Výfuk wallpaper

Výsledková listina 1. série 13. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E V
Student Pilný MFF UK 5 6 6 7 7 7 38
1. Jana Feldbabelová ZŠ Jemnice 5 6 6 7 7 7 38
2. Anna Matiášková G, Turnov 5 6 6 7 6 7 37
3. Sámo Šatánek ZŠ a MŠ Telecí 5 6 6 7 6 6 36
4.–5. Petr Mareš ZŠ a MŠ Třebíz., Kralupy n. V. 5 5 6 7 5 7 35
4.–5. Max Menčík ZŠ Kuncova, Praha 5 - Stodůlky 4 6 4 7 7 7 35
6. Akim Sklenka G, Žamberk 5 6 5 7 5 6 34
7.–9. Martin Černý G Teplice 5 6 6 7 4 5 33
7.–9. Jonáš Fiala G, Čelákovice 5 6 6 7 5 4 33
7.–9. Daniel Přívětivý G Arcus, Praha 5 5 6 7 4 6 33
10.–12. Tamara Dědková G, Roudnice nad Labem 4 6 5 5 7 5 32
10.–12. Martin Podpěra G Ústavní, Praha 4 6 3 7 5 7 32
10.–12. Ester Zátopková G, Frenštát pod Radhoštěm 5 6 5 6 4 6 32
13. Alex Faivre G J. A. Komenského, Uh. Brod 5 6 6 7 7 31
14.–18. Petr Barták Slovanské G, Olomouc 5 6 6 7 6 30
14.–18. Charlotte Hosszú G B. Němcové, HK 4 5 6 5 3 7 30
14.–18. Marie Hrubá G Volgogradská 6a, Ostrava 5 6 1 5 7 6 30
14.–18. Jan Chalupa ZŠ E. Rošického, Jihlava 5 6 5 5 5 4 30
14.–18. Martin Myška G B. Němcové, HK 5 6 6 5 5 3 30
19.–22. Svetlana Achedzak G Christiana Dopplera, Praha 5 6 6 7 5 29
19.–22. Běla Poláčková ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 5 5 6 5 6 2 29
19.–22. Barbora Samková ZŠ Prodloužená, Pardubice 5 6 5 7 6 0 29
19.–22. Samuel Zubák G, Olomouc-Hejčín 5 6 4 7 5 2 29
23. Jan Kuneš G, Žatec 5 6 6 7 4 28
24.–25. Julie Krčmařová G Volgogradská 6a, Ostrava 5 5 4 7 6 27
24.–25. Lucie Víšková OPEN GATE Říčany 5 6 3 7 6 27
26.–29. Hana Dziková Klvaňovo G Kyjov 5 5 5 7 2 2 26
26.–29. Josef Eliáš Formánek G, Křenová, Brno 5 6 3 7 5 26
26.–29. Karel Hlaváček G Christiana Dopplera, Praha 5 5 6 7 3 26
26.–29. Aneta Kaniová G Orlová 5 6 6 7 2 26
30.–34. Alice Dědicová ZŠ Amálská, Kladno 5 6 7 7 25
30.–34. Lucie Emma Koběrská G Orlová 5 5 6 7 2 25
30.–34. Ondřej Pátek G Ústavní, Praha 4 6 3 7 5 0 25
30.–34. Aneta Přikrylová G, Zábřeh 5 6 3 7 4 25
30.–34. Matěj Sochor G prof. J. Patočky, Praha 5 6 3 5 6 25
35.–37. Martin Kalenský G, Nová Paka 5 6 0 7 6 24
35.–37. Přemek Man ZŠ a MŠ Červený vrch, Praha 4 6 3 7 4 24
35.–37. Antonín Slezák ZŠ Prodloužená, Pardubice 3 6 5 6 4 24
38.–40. Ondřej Bohatý G Opatov, Praha 5 5 6 7 23
38.–40. Matěj Knop G Christiana Dopplera, Praha 4 6 6 7 23
38.–40. Lucie Kolářová G, Dačice 5 6 6 4 2 23
41.–42. Dominik Kudr ZŠ a MŠ Studenec 3 6 7 6 22
41.–42. Matěj Tydlitát ZŠ T. G. Masaryka, Praha 12 4 6 7 5 22
43.–46. Eldar Abkerimov ZŠ Kuncova, Praha 5 - Stodůlky 5 5 2 7 2 21
43.–46. Helena Blažková ZŠ a MŠ Osečná 5 5 2 7 2 21
43.–46. Josef Turek G, Šumperk 5 5 7 4 21
43.–46. Jan Václav Turek ZŠ Komenského, Horažďovice 5 5 3 6 2 21
47.–48. Max Boušek ZŠ Husovo náměstí, Rakovník 4 5 7 4 20
47.–48. Marie Prokešová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 5 5 5 5 20
49.–50. Václav Bittner ZŠ Křtiny 4 5 5 5 19
49.–50. Filip Rezek G J.Ž. 4 6 2 6 1 19
51.–55. Magdaléna Křížová G dr. A. Hrdličky, Humpolec 4 6 1 7 18
51.–55. Martin Kubíček ZŠ Plešivec, Český Krumlov 4 6 6 2 18
51.–55. Jan Kulhavý Masarykovo G, Příbor 3 4 3 6 2 0 18
51.–55. Lucie Pinkerová ZŠ a MŠ Školní, Švihov 5 7 4 2 18
51.–55. Matěj Skala ZŠ Týnec nad Sázavou 5 7 6 18
56.–60. Maxmilián Gabštůr ZŠ Politických vězňů, Slaný 3 3 4 5 2 0 17
56.–60. František Kopl G, Budějovická, Praha 5 5 7 17
56.–60. Michal Patzak G J. Jungmanna, Litoměřice 5 3 5 4 17
56.–60. Ludmila Rezková G Jiřího z Poděbrad, Poděbrady 5 5 2 5 17
56.–60. Nela Žalská ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 5 4 1 5 2 17
61.–63. Michal Bělohlávek ZŠ JAK, Karlovy vary 5 5 2 2 2 16
61.–63. Karolína Krugová Nový PORG, Praha 2 5 4 5 0 16
61.–63. Matyáš Kulhánek Masarykovo G, Plzeň 4 4 5 2 1 16
64.–67. Barbora Bíklová G Mikulášské n. 23, Plzeň 4 4 7 15
64.–67. Jiří Kodýtek ZŠ a MŠ Školní, Švihov 5 3 5 2 15
64.–67. David Kroupa ZŠ Kunice 5 5 1 2 2 15
64.–67. Edita Volešová PORG, Praha 5 6 4 15
68.–73. Anna Kadlecová OPEN GATE Říčany 5 6 3 14
68.–73. Aneta Mičulková G P. Bezruče, Frýdek-Místek 5 5 4 14
68.–73. Jan Moravec ZŠ Nábřežní, Jeseník 5 4 5 14
68.–73. Hoang Ngan Nguyen Klvaňovo G Kyjov 5 6 3 14
68.–73. Margarita Sboeva G Nad Štolou, Praha 4 5 3 2 14
68.–73. Martin Vávra ZŠ O. Březiny Jaroměřice n/R. 3 6 5 14
74.–76. Pavlína Havelková ZŠ a MŠ T. G. Masaryka Hovorany 5 3 1 4 13
74.–76. Juraj Štefina CZŠ sv. Gorazda, Prešov 5 5 3 13
74.–76. Vojtěch Vydra ZŠ Dobřany 5 5 3 13
77.–80. Amaliya Jamgaryan ZŠ nám.Jiřího z Poděbrad, Praha 5 5 2 12
77.–80. Zuzana Kýrová ZŠ nám. Svornosti, Brno 7 5 12
77.–80. Martin Rippl ZŠ a MŠ Osečná 5 5 2 12
77.–80. Šimon Tykvart ZŠ J. Hlávky Přeštice 5 0 4 1 2 12
81.–83. David Březovský ZŠ Znojmo, nám. Republiky 9 3 4 4 11
81.–83. Tomáš Holakovský ZŠ Čechova, Rokycany 5 2 4 11
81.–83. Theresie Konkolska ZŠ a MŠ J. A. Komenského Praha 6 3 1 7 11
84.–85. Kateřina Kašparová ZŠ Tuchlovice 5 5 10
84.–85. Ondřej Šimek 15. základní škola Plzeň 3 1 0 4 1 1 10
86.–89. Veronika Kubínová ZŠ Štěnovice 4 0 0 3 2 0 9
86.–89. Jan Míka G Luďka Pika, Plzeň 5 2 2 9
86.–89. Nikol Nemerádová G, Olomouc-Hejčín 5 4 9
86.–89. Natálie Weissová ZŠ Znojmo, nám. Republiky 9 5 4 9
90. Eliška Fleková G B. Němcové, HK 5 3 8
91.–93. Violeta Honišová G, Jeseník 5 2 7
91.–93. Šárka Koldušková ZŠ a MŠ Věry Čáslavské, Praha 6 3 4 0 7
91.–93. Matěj Králík ZŠ Štěchovice 3 4 7
94.–98. Aneta Bezpalcová ZŠ T. G. Masaryka Litoměřice 4 2 6
94.–98. Hana Bolková ZŠ U Obory Praha 10 - Uhříněves 2 0 1 1 2 0 6
94.–98. Lukáš Koma G Legionářů, Příbram 6 6
94.–98. Anna Kotvová ZŠ Zbiroh 4 2 6
94.–98. Michelle van Luxemburg ZŠ a MŠ Věry Čáslavské, Praha 6 3 0 3 6
99.–104. Jakub Fabián ZŠ Školní, Železný Brod 5 5
99.–104. Václav Petráš G Ústavní, Praha 5 5
99.–104. Julie Pindorová ZŠ, Dělnická, Karviná 2 3 5
99.–104. Sofie Pindorová ZŠ, Dělnická, Karviná 4 1 5
99.–104. Luisa Troupová PORG, Praha 5 5
99.–104. Michal Žárský Masarykovo G, Příbor 3 1 1 5
105.–106. Veronika Hájková ZŠ Josefa Ressla, Pardubice 4 4
105.–106. Elen Klusáčková G, Litomyšl 2 0 1 0 1 0 4
107. Valerie Labuťová G, Nový Bydžov 3 3
108. Michal Váňa ZŠ T. G. M. Lomnice nad Popelkou 2 2

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E V
Student Pilný MFF UK 5 6 6 7 7 7 38
1. Adam Houdek ZŠ a MŠ , Březová 5 6 6 7 7 7 38
2. Erik Macek G Opatov, Praha 5 6 6 7 5 6 35
3.–4. Matěj Dudek ZŠ Pardubice – Polabiny 5 6 6 6 6 4 33
3.–4. Matěj Křivánek G, Moravské Budějovice 5 6 6 7 7 2 33
5. Jakub Vávra G Mikulášské n. 23, Plzeň 3 6 6 7 6 4 32
6.–7. Denis Tichý ZŠ T. G. Masaryka Přelouč 5 6 3 7 5 4 30
6.–7. Radim Zikmund ZŠ Tuchlovice 5 6 6 6 3 4 30
8.–9. Amélie Lišková G a ZUŠ, Šlapanice 5 6 6 7 4 28
8.–9. Emma Polcarová Sportovní G, Plzeňská, Kladno 4 6 6 7 3 2 28
10.–13. Magdalena Čejpová Arcibiskupské G, Praha 5 5 6 7 4 27
10.–13. Rozálie Michaela Furchová G, Židlochovice 5 5 3 7 5 2 27
10.–13. Ondřej Laštovička G Neumannova, Žďár n. S. 5 6 7 5 4 27
10.–13. Martina Merglová Krkonošské G a SOŠ Vrchlabí 5 5 4 7 2 4 27
14.–17. Dario Heinich G a ZUŠ, Šlapanice 4 6 5 5 4 24
14.–17. Klára Kasalová G, Dačice 4 6 4 7 3 24
14.–17. Stella Klapačová G Opatov, Praha 4 5 6 7 2 24
14.–17. Eliška Knopfová ZŠ J. A. Kom. Hradec Králové 5 6 6 7 24
18.–20. Amálie Hlávková ZŠ, Znojmo, Mládeže 3 5 6 7 5 23
18.–20. Vratislav Košina ZŠ a MŠ Věry Čáslavské, Praha 6 3 5 5 3 7 23
18.–20. Roman Velko ZŠ Kuncova, Praha 5 - Stodůlky 5 6 7 5 23
21.–23. Aneta Brzokoupilová Jungmannova ZŠ Beroun 2 5 5 5 3 4 22
21.–23. Jan Horský G, Brno-Řečkovice 5 5 7 5 22
21.–23. Viktor Novák Nový PORG, Praha 4 6 2 4 4 2 22
24.–26. Zuzana Bartíková Wichterlovo G, Ostrava 5 6 7 3 21
24.–26. Julie Judásková G a SOŠZE, Vyškov 5 5 2 6 3 21
24.–26. Vojtěch Řada G, Benešov 4 5 3 5 4 21
27.–31. Marek Bauckmann G K. Čapka, Dobříš 5 6 4 5 20
27.–31. Květa Bouchalová G, Olomouc-Hejčín 5 6 7 2 20
27.–31. Jan Roháč ZŠ Tuchlovice 3 2 6 5 4 20
27.–31. Anežka Sedláčková G a ZŠ G. Jarkovského, Praha 4 6 2 7 1 0 20
27.–31. Natalie Zemanová G J. Škody, Přerov 5 5 5 5 20
32.–37. Tadeáš Grosser První české G, Karlovy Vary 5 5 5 4 19
32.–37. Nelly Hajerová ZŠ T. G. Masaryka Česká Kamenice 5 7 7 19
32.–37. Viktor Janda ZŠ Roudnice n.L. 5 5 4 3 2 19
32.–37. Kateřina Kučerová G J. Heyrovského, Praha 5 5 4 5 19
32.–37. Barbora Petrásková 28. základní škola Plzeň 5 5 7 2 19
32.–37. Marek Růžička G, Brno-Řečkovice 5 5 5 4 19
38.–40. Benjamin Rmoutil Základní škola Pražačka Praha 3 5 6 4 3 18
38.–40. Daniel Stehlík G Legionářů, Příbram 3 3 3 3 4 2 18
38.–40. Dominik Svatoš G J. Barranda, Beroun 5 4 5 4 18
41.–42. Ota Koštejn ZŠ náměstí Míru, Nový Bor 5 6 4 2 17
41.–42. Štěpán Peteráč ZŠ Schulz. sady, Dvůr Králové 5 2 4 4 2 17
43.–52. Marek Eliáš ZŠ Tuchlovice 5 3 7 1 16
43.–52. Mariana Hořínková Wichterlovo G, Ostrava 4 5 7 0 16
43.–52. Laura Jurcickova FZŠ při PedF UK Barrandov 5 7 4 16
43.–52. Ondřej Lisický Podkrušnohorské G, Most 4 5 5 2 16
43.–52. Kristián Mošna Základní škola Dědina 5 6 5 16
43.–52. Angela Poláchová Biskupské G, Brno 5 6 5 16
43.–52. Vojtěch Saic ZŠ a MŠ Dobratická, Praha 9 5 6 5 16
43.–52. Ondřej Seitl ZŠ Hálkova, Olomouc 5 5 6 16
43.–52. Tadeáš Smička ZŠ Dr. Hrubého, Šternberk 5 6 5 16
43.–52. Klára Valentová Slovanské G, Olomouc 5 5 6 16
53. Viktor Horák ZŠ J. A. Komenského Kyjov 5 6 4 15
54.–60. Kryštof Bělák Neěmecká škola v Praze Praha 5 5 0 3 4 2 0 14
54.–60. Jan Bezděk ZŠ Náchod - Plhov 2 2 6 1 1 2 14
54.–60. Michal Jirout ZŠ Kuncova, Praha 5 - Stodůlky 5 5 4 14
54.–60. Kateřina Kučerová G Ústavní, Praha 4 5 5 14
54.–60. Matyáš Páv ZŠ J. A. Komenského Louny 5 5 4 14
54.–60. Antonín Šreiber ZŠ Skálova, Turnov 3 2 1 2 2 4 14
54.–60. Jan Štábl ZŠ Bratří Čapků, Ústí nad Orlicí 1 6 5 2 14
61.–62. Eva Freyová ZŠ a MŠ Kravsko 5 5 3 13
61.–62. Alexandra Valihrachová Klvaňovo G Kyjov 5 3 3 2 13
63.–72. Pavel Adameec G, Sokolov 3 1 0 4 4 12
63.–72. Alexandr Husák Masarykova ZŠ, Ždánice 1 2 7 2 0 12
63.–72. Jan Pertlík ZŠ a MŠ nám. Jiřího z Lobkovic, 5 4 0 1 2 12
63.–72. Vladimír Pertlik ZŠ a MŠ nám. Jiřího z Lobkovic, 5 4 0 3 12
63.–72. Richard Sadílek ZŠ Bílovice nad Svitavou 5 5 2 12
63.–72. Maria Sidorova První české G, Karlovy Vary 5 3 4 0 12
63.–72. Vojtěch Slabý ZŠ Ratibořická, Praha 9 - Horní 4 5 3 12
63.–72. Lukáš Vávra ZŠ Balbínova, Příbram II 5 4 3 12
63.–72. Klára Vindišová Jungmannova ZŠ Beroun 2 4 4 4 12
63.–72. Darek Zápeca G a JŠ, Břeclav 4 3 3 2 12
73.–78. Nela Hudecová G Opatov, Praha 5 6 11
73.–78. Sofia Husáková ZŠ Univerzum s.r.o. Praha 5 6 11
73.–78. Sofie Hana Klímová G, Brno-Řečkovice 5 6 11
73.–78. Štěpánka Kostrounová Klvaňovo G Kyjov 5 4 2 11
73.–78. Matěj Ondrušek G, Vídeňská, Brno 4 7 11
73.–78. Vilém Semerák G, Českolipská, Praha 5 6 11
79.–84. Jakub Kadeřávek ZŠ Vybíralova, Praha 9 - Černý M 5 5 10
79.–84. Lukáš Loukota G Stříbro 5 0 5 10
79.–84. Adam Nikodým G a ZUŠ, Šlapanice 5 5 10
79.–84. Matouš Průcha G, Česká Lípa 2 1 1 1 4 1 10
79.–84. Radek Špánek Mendelovo G, Opava 3 5 2 10
79.–84. Patrik Vihan G Opatov, Praha 5 0 5 10
85.–90. Nathan Holda G J.Ž. 5 4 9
85.–90. Lukáš Kasan G O. Havlové, Ostrava 5 4 9
85.–90. Andrea Kozumplíková Klvaňovo G Kyjov 5 4 9
85.–90. Antonín Střída ZŠ a MŠ Lutín 5 4 9
85.–90. Anna Wodinská ZŠ Praha 9 - Lehovec 5 4 9
85.–90. Jan Zámečník Biskupské G, Brno 5 4 9
91.–101. Eduard Bräuner G T. G. Masaryka, Litvínov 4 3 1 8
91.–101. Viktor Brázda ZŠ újezd, Kyjov 5 1 2 8
91.–101. Laura Drbohlavova G Opatov, Praha 4 4 8
91.–101. Alma Františka Čiháková ZŠ a MŠ Bílá, Praha 6 5 3 8
91.–101. Eva Hanušová G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav 5 3 8
91.–101. Dominik Hlaváč G, Budějovická, Praha 5 3 8
91.–101. Agnes Hlaváčová ZŠ Nepomucká, Praha 5 - Košíře 5 1 2 0 8
91.–101. Kristián Kocman G a ZŠ G. Jarkovského, Praha 3 5 8
91.–101. Seungmo Koo ZŠ Brána jazyků, Praha 5 1 0 2 0 0 8
91.–101. Filip Kopenec ZŠ Palachova, Brandýs nad Labem 5 3 8
91.–101. Filip Žoha G Opatov, Praha 5 3 8
102.–109. Václav Bělka ZŠ Okružní, Rakovník 5 2 7
102.–109. Michal Blahoš G, Benešov 4 3 7
102.–109. Adéla Blechová ZŠ Kralovice 3 1 1 2 7
102.–109. Aleš Doležel ZŠ Nádražní, Vyškov 2 1 2 2 7
102.–109. Jakub Kolář G Opatov, Praha 5 2 7
102.–109. Tomáš Kosek G, Čelákovice 5 2 7
102.–109. Yaroslava Meleshchenko ZŠ s RVMPP, Teplice, Buzulucká 3 2 2 7
102.–109. Jaroslav Učík ZŠ Husovo náměstí, Rakovník 5 2 7
110.–112. Gleb Baulin První české G, Karlovy Vary 2 4 6
110.–112. Ela Hájková G J. Jungmanna, Litoměřice 3 3 6
110.–112. Karolína Vtípilová ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou 4 2 6
113.–125. Tobiáš Batěk ZŠ nám.Jiřího z Poděbrad, Praha 5 5
113.–125. Ema Bízová G, Ohradní, Praha-Michle 5 5
113.–125. Christian Bracháček G, Cheb 5 5
113.–125. Emma Burešová Jiráskovo G, Náchod 5 5
113.–125. Jan Foltýn Klvaňovo G Kyjov 3 2 5
113.–125. Zuzana Hušková ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou 4 1 5
113.–125. Matyáš Churavý EKO G, Brno 5 5
113.–125. Tomáš Janda ZŠ Tolstého, Klatovy 5 5
113.–125. Tereza Konvičková G, Benešov 5 5
113.–125. Petr Slováček ZŠ Tolstého, Klatovy 5 5
113.–125. Ondřej Ševela Klvaňovo G Kyjov 5 5
113.–125. Jáchym Šleška ZŠ Haškova, Uničov 5 5
113.–125. Štěpán Tůma ZŠ a MŠ Raduň 5 5
126.–134. Hana Bayerová G, Slovanské náměstí, Brno 4 4
126.–134. Václav Duda ZŠ Komenského, Horažďovice 4 4
126.–134. Kryštof Kašing ZŠ a MŠ Pustá Polom 3 1 4
126.–134. Šimon Klich SPŠ stavební J. Gočára, Praha 4 4
126.–134. Stella Libosvárová G a ZŠ G. Jarkovského, Praha 4 4
126.–134. Aleš Myšička ZŠ Husovo náměstí, Rakovník 4 4
126.–134. Adm Ondřej Mendelovo G, Opava 4 4
126.–134. Václav Sojka G a ZUŠ, Šlapanice 4 4
126.–134. Jan Váňa G, Tachov 4 4
135.–137. Filip Beránek ZŠ Lysice 3 3
135.–137. Jan Bernard G, Žamberk 3 3
135.–137. Petr Zelinka G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 3
138.–141. Šimon Hák G a SOŠ, Jilemnice 2 2
138.–141. Jaroslav Hynk ZŠ a MŠ Hliníky, Olešnice 2 2
138.–141. Laura Lobíková G a ZŠ G. Jarkovského, Praha 2 2
138.–141. Šimon Pučálka ZŠ Divišov 2 2
142. Ondřej Kulhánek FZŠ prof. O. Chlupa, Praha 1 1

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E V
Student Pilný MFF UK 5 5 6 6 7 7 7 43
1. Oleg Šatánek ZŠ J. A. Kom. Hradec Králové 5 5 6 6 7 7 7 43
2.–3. Lukáš Kopecký G, Litomyšl 5 5 5 6 7 6 6 40
2.–3. Vladimír Kotsch Gymnázium Sázavská Praha 2 5 5 6 6 7 7 4 40
4. Viktorie Snášelová Masarykovo G, Plzeň 5 5 5 5 7 3 6 36
5. Alžběta Průšová G a SOŠ, Rokycany 5 5 5 6 2 4 5 32
6. Lukáš Laštovička G Neumannova, Žďár n. S. 5 5 6 7 4 4 31
7.–8. Fabien Bartůněk G a SOŠP, Čáslav 4 5 6 6 5 4 0 30
7.–8. Tobiáš Radkovský G prof. J. Patočky, Praha 5 5 6 7 7 30
9. Pavel Doskočil G, Žamberk 5 4 5 3 7 3 2 29
10.–12. Radim Hanuš ZŠ Roudnice nad Labem 5 5 6 7 5 28
10.–12. Jaroslav Motlík G Opatov, Praha 5 5 5 6 7 28
10.–12. Antonín Vácha ZŠ Chrudim 3 5 5 6 7 5 28
13.–16. Václav Bláha ZŠ a MŠ Školní 93,, Švihov 3 5 5 3 7 3 0 26
13.–16. Michal Klapetek Biskupské G, Brno 5 4 6 7 4 26
13.–16. Metoděj Šámal ZŠ ul. 5. května, Liberec 1 5 4 6 7 4 26
13.–16. Andrea Vaňková G, Sušice 4 5 5 3 6 3 26
17.–18. Kateřina Bartková Gymnázium Brno-Bystrc 2 5 5 2 7 4 0 25
17.–18. Daria Froňková G Ústavní, Praha 5 3 5 6 6 25
19.–21. Tarek Abd El Dayem ZŠ a MŠ Třebíz., Kralupy n. V. 5 3 3 0 7 4 2 24
19.–21. David Hložek ZŠ Vybíralova, Praha 9 - Černý M 5 5 6 2 3 3 24
19.–21. Martin Houška G a SOŠ, Rokycany 5 4 6 2 3 4 24
22. Thea Pauerová Mensa G, Praha 6 5 5 7 6 23
23.–24. Daria Nikulina ZŠ J. Valčíka, Ostrava-Poruba 5 5 6 6 22
23.–24. Lada Vysloužilová ZŠ Verdunská, Teplice 5 5 7 5 22
25.–27. Natálie Hnětkovská G, Benešov 5 5 5 6 21
25.–27. Phuong Uyen Nguyen ZŠ Uhelný trh, Praha 5 5 6 5 21
25.–27. Blanka Nováková ZŠ a MŠ Křídlovická, Brno 4 4 7 4 2 21
28.–31. Eva Brožovičová Podkrušnohorské G, Most 5 5 5 3 2 20
28.–31. Eliška Humlová G, Cheb 5 5 7 3 20
28.–31. Jakub Laichmann G a ZUŠ, Šlapanice 5 5 5 5 20
28.–31. Max Novotný G a SOŠZE, Vyškov 5 4 6 5 20
32.–39. Michal Bartoš ZŠ Veronské náměstí, Praha 5 4 5 5 19
32.–39. Lucie Hejplíková G Stříbro 5 5 5 4 19
32.–39. Kryštof Hering G Mikulášské n. 23, Plzeň 5 5 7 2 19
32.–39. Eva Kišová ZŠ U Vorliny, Vlašim 5 5 7 2 19
32.–39. Marek Měřva G Orlová 5 5 6 3 19
32.–39. Kristýna Musilová ZŠ T. G. Masaryka Mnichovice 5 5 7 2 19
32.–39. Lucie Ornstová G nám. E. Beneše, Kladno 5 5 5 4 19
32.–39. Bartoloměj Stoklásek ZŠ Troubelice 5 5 6 3 19
40.–46. Sofie Dusatko G a ZŠ G. Jarkovského, Praha 5 5 4 4 18
40.–46. Jan Josef Veselý Purkyňovo G, Stážnice 5 4 7 2 18
40.–46. Adam Petroušek G, Benešov 5 4 6 3 18
40.–46. Tomáš Rataj ZŠ Stupkova, Olomouc 5 5 5 3 18
40.–46. Miroslav Rozprávka ZŠ Kuncova, Praha 5 - Stodůlky 5 5 3 5 18
40.–46. Jakub Štych ZŠ T. G. Masaryka Zruč-Senec,čás 4 4 1 1 5 3 0 18
40.–46. Štěpán Vlasák G Jiřího z Poděbrad, Poděbrady 5 5 5 0 3 18
47.–52. Lucie Bělová G Opatov, Praha 5 3 7 2 17
47.–52. Kateřina Červená G J. Vrchlického, Klatovy 5 4 4 4 17
47.–52. Matyáš Sechovec ZŠ a MŠ Vodárenská, Kladno - Kro 5 5 7 17
47.–52. Jaroslav Slováček Wichterlovo G, Ostrava 5 3 7 2 17
47.–52. Valentýna Sochorová G, Olomouc-Hejčín 5 4 4 4 17
47.–52. Věra Štanclová G, Sušice 5 4 4 4 17
53.–57. Kamil Aghayev G, Roudnice nad Labem 4 5 4 3 16
53.–57. Štěpán Hrabina Jungmannova ZŠ Beroun 2 5 5 1 5 16
53.–57. Karel Karaarslan ZŠ a MŠ Červený vrch, Praha 4 5 5 2 16
53.–57. Tomáš Kvapil PORG, Praha 5 5 6 16
53.–57. Dominik Stoklasek ZŠ Troubelice 5 5 6 16
58.–60. Zuzana Čechová G, Benešov 5 3 0 1 6 15
58.–60. Jan Hanousek ZŠ a MŠ Jičín 5 5 5 15
58.–60. Lukáš Mindoš ZŠ a MŠ Podkrušnohorská, Litvíno 5 3 7 15
61.–67. Vojtěch Tenzing Ciler ZŠ a MŠ Studenec 5 5 4 14
61.–67. Petr Hubený G K. Čapka, Dobříš 5 5 0 0 0 4 0 14
61.–67. David Kříž G P. de Coubertina, Tábor 5 4 2 3 0 14
61.–67. Dita Křížková Sportovní G, Plzeňská, Kladno 5 5 1 3 14
61.–67. Nella Peabody G, Litoměřická, Praha 5 4 5 14
61.–67. Lenka Petrášová ZŠ Porubská, Ostrava-Poruba 5 4 5 14
61.–67. Anna Přívětivá G, Litoměřická, Praha 4 5 5 14
68.–79. Jarmila Bakošová G, Bučovice 5 5 3 13
68.–79. Martin Balada ZŠ a MŠ Prokopa Diviše Znojmo - 5 5 3 13
68.–79. Bára Beníčková ZŠ Horní, Brno 5 5 3 13
68.–79. Patricie Hanzlíčková G Stříbro 5 3 5 13
68.–79. Pavla Holečková Jungmannova ZŠ Beroun 2 5 3 5 13
68.–79. Šárka Hornychová ZŠ Komenského, Náchod 5 4 4 13
68.–79. Radek Kučerka ZŠ a MŠ Podkrušnohorská, Litvíno 5 3 5 13
68.–79. Tadeáš Nečas G a JŠ, Břeclav 5 5 3 13
68.–79. Marek Pavlík ZŠ Jubilejní, Nový Jičín 5 4 4 13
68.–79. Valérie Svobodová Nový PORG, Praha 5 5 3 13
68.–79. Marek Šaroch ZŠ Jitřní, Praha 4 5 4 2 2 13
68.–79. Matěj Vacek ZŠ T. G. M. Lomnice nad Popelkou 5 5 3 13
80.–84. Anna Ljubopytnova ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6 5 2 1 2 2 12
80.–84. Mikuláš Mazanec G a JŠ, Břeclav 5 5 2 12
80.–84. Dominik Němejc ZŠ Komenského, Horažďovice 5 5 2 12
80.–84. František Šustr Fak. ZŠ při PedF UK, Praha 5 4 3 3 2 12
80.–84. Antonín Wedell První české G, Karlovy Vary 5 4 3 12
85.–92. Sára Binderová ZŠ a MŠ Třebíz., Kralupy n. V. 5 4 2 11
85.–92. Eva Brejchová ZŠ Palachova, Brandýs nad Labem 5 4 2 11
85.–92. Jan Brouček ZŠ Chotěšov 5 4 0 2 11
85.–92. Hugo Engel ZŠ Jitřní, Praha 4 5 4 2 11
85.–92. Lukáš Charvát G a SOŠP, Čáslav 5 6 11
85.–92. Eliška Plachá G J. Palacha, Mělník 5 4 2 11
85.–92. Kateřina Suchopárová G a SOŠP, Čáslav 4 5 2 11
85.–92. Barbora Zárubová ZŠ Divišov 4 5 2 11
93.–97. Henryk Berka G, Roudnice nad Labem 5 5 10
93.–97. Natálie Hlaváčková G Nad Štolou, Praha 5 5 0 10
93.–97. Štěpán Kalista ZŠ Masarykovo nám., Říčany 5 3 2 10
93.–97. Vojta Slavík LINGUA UNIVERSAL Litoměřice 5 5 10
93.–97. Magda Štochlová G a SOŠ, Rokycany 5 3 2 10
98.–101. Michal Ivánek G, SpgŠ, OA a JŠ Znojmo 5 4 9
98.–101. Štěpánka Kubartová Arcibiskupské G, Praha 5 4 9
98.–101. Mojmír Němec G Christiana Dopplera, Praha 5 4 9
98.–101. Vanesa Sovová ZŠ a MŠ Brankovice, Tasova, Neso 5 2 2 9
102.–110. martina bednářová G, Benešov 2 4 2 8
102.–110. Erika Dovalová ZŠ Boženy Němcové, Nový Bor 4 2 2 8
102.–110. Jan Kadlec ZŠ a MŠ Školní 93,, Švihov 4 4 8
102.–110. Jan Kounovský ZŠ Okružní, Rakovník 4 1 1 2 0 8
102.–110. Mikuláš Krubner G, Benešov 5 1 1 1 8
102.–110. Vendelín Kubeš G a ZUŠ, Šlapanice 5 3 8
102.–110. Jan Nešpor ZŠ Hroznová, Brno 5 0 0 3 8
102.–110. Adam Řezníček ZŠ Hradec nad Moravicí 3 1 2 2 8
102.–110. Adéla Súkeníková ZŠ, Liberecká 26, Jablonec 5 3 8
111.–115. Jaroslav Hampejs ZŠ s RVMPP, Teplice, Buzulucká 4 3 7
111.–115. Jakub Janošek ZŠ T. G. Masaryka Mnichovice 5 0 0 0 0 2 0 7
111.–115. David Nguyen G, Kadaň 5 2 7
111.–115. Alena Renzová G, Litomyšl 2 1 0 0 1 3 0 7
111.–115. Pavel Wildumetz G, Kadaň 5 1 0 1 7
116.–119. Karolína Mudrová ZŠ Na Smetance, Praha 2 3 1 2 6
116.–119. Rostislav Novák ZŠ Liberec 23 3 0 3 6
116.–119. Oliver Slavíček G, Cheb 5 1 6
116.–119. Adam Šustr ZŠ Tolstého, Klatovy 4 2 6
120.–123. David Dalihod Základní škola Pražačka Praha 3 5 5
120.–123. Dai DoMinh ZŠ a MŠ Chelčického, Praha 3 5 5
120.–123. Lukáš Chrástek Purkyňovo G, Stážnice 5 5
120.–123. Kristýna Nečasová G, Písnická, Praha 5 5
124. Jan Foldyna Anglofonní základní škola, z. ú. 4 4
125. Aneta Kurtincová Masarykovo G, Plzeň 2 2
126. Marie Ježková ZŠ T. G. Masaryka Rokycany 0 0

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3 4 5 E V
Student Pilný MFF UK 5 5 6 6 7 7 7 43
1.–2. Richard Menšík G, Boskovice 5 5 6 7 7 3 33
1.–2. Filip Petrásek ZŠ Nepomucká, Praha 5 - Košíře 5 5 6 2 7 2 6 33
3. Martina Mrázová ZŠ Palachova, Brandýs nad Labem 5 5 6 3 5 4 28
4. Melinka Čejpová Arcibiskupské G, Praha 5 5 6 7 4 27
5. Jan František Lukáš ZŠ Dr. M. Tyrše Hrdějovice 5 5 6 7 3 26
6. Marek Tóth G, Ústí nad Orlicí 5 5 7 5 22
7.–9. Adam Abd El Dayem ZŠ a MŠ Třebíz., Kralupy n. V. 5 3 2 0 5 2 2 19
7.–9. Martin Jirout ZŠ Kuncova, Praha 5 - Stodůlky 5 5 5 4 19
7.–9. Antonín Žaloudek G J. Blahoslava, Ivančice 5 3 7 4 19
10. Johana Vacková 22. základní škola Plzeň 5 5 5 3 18
11.–14. Martin Krob ZŠ Husovo náměstí, Rakovník 5 5 5 2 17
11.–14. Marek Roučka ZŠ Dobřany 5 4 0 1 2 5 17
11.–14. František Urban G, Benešov 5 3 6 3 17
11.–14. Ema Vacková Fakultní ZŠ pPedF UK Praha 13 5 5 5 2 17
15.–16. Karel Olšar G, Český Krumlov 5 5 4 2 16
15.–16. Tobiáš Vágner G J. Vrchlického, Klatovy 5 5 6 16
17.–19. Vojtěch Kubišta ZŠ Jakuba Arbesa, Most 5 5 3 2 15
17.–19. Petr Kysela G, Český Krumlov 5 4 6 15
17.–19. Kristýna Rybková ZŠ Úvoz, Brno 5 5 5 15
20.–23. Eliška Hauptová G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 5 5 4 14
20.–23. Richard Kulda ZŠ a MŠ Dolní Loučky 5 5 4 14
20.–23. Kristýna Kuldová G Tišnov 5 5 4 14
20.–23. Aneta Mužíková ZŠ Hornická, Tachov 5 5 4 14
24.–31. Viktor Bachmann ZŠ Glowackého, Praha 8 - Troja 5 5 3 13
24.–31. Filip Mayer ZŠ Svážná, Most 4 5 4 13
24.–31. Ondřej Mendlík ZŠ a MŠ Nerudova, Č. Budějovice 5 4 4 13
24.–31. Monika Pachlopníková ZŠ Brno, Sirotkova 36 5 5 3 13
24.–31. Martin Rakusan ZŠ sv. Voršily Praha 1 5 4 4 13
24.–31. Štěpán Smolík G Christiana Dopplera, Praha 5 4 4 13
24.–31. Filip Svatoš Jungmannova ZŠ Beroun 2 5 5 3 13
24.–31. Jason Sýkora G K. Čapka, Dobříš 5 5 3 13
32.–35. Václav Červený ZŠ Hornoměcholupská, Praha 10 5 5 2 12
32.–35. Emilie Kimmerová ZŠ a MŠ Kotlářská, Brno 5 4 3 12
32.–35. Filip Macák ZŠ a MŠ Třebíz., Kralupy n. V. 5 5 2 12
32.–35. Zuzana Švábková ZŠ Hornická, Tachov 5 5 2 12
36.–39. Jakub Fízeľ G dr. A. Hrdličky, Humpolec 5 5 1 11
36.–39. Jan Karafiát ZŠ Třebechovice pod Orebem 5 3 3 11
36.–39. Anna Neumannová 22. základní škola Plzeň 5 4 2 11
36.–39. Viktorie Zemanová ZŠ Kralovice 5 4 2 11
40.–42. Julie Carolina Mecnerová G, Cheb 5 5 10
40.–42. Štěpán Michalička ZŠ Kuncova, Praha 5 - Stodůlky 5 3 2 10
40.–42. Matěj Oplt ZŠ a MŠ Dobratická, Praha 9 4 3 3 10
43.–44. Laura Kvíčalová ZŠ a MŠ Petra Strozziho Praha 8 5 3 1 9
43.–44. Anna Ličková G, Litoměřická, Praha 5 4 9
45.–46. Eva Bayerová G Matyáše Lercha, Brno 5 3 8
45.–46. Petr Novotný ZŠ a MŠ Radostín nad Oslavou 1 5 2 8
47.–51. Klára Benáková ZŠ s RVMPP, Teplice, Buzulucká 5 2 7
47.–51. Patrik Chlup ZŠ Boskovice 5 2 7
47.–51. Elen Kršková G, Mikulov 4 3 7
47.–51. Magda Nováčková ZŠ T. G. Masaryka Klatovy IV 5 2 7
47.–51. Tobias Záveský ZŠ Hornická, Tachov 5 2 7
52. Ema Junová ZŠ Klausova, Praha 13 4 4
53.–55. Aneta Czechowská ZŠ Praha 9 - Satalice 3 3
53.–55. Zuzana Koplíková Gymnázium Brno-Bystrc 3 3
53.–55. Pavla Leščinská G J. Heyrovského, Praha 0 3 3
56. Anna Marie Stachová ZŠ Mendelova, Praha 4 1 1
57. Jáchym Straka ZŠ a MŠ Prokopa Diviše Znojmo - 0 0
Tento web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies do vašeho počítače. Také berete na vědomí, že jste si přečetli a porozuměli našim Zásadám ochrany osobních údajů. Pokud nesouhlasíte s odchodem z webu.Více informací