Výfuk wallpaper

Výsledková listina 2. série 13. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E V
Student Pilný MFF UK 5 6 6 7 7 7 38
1.–2. Petr Barták Slovanské G, Olomouc 5 6 6 7 7 7 38
1.–2. Anna Matiášková G, Turnov 5 6 6 7 7 7 38
3.–6. Svetlana Achedzak G Christiana Dopplera, Praha 5 6 6 7 7 6 37
3.–6. Alex Faivre G J. A. Komenského, Uh. Brod 5 6 6 7 7 6 37
3.–6. Max Menčík ZŠ Kuncova, Praha 5 - Stodůlky 4 6 6 7 7 7 37
3.–6. Akim Sklenka G, Žamberk 5 6 6 7 6 7 37
7.–9. Charlotte Hosszú G B. Němcové, HK 4 6 6 6 7 7 36
7.–9. Marie Hrubá G Volgogradská 6a, Ostrava 4 6 6 7 7 6 36
7.–9. Daniel Přívětivý G Arcus, Praha 5 6 6 7 7 5 36
10. Sámo Šatánek ZŠ a MŠ Telecí 4 6 6 7 7 5 35
11.–13. Jana Feldbabelová ZŠ Jemnice 4 6 6 7 7 4 34
11.–13. Martin Myška G B. Němcové, HK 5 6 6 7 7 3 34
11.–13. Martin Podpěra G Ústavní, Praha 5 6 6 6 7 4 34
14.–20. Martin Černý G Teplice 4 6 6 6 7 4 33
14.–20. Tamara Dědková G, Roudnice nad Labem 4 6 6 6 7 4 33
14.–20. Jonáš Fiala G, Čelákovice 5 6 2 7 6 7 33
14.–20. Jan Chalupa ZŠ E. Rošického, Jihlava 5 6 6 7 7 2 33
14.–20. Petr Mareš ZŠ a MŠ Třebíz., Kralupy n. V. 4 6 6 7 6 4 33
14.–20. Hoang Ngan Nguyen Klvaňovo G Kyjov 5 6 6 5 7 4 33
14.–20. Martin Vávra ZŠ O. Březiny Jaroměřice n/R. 5 6 6 7 5 4 33
21.–24. Josef Eliáš Formánek G, Křenová, Brno 5 6 6 6 7 2 32
21.–24. Lucie Kolářová G, Dačice 5 6 6 5 6 4 32
21.–24. Matyáš Kulhánek Masarykovo G, Plzeň 5 6 6 6 7 2 32
21.–24. Matěj Sochor G prof. J. Patočky, Praha 4 6 5 7 7 3 32
25. Barbora Samková ZŠ Prodloužená, Pardubice 4 6 6 6 7 2 31
26.–27. Alice Dědicová ZŠ Amálská, Kladno 5 6 6 6 7 30
26.–27. Hana Dziková Klvaňovo G Kyjov 3 6 5 5 7 4 30
28.–30. Jonáš Bartok G B. Němcové, HK 1 6 6 7 6 2 28
28.–30. Aneta Kaniová G Orlová 4 5 1 7 7 4 28
28.–30. Lucie Víšková OPEN GATE Říčany 4 6 2 7 7 2 28
31.–32. Maxmilián Ožana G F. Hajdy, Ostrava 2 5 6 6 6 2 27
31.–32. Marie Prokešová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 4 6 6 4 7 27
33.–35. Julie Krčmařová G Volgogradská 6a, Ostrava 2 6 2 6 7 3 26
33.–35. Přemek Man ZŠ a MŠ Červený vrch, Praha 5 6 6 6 2 1 26
33.–35. Martin Rippl ZŠ a MŠ Osečná 5 2 6 3 7 3 26
36.–37. Běla Poláčková ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 5 6 2 4 7 1 25
36.–37. Juraj Štefina CZŠ sv. Gorazda, Prešov 4 5 4 5 7 25
38. James Warren Honců Wichterlovo G, Ostrava 5 6 6 7 24
39. Amaliya Jamgaryan ZŠ nám.Jiřího z Poděbrad, Praha 5 6 6 4 2 23
40.–41. Karel Hlaváček G Christiana Dopplera, Praha 3 6 4 4 3 2 22
40.–41. Samuel Zubák G, Olomouc-Hejčín 1 6 1 7 4 3 22
42.–43. Dominik Kudr ZŠ a MŠ Studenec 5 2 7 4 3 21
42.–43. Filip Rezek G J.Ž. 5 6 2 6 2 21
44.–47. Maxmilián Gabštůr ZŠ Politických vězňů, Slaný 2 4 2 5 7 20
44.–47. Jan Kuneš G, Žatec 4 6 6 4 20
44.–47. Lucie Pinkerová ZŠ a MŠ Školní, Švihov 3 6 2 7 2 20
44.–47. Margarita Sboeva G Nad Štolou, Praha 5 0 2 4 6 3 20
48.–52. Michal Bělohlávek ZŠ JAK, Karlovy vary 5 6 2 6 19
48.–52. Magdaléna Křížová G dr. A. Hrdličky, Humpolec 5 6 2 6 19
48.–52. Ondřej Pátek G Ústavní, Praha 1 6 6 6 19
48.–52. Ondřej Šimek 15. základní škola Plzeň 1 4 2 4 7 1 19
48.–52. Nela Žalská ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 2 2 2 5 7 1 19
53.–54. Matěj Knop G Christiana Dopplera, Praha 6 6 4 2 18
53.–54. Ester Zátopková G, Frenštát pod Radhoštěm 5 6 2 5 18
55.–59. Helena Blažková ZŠ a MŠ Osečná 5 6 4 2 17
55.–59. Hana Bolková ZŠ U Obory Praha 10 - Uhříněves 2 6 2 5 2 17
55.–59. Pavlína Havelková ZŠ a MŠ T. G. Masaryka Hovorany 1 4 2 3 6 1 17
55.–59. Antonín Slezák ZŠ Prodloužená, Pardubice 4 0 6 7 17
55.–59. Vojtěch Vydra ZŠ Dobřany 5 6 6 0 17
60.–61. Filip Borkovec G, Křenová, Brno 5 6 5 16
60.–61. Matěj Skala ZŠ Týnec nad Sázavou 1 6 2 7 16
62. Martin Kalenský G, Nová Paka 4 6 5 15
63.–65. Šárka Koldušková ZŠ a MŠ Věry Čáslavské, Praha 6 2 6 6 14
63.–65. František Kopl G, Budějovická, Praha 4 6 2 0 2 14
63.–65. Aneta Mičulková G P. Bezruče, Frýdek-Místek 5 7 2 14
66.–67. Angelika Basha ZŠ T. G. Masaryka Česká Kamenice 0 4 2 7 13
66.–67. Václav Bittner ZŠ Křtiny 1 1 5 6 13
68. Natálie Weissová ZŠ Znojmo, nám. Republiky 9 4 1 7 12
69. Josef Turek G, Šumperk 5 6 11
70. Matěj Tydlitát ZŠ T. G. Masaryka, Praha 12 2 6 2 10
71.–73. Karolína Krugová Nový PORG, Praha 2 4 0 1 0 0 7
71.–73. Jan Kulhavý Masarykovo G, Příbor 3 4 7
71.–73. Jan Míka G Luďka Pika, Plzeň 1 2 2 2 7
74. Michal Váňa ZŠ T. G. M. Lomnice nad Popelkou 4 2 6
75. Zuzana Kýrová ZŠ nám. Svornosti, Brno 5 5
76. Kateřina Kašparová ZŠ Tuchlovice 4 4
77. Aneta Bezpalcová ZŠ T. G. Masaryka Litoměřice 1 2 3

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E V
Student Pilný MFF UK 5 6 6 7 7 7 38
1. Adam Houdek ZŠ a MŠ , Březová 5 6 6 7 7 7 38
2. Emma Polcarová Sportovní G, Plzeňská, Kladno 5 6 6 6 7 7 37
3. Erik Macek G Opatov, Praha 5 6 6 7 7 5 36
4.–5. Matěj Dudek ZŠ Pardubice – Polabiny 5 6 6 7 7 4 35
4.–5. Matěj Křivánek G, Moravské Budějovice 5 6 6 7 7 4 35
6.–9. Aneta Brzokoupilová Jungmannova ZŠ Beroun 2 5 6 6 6 7 3 33
6.–9. Dario Heinich G a ZUŠ, Šlapanice 5 6 5 7 7 3 33
6.–9. Mariana Hořínková Wichterlovo G, Ostrava 5 6 6 7 7 2 33
6.–9. Tadeáš Smička ZŠ Dr. Hrubého, Šternberk 5 6 5 6 7 4 33
10. Jakub Kolář G Opatov, Praha 5 6 4 7 7 3 32
11. Jan Horský G, Brno-Řečkovice 5 6 6 7 7 31
12.–13. Eliška Knopfová ZŠ J. A. Kom. Hradec Králové 5 6 6 4 7 2 30
12.–13. Vít Krejčí G Jana Nerudy, Praha 5 6 6 7 2 4 30
14.–17. Květa Bouchalová G, Olomouc-Hejčín 5 6 6 7 4 28
14.–17. Amálie Hlávková ZŠ, Znojmo, Mládeže 3 5 6 2 6 7 2 28
14.–17. Jan Roháč ZŠ Tuchlovice 4 5 6 7 6 28
14.–17. Roman Velko ZŠ Kuncova, Praha 5 - Stodůlky 4 6 5 4 7 2 28
18. Barbora Petrásková 28. základní škola Plzeň 5 6 6 4 6 27
19.–24. Rozálie Michaela Furchová G, Židlochovice 1 6 2 5 6 6 26
19.–24. Marek Růžička G, Brno-Řečkovice 5 6 6 7 2 26
19.–24. Antonín Šreiber ZŠ Skálova, Turnov 5 6 2 6 7 26
19.–24. Jakub Vávra G Mikulášské n. 23, Plzeň 5 6 6 6 3 26
19.–24. Darek Zápeca G a JŠ, Břeclav 5 6 6 3 4 2 26
19.–24. Radim Zikmund ZŠ Tuchlovice 5 4 6 4 6 1 26
25.–29. Magdalena Čejpová Arcibiskupské G, Praha 5 6 6 5 1 2 25
25.–29. Julie Judásková G a SOŠZE, Vyškov 5 6 6 4 1 3 25
25.–29. Kristián Mošna Základní škola Dědina 3 6 5 4 7 25
25.–29. Viktor Novák Nový PORG, Praha 2 6 5 4 7 1 25
25.–29. Angela Poláchová Biskupské G, Brno 5 6 5 7 2 25
30.–33. Michal Jirout ZŠ Kuncova, Praha 5 - Stodůlky 5 6 2 4 7 24
30.–33. Sofie Hana Klímová G, Brno-Řečkovice 5 6 6 7 24
30.–33. Marek Škoda G Nad Kavalírkou, Praha 1 6 2 6 7 2 24
30.–33. Miroslav Štajner ZŠ Komenského, Hořovice 1 6 6 7 1 3 24
34.–38. Viktor Brázda ZŠ újezd, Kyjov 4 6 6 4 1 2 23
34.–38. Flora Eisner G, Litoměřická, Praha 5 6 6 6 23
34.–38. Marek Eliáš ZŠ Tuchlovice 2 6 6 4 5 23
34.–38. Andrea Kozumplíková Klvaňovo G Kyjov 5 6 5 7 23
34.–38. Dominik Svatoš G J. Barranda, Beroun 5 6 6 6 23
39.–40. Ondřej Laštovička G Neumannova, Žďár n. S. 5 6 3 6 2 22
39.–40. Adam Nikodým G a ZUŠ, Šlapanice 5 6 6 5 22
41.–42. Marek Bauckmann G K. Čapka, Dobříš 4 4 2 4 7 21
41.–42. Kryštof Bělák Neěmecká škola v Praze Praha 5 4 5 6 6 21
43.–45. Viktor Janda ZŠ Roudnice n.L. 5 6 2 0 7 20
43.–45. Kateřina Kučerová G Ústavní, Praha 5 6 7 2 20
43.–45. Vojtěch Saic ZŠ a MŠ Dobratická, Praha 9 4 6 5 5 20
46.–48. Ela Hájková G J. Jungmanna, Litoměřice 5 5 2 7 19
46.–48. Vilém Semerák G, Českolipská, Praha 5 6 6 2 19
46.–48. Jan Zámečník Biskupské G, Brno 3 4 6 6 19
49.–53. Tadeáš Grosser První české G, Karlovy Vary 5 6 2 5 18
49.–53. Šimon Janovec ZŠ sv. Margity Púchov 1 5 6 4 2 18
49.–53. Kateřina Kučerová G J. Heyrovského, Praha 2 6 2 6 2 18
49.–53. Lukáš Loukota G Stříbro 4 6 2 6 18
49.–53. Klára Valentová Slovanské G, Olomouc 5 6 2 5 18
54.–58. Eduard Bräuner G T. G. Masaryka, Litvínov 3 5 2 2 5 17
54.–58. Josef Jaglarz ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou 5 5 6 1 17
54.–58. Klára Kasalová G, Dačice 0 6 6 5 0 17
54.–58. Maria Sidorova První české G, Karlovy Vary 3 6 5 3 17
54.–58. Jan Štábl ZŠ Bratří Čapků, Ústí nad Orlicí 1 1 6 6 3 17
59.–64. Šimon Klich SPŠ stavební J. Gočára, Praha 4 6 6 16
59.–64. Kristián Kocman G a ZŠ G. Jarkovského, Praha 4 6 6 16
59.–64. Tereza Konvičková G, Benešov 4 6 6 16
59.–64. Antonín Střída ZŠ a MŠ Lutín 4 6 2 4 16
59.–64. Anna Wodinská ZŠ Praha 9 - Lehovec 6 3 7 16
59.–64. Filip Žoha G Opatov, Praha 4 4 2 6 16
65.–68. Gleb Baulin První české G, Karlovy Vary 3 5 2 4 1 15
65.–68. Hana Bayerová G, Slovanské náměstí, Brno 5 6 2 1 1 15
65.–68. Vladimír Pertlik ZŠ a MŠ nám. Jiřího z Lobkovic, 0 6 2 2 5 0 15
65.–68. Alexandra Valihrachová Klvaňovo G Kyjov 3 6 2 2 2 15
69.–71. Adéla Blechová ZŠ Kralovice 1 4 2 6 1 14
69.–71. Petr Zelinka G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 5 6 14
69.–71. Isabela Železná ZŠ Kremnická, Kutná Hora 5 3 6 14
72.–76. Michal Blahoš G, Benešov 1 6 6 13
72.–76. Jakub Kadeřávek ZŠ Vybíralova, Praha 9 - Černý M 5 6 2 13
72.–76. Ondřej Lisický Podkrušnohorské G, Most 4 3 6 13
72.–76. Lukáš Vávra ZŠ Balbínova, Příbram II 3 2 1 7 13
72.–76. Karolína Vtípilová ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou 5 6 2 13
77.–88. Jan Bezděk ZŠ Náchod - Plhov 1 3 0 7 1 12
77.–88. Eva Freyová ZŠ a MŠ Kravsko 4 6 2 12
77.–88. Matyáš Churavý EKO G, Brno 5 2 5 12
77.–88. Filip Kopenec ZŠ Palachova, Brandýs nad Labem 1 4 6 1 12
77.–88. Ota Koštejn ZŠ náměstí Míru, Nový Bor 4 2 6 12
77.–88. Laura Lobíková G a ZŠ G. Jarkovského, Praha 4 6 2 12
77.–88. Matyáš Páv ZŠ J. A. Komenského Louny 5 5 2 12
77.–88. Štěpán Peteráč ZŠ Schulz. sady, Dvůr Králové 1 2 4 4 1 12
77.–88. Vojtěch Řada G, Benešov 4 6 2 12
77.–88. Radek Špánek Mendelovo G, Opava 1 2 7 2 12
77.–88. Patrik Vihan G Opatov, Praha 4 6 2 12
77.–88. Klára Vindišová Jungmannova ZŠ Beroun 2 2 4 2 4 12
89. Jan Pertlík ZŠ a MŠ nám. Jiřího z Lobkovic, 0 6 0 0 5 0 11
90.–93. Jan Bernard G, Žamberk 4 6 10
90.–93. Michaela Bližňáková G, Lesní čtvrť, Zlín 3 5 2 10
90.–93. Agnes Hlaváčová ZŠ Nepomucká, Praha 5 - Košíře 2 4 4 10
90.–93. Magdalena Hyhlíková G Nad Kavalírkou, Praha 4 4 2 10
94. Šimon Hák G a SOŠ, Jilemnice 0 0 5 4 9
95.–98. Tomáš Janda ZŠ Tolstého, Klatovy 4 4 8
95.–98. Stella Libosvárová G a ZŠ G. Jarkovského, Praha 2 6 8
95.–98. Martina Merglová Krkonošské G a SOŠ Vrchlabí 2 6 8
95.–98. David Záhorský G Nad Kavalírkou, Praha 0 4 4 8
99.–101. Viktor Horák ZŠ J. A. Komenského Kyjov 5 2 7
99.–101. Vratislav Košina ZŠ a MŠ Věry Čáslavské, Praha 6 1 6 7
99.–101. Václav Sojka G a ZUŠ, Šlapanice 1 6 7
102.–103. Václav Bělka ZŠ Okružní, Rakovník 4 2 6
102.–103. Eva Hanušová G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav 6 6
104.–105. Ema Bízová G, Ohradní, Praha-Michle 5 5
104.–105. Teodor Tama ZŠ Nad Vodovodem, Praha 10 1 2 2 5
106.–109. Zuzana Bartíková Wichterlovo G, Ostrava 4 0 4
106.–109. Václav Duda ZŠ Komenského, Horažďovice 4 4
106.–109. Petr Slováček ZŠ Tolstého, Klatovy 3 1 4
106.–109. Štěpán Tůma ZŠ a MŠ Raduň 4 4
110.–111. Sofia Husáková ZŠ Univerzum s.r.o. Praha 2 2
110.–111. Martina Nosková Mensa G, Praha 6 2 2
112. Lukáš Kasan G O. Havlové, Ostrava 1 1
113. Ondřej Kulhánek FZŠ prof. O. Chlupa, Praha 0 0

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E V
Student Pilný MFF UK 5 5 6 6 7 7 7 43
1. Oleg Šatánek ZŠ J. A. Kom. Hradec Králové 5 4 6 6 7 7 5 40
2.–3. Pavel Doskočil G, Žamberk 5 5 6 3 6 7 7 39
2.–3. Lukáš Kopecký G, Litomyšl 5 5 6 6 6 7 4 39
4. Viktorie Snášelová Masarykovo G, Plzeň 5 5 6 6 5 7 4 38
5. Vladimír Kotsch Gymnázium Sázavská Praha 2 5 4 6 6 6 7 3 37
6.–7. Blanka Nováková ZŠ a MŠ Křídlovická, Brno 5 4 6 5 7 7 2 36
6.–7. Antonín Vácha ZŠ Chrudim 3 5 5 6 6 5 7 2 36
8.–9. Fabien Bartůněk G a SOŠP, Čáslav 5 5 6 6 4 6 3 35
8.–9. Lukáš Laštovička G Neumannova, Žďár n. S. 4 5 6 3 5 6 6 35
10.–12. Václav Bláha ZŠ a MŠ Školní 93,, Švihov 4 1 6 6 6 7 2 32
10.–12. Metoděj Šámal ZŠ ul. 5. května, Liberec 1 5 5 6 6 4 6 32
10.–12. Lada Vysloužilová ZŠ Verdunská, Teplice 4 5 6 6 4 7 32
13.–15. Eva Brožovičová Podkrušnohorské G, Most 5 5 6 2 4 7 2 31
13.–15. Thea Pauerová Mensa G, Praha 6 5 5 6 6 7 2 31
13.–15. Alžběta Průšová G a SOŠ, Rokycany 2 4 6 6 4 7 2 31
16.–17. David Hložek ZŠ Vybíralova, Praha 9 - Černý M 5 4 3 2 6 7 3 30
16.–17. Tobiáš Radkovský G prof. J. Patočky, Praha 5 5 6 6 6 2 30
18.–20. Natálie Hnětkovská G, Benešov 5 5 6 6 7 29
18.–20. Anna Přívětivá G, Litoměřická, Praha 5 5 6 6 7 29
18.–20. Valentýna Sochorová G, Olomouc-Hejčín 5 5 6 6 7 29
21.–22. Henryk Berka G, Roudnice nad Labem 4 5 6 2 4 6 27
21.–22. Tomáš Kvapil PORG, Praha 5 4 6 6 6 27
23.–28. Pavla Holečková Jungmannova ZŠ Beroun 2 5 2 6 6 7 26
23.–28. Martin Houška G a SOŠ, Rokycany 4 1 6 6 7 2 26
23.–28. Michal Klapetek Biskupské G, Brno 5 4 5 6 6 26
23.–28. David Kříž G P. de Coubertina, Tábor 4 4 6 5 7 26
23.–28. Jaroslav Motlík G Opatov, Praha 5 5 3 6 7 26
23.–28. František Šustr Fak. ZŠ při PedF UK, Praha 5 5 4 6 6 5 26
29.–32. Kamil Aghayev G, Roudnice nad Labem 5 4 3 0 2 7 4 25
29.–32. Kateřina Bartková Gymnázium Brno-Bystrc 4 4 6 2 2 7 25
29.–32. Marie Ježková ZŠ T. G. Masaryka Rokycany 5 5 6 0 4 5 25
29.–32. Andrea Vaňková G, Sušice 5 5 6 2 7 25
33.–34. Dita Křížková Sportovní G, Plzeňská, Kladno 5 4 6 2 7 24
33.–34. Miroslav Rozprávka ZŠ Kuncova, Praha 5 - Stodůlky 5 5 6 6 2 24
35.–36. Jakub Fišer Fakultní ZŠ při PedF UK Praha 5 5 5 6 2 5 23
35.–36. Štěpán Hrabina Jungmannova ZŠ Beroun 2 5 5 5 2 6 23
37.–40. Michal Bartoš ZŠ Veronské náměstí, Praha 5 5 6 6 22
37.–40. Jan Hanousek ZŠ a MŠ Jičín 5 5 6 6 22
37.–40. Dominik Stoklasek ZŠ Troubelice 5 5 6 6 22
37.–40. Kateřina Suchopárová G a SOŠP, Čáslav 3 5 6 2 6 22
41.–43. Jan Kadlec ZŠ a MŠ Školní 93,, Švihov 5 4 6 6 21
41.–43. Lucie Ornstová G nám. E. Beneše, Kladno 4 5 6 6 21
41.–43. Bartoloměj Stoklásek ZŠ Troubelice 5 4 6 6 21
44.–47. Lucie Bělová G Opatov, Praha 3 1 6 2 6 18
44.–47. Eliška Humlová G, Cheb 5 5 6 2 18
44.–47. Aneta Kurtincová Masarykovo G, Plzeň 2 1 6 6 2 1 18
44.–47. Věra Štanclová G, Sušice 1 3 1 6 7 18
48.–50. Eva Kišová ZŠ U Vorliny, Vlašim 5 4 6 2 17
48.–50. Lukáš Mindoš ZŠ a MŠ Podkrušnohorská, Litvíno 5 2 6 4 17
48.–50. Štěpán Vlasák G Jiřího z Poděbrad, Poděbrady 1 5 6 5 17
51.–55. Donika Basha ZŠ T. G. Masaryka Česká Kamenice 4 0 4 2 6 16
51.–55. Sofie Dusatko G a ZŠ G. Jarkovského, Praha 5 5 6 16
51.–55. Petr Hubený G K. Čapka, Dobříš 3 2 6 2 3 16
51.–55. Jakub Laichmann G a ZUŠ, Šlapanice 5 5 6 16
51.–55. Adéla Súkeníková ZŠ, Liberecká 26, Jablonec 5 5 6 16
56.–58. Jakub Štych ZŠ T. G. Masaryka Zruč-Senec,čás 1 2 2 2 1 7 15
56.–58. Adam Šustr ZŠ Tolstého, Klatovy 4 3 2 6 15
56.–58. Pavel Wildumetz G, Kadaň 4 2 2 7 15
59.–63. Jan Josef Veselý Purkyňovo G, Stážnice 4 4 6 14
59.–63. Mikuláš Mazanec G a JŠ, Břeclav 5 4 2 3 14
59.–63. Kristýna Musilová ZŠ T. G. Masaryka Mnichovice 5 4 5 14
59.–63. Matěj Vacek ZŠ T. G. M. Lomnice nad Popelkou 4 3 5 2 14
59.–63. Antonín Wedell První české G, Karlovy Vary 0 5 3 6 14
64.–66. Zuzana Čechová G, Benešov 1 6 6 13
64.–66. Dai DoMinh ZŠ a MŠ Chelčického, Praha 3 5 0 6 2 13
64.–66. Kristýna Nečasová G, Písnická, Praha 5 6 2 13
67. Marek Pavlík ZŠ Jubilejní, Nový Jičín 4 2 6 12
68.–72. Jarmila Bakošová G, Bučovice 5 6 11
68.–72. Jan Foldyna Anglofonní základní škola, z. ú. 3 4 4 11
68.–72. Šárka Hornychová ZŠ Komenského, Náchod 3 2 6 11
68.–72. Štěpán Polanský ZŠ Velké Popovice 4 1 2 4 11
68.–72. Vojta Slavík LINGUA UNIVERSAL Litoměřice 5 1 3 2 11
73.–74. Anna Ljubopytnova ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6 3 2 1 1 3 10
73.–74. Rostislav Novák ZŠ Liberec 23 4 5 1 10
75.–76. Erika Dovalová ZŠ Boženy Němcové, Nový Bor 2 4 3 9
75.–76. Patricie Hanzlíčková G Stříbro 4 5 9
77.–78. Sára Binderová ZŠ a MŠ Třebíz., Kralupy n. V. 1 2 5 8
77.–78. Vanesa Sovová ZŠ a MŠ Brankovice, Tasova, Neso 2 6 8
79. Lukáš Charvát G a SOŠP, Čáslav 6 6
80.–81. Lev Isnyuk ZŠ a MŠ Chelčického, Praha 3 1 4 5
80.–81. Vít Sychra ZŠ Boskovice 5 5
82. Jan Nešpor ZŠ Hroznová, Brno 4 0 4
83.–84. Vojtěch Tenzing Ciler ZŠ a MŠ Studenec 3 3
83.–84. Vendelín Kubeš G a ZUŠ, Šlapanice 1 2 3
85.–86. Eliška Andreattová Mensa G, Praha 6 2 2
85.–86. Barbora Mojžíšová Mensa G, Praha 6 2 2

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E V
Student Pilný MFF UK 5 5 6 6 7 7 7 43
1. Jan František Lukáš ZŠ Dr. M. Tyrše Hrdějovice 5 4 6 6 7 7 5 40
2. Filip Petrásek ZŠ Nepomucká, Praha 5 - Košíře 5 5 6 6 5 7 3 37
3. Richard Menšík G, Boskovice 4 4 6 2 6 7 3 32
4. Martina Mrázová ZŠ Palachova, Brandýs nad Labem 5 4 6 7 6 2 30
5. Jason Sýkora G K. Čapka, Dobříš 5 5 6 6 7 29
6.–7. Petr Kysela G, Český Krumlov 3 5 6 6 6 2 28
6.–7. Ondřej Mendlík ZŠ a MŠ Nerudova, Č. Budějovice 5 4 6 6 7 28
8. Martin Jirout ZŠ Kuncova, Praha 5 - Stodůlky 5 5 6 2 7 25
9. Filip Mayer ZŠ Svážná, Most 2 5 6 6 4 23
10.–11. Emilie Kimmerová ZŠ a MŠ Kotlářská, Brno 4 5 6 2 5 22
10.–11. Filip Svatoš Jungmannova ZŠ Beroun 2 5 5 6 6 22
12. Anna Neumannová 22. základní škola Plzeň 4 5 6 6 21
13.–14. Melinka Čejpová Arcibiskupské G, Praha 4 1 6 6 1 2 20
13.–14. Laura Kvíčalová ZŠ a MŠ Petra Strozziho Praha 8 5 5 4 2 4 20
15. Marek Roučka ZŠ Dobřany 5 3 2 2 7 19
16. Vojtěch Kubišta ZŠ Jakuba Arbesa, Most 3 1 5 1 4 4 18
17. Tobiáš Vágner G J. Vrchlického, Klatovy 4 4 2 7 17
18.–22. Kristýna Kuldová G Tišnov 5 2 6 2 1 16
18.–22. Anna Ličková G, Litoměřická, Praha 5 4 7 16
18.–22. Filip Macák ZŠ a MŠ Třebíz., Kralupy n. V. 4 4 6 2 16
18.–22. Aneta Mužíková ZŠ Hornická, Tachov 2 2 6 6 16
18.–22. František Urban G, Benešov 4 5 7 16
23. Monika Pachlopníková ZŠ Brno, Sirotkova 36 4 5 6 15
24.–25. Julie Carolina Mecnerová G, Cheb 3 5 6 14
24.–25. Ema Paseková Masarykovo G, Vsetín 4 0 6 1 3 14
26. Tobias Záveský ZŠ Hornická, Tachov 5 6 2 13
27. Elen Kršková G, Mikulov 5 7 12
28.–30. Richard Kulda ZŠ a MŠ Dolní Loučky 3 6 2 11
28.–30. Štěpán Smolík G Christiana Dopplera, Praha 5 6 11
28.–30. Marek Tóth G, Ústí nad Orlicí 5 4 2 11
31. Viktorie Zemanová ZŠ Kralovice 4 1 1 4 10
32.–33. Klára Benáková ZŠ s RVMPP, Teplice, Buzulucká 4 3 2 9
32.–33. Martin Rakušan ZŠ sv. Voršily Praha 1 4 5 9
34.–35. Magda Nováčková ZŠ T. G. Masaryka Klatovy IV 3 5 8
34.–35. Ondřej Provalil ZŠ Bakalovo nábřeží, Brno 4 2 2 8
36.–37. Karel Olšar G, Český Krumlov 3 2 5
36.–37. Vít Savula ZŠ O. Nedbala, České Budějovice 5 5
38.–39. Viktor Bachmann ZŠ Glowackého, Praha 8 - Troja 2 2 4
38.–39. Patrik Chlup ZŠ Boskovice 0 4 4
40. Zuzana Švábková ZŠ Hornická, Tachov 3 3
41. Zuzana Koplíková Gymnázium Brno-Bystrc 2 2
Tento web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies do vašeho počítače. Také berete na vědomí, že jste si přečetli a porozuměli našim Zásadám ochrany osobních údajů. Pokud nesouhlasíte s odchodem z webu.Více informací