38. Bartoloměj Stoklásek ZŠ Troubelice 5 4 6 15
39.–40. Jan Hanousek ZŠ a MŠ Jičín 5 5 3 13
39.–40. Štěpán Hrabina Jungmannova ZŠ Beroun 2 5 1 3 4 13
41. Štěpán Polanský ZŠ Velké Popovice 5 3 3 1 12
42.–47. Sofie Dusatko G a ZŠ G. Jarkovského, Praha 3 3 5 11
42.–47. Kristýna Nečasová G, Písnická, Praha 5 6 11
42.–47. Valentýna Sochorová G, Olomouc-Hejčín 5 6 11
42.–47. Vít Sychra ZŠ Boskovice 5 6 11
42.–47. Adam Šustr ZŠ Tolstého, Klatovy 5 3 3 11
42.–47. Andrea Vaňková G, Sušice 4 1 4 2 11
48.–51. Michal Bartoš ZŠ Veronské náměstí, Praha 5 5 10
48.–51. Dai DoMinh ZŠ a MŠ Chelčického, Praha 3 3 4 3 10
48.–51. Mikuláš Mazanec G a JŠ, Břeclav 4 3 3 10
48.–51. Vanesa Sovová ZŠ a MŠ Brankovice, Tasova, Neso 5 3 2 10
52.–53. Eliška Humlová G, Cheb 3 6 9
52.–53. Dita Křížková Sportovní G, Plzeňská, Kladno 3 0 6 9
54. Rostislav Novák ZŠ Liberec 23 3 5 8
55.–56. Šárka Hornychová ZŠ Komenského, Náchod 4 3 7
55.–56. Dominik Němejc ZŠ Komenského, Horažďovice 4 3 7
57.–58. Matyáš Sechovec ZŠ a MŠ Vodárenská, Kladno - Kro 6 6
57.–58. Věra Štanclová G, Sušice 3 1 2 6
59.–62. Jarmila Bakošová G, Bučovice 5 5
59.–62. Jakub Laichmann G a ZUŠ, Šlapanice 5 5
59.–62. Adéla Súkeníková ZŠ, Liberecká 26, Jablonec 4 1 5
59.–62. Jakub Štych ZŠ T. G. Masaryka Zruč-Senec,čás 5 5
63.–64. Lev Isnyuk ZŠ a MŠ Chelčického, Praha 3 3 1 4
63.–64. Dominik Lev ZŠ Salvátor Valašské Meziříčí 4 4
65.–67. Martin Nota ZŠ a MŠ Dubné 3 3
65.–67. Jan Pouzar ZŠ a MŠ Dubné 3 3
65.–67. Pavel Wildumetz G, Kadaň 1 2 3
68. Marie Sychrová ZŠ Jinočany 2 2
69. Timotej Zgabaj ZŠ Salvátor Valašské Meziříčí 1 1
70. Veronika Hromádková Podkrušnohorské G, Most 0 0

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E V
Student Pilný MFF UK 5 5 6 6 7 7 7 43
1. Jan František Lukáš ZŠ Dr. M. Tyrše Hrdějovice 5 5 6 6 6 7 6 41
2. Richard Menšík G, Boskovice 5 3 3 6 4 7 6 34
3. Martin Jirout ZŠ Kuncova, Praha 5 - Stodůlky 5 4 4 6 7 2 28
4. Jason Sýkora G K. Čapka, Dobříš 5 3 4 2 7 6 27
5.–6. Laura Kvíčalová ZŠ a MŠ Petra Strozziho Praha 8 5 5 4 6 4 24
5.–6. Petr Kysela G, Český Krumlov 4 3 4 2 6 5 24
7. Kristýna Rybková ZŠ Úvoz, Brno 4 4 3 6 5 22
8.–9. Emilie Kimmerová ZŠ a MŠ Kotlářská, Brno 5 0 6 6 3 20
8.–9. Anna Ličková G, Litoměřická, Praha 5 5 6 4 20
10.–11. Martina Mrázová ZŠ Palachova, Brandýs nad Labem 5 3 3 3 5 19
10.–11. Tobias Záveský ZŠ Hornická, Tachov 5 5 3 6 19
12.–13. Marek Roučka ZŠ Dobřany 3 4 6 4 17
12.–13. Filip Svatoš Jungmannova ZŠ Beroun 2 3 5 3 6 17
14.–15. Ema Paseková Masarykovo G, Vsetín 5 6 4 15
14.–15. František Urban G, Benešov 5 4 3 3 15
16.–18. Melinka Čejpová Arcibiskupské G, Praha 5 3 6 14
16.–18. Kristýna Kuldová G Tišnov 5 5 3 1 14
16.–18. Monika Pachlopníková ZŠ Brno, Sirotkova 36 5 3 6 14
19. Patrik Chlup ZŠ Boskovice 5 3 3 1 1 13
20. Karel Olšar G, Český Krumlov 4 6 2 12
21. Ondřej Mendlík ZŠ a MŠ Nerudova, Č. Budějovice 5 3 2 10
22.–23. Marek Tóth G, Ústí nad Orlicí 5 4 9
22.–23. Viktorie Zemanová ZŠ Kralovice 5 1 3 9
24. Filip Mayer ZŠ Svážná, Most 4 2 2 8
25. Filip Macák ZŠ a MŠ Třebíz., Kralupy n. V. 3 3 1 7
26. Tobiáš Vágner G J. Vrchlického, Klatovy 2 4 6
27.–28. Zuzana Koplíková Gymnázium Brno-Bystrc 5 5
27.–28. Mikuláš Tománek ZŠ Salvátor Valašské Meziříčí 5 5
29. Elen Kršková G, Mikulov 3 3
30. Štěpán Smolík G Christiana Dopplera, Praha 2 2
31.–33. Alena Čepelková G a SOŠ pg. Jeronýmova, Liberec 0 0
31.–33. Karolína Rous G a SOŠ pg. Jeronýmova, Liberec 0 0
31.–33. Isabella Sortono G a SOŠ pg. Jeronýmova, Liberec 0 0
Tento web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies do vašeho počítače. Také berete na vědomí, že jste si přečetli a porozuměli našim Zásadám ochrany osobních údajů. Pokud nesouhlasíte s odchodem z webu.Více informací