Výfuk wallpaper

Pololetní výsledková listina 13. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3
Student Pilný MFF UK 38 38 38 114
1. Anna Matiášková G, Turnov 37 38 34 109
2. Sámo Šatánek ZŠ a MŠ Telecí 36 35 37 108
3. Daniel Přívětivý G Arcus, Praha 33 36 38 107
4.–5. Jana Feldbabelová ZŠ Jemnice 38 34 34 106
4.–5. Akim Sklenka G, Žamberk 34 37 35 106
6.–8. Alex Faivre G J. A. Komenského, Uh. Brod 31 37 35 103
6.–8. Charlotte Hosszú G B. Němcové, HK 30 36 37 103
6.–8. Max Menčík ZŠ Kuncova, Praha 5 - Stodůlky 35 37 31 103
9. Petr Mareš ZŠ a MŠ Třebíz., Kralupy n. V. 35 33 33 101
10. Jonáš Fiala G, Čelákovice 33 33 34 100
11. Petr Barták Slovanské G, Olomouc 30 38 31 99
12. Martin Podpěra G Ústavní, Praha 32 34 31 97
13. Tamara Dědková G, Roudnice nad Labem 32 33 31 96
14. Svetlana Achedzak G Christiana Dopplera, Praha 29 37 29 95
15. Martin Černý G Teplice 33 33 26 92
16.–17. Alice Dědicová ZŠ Amálská, Kladno 25 30 36 91
16.–17. Marie Hrubá G Volgogradská 6a, Ostrava 30 36 25 91
18. Martin Myška G B. Němcové, HK 30 34 25 89
19. Matěj Sochor G prof. J. Patočky, Praha 25 32 30 87
20. Josef Eliáš Formánek G, Křenová, Brno 26 32 26 84
21. Jan Chalupa ZŠ E. Rošického, Jihlava 30 33 19 82
22.–23. Hana Dziková Klvaňovo G Kyjov 26 30 24 80
22.–23. Barbora Samková ZŠ Prodloužená, Pardubice 29 31 20 80
24. Martin Vávra ZŠ O. Březiny Jaroměřice n/R. 14 33 32 79
25. Julie Krčmařová G Volgogradská 6a, Ostrava 27 26 25 78
26. Marie Prokešová G Brno, tř. Kpt. Jaroše 20 27 28 75
27. Aneta Kaniová G Orlová 26 28 20 74
28. Hoang Ngan Nguyen Klvaňovo G Kyjov 14 33 25 72
29.–30. Lucie Kolářová G, Dačice 23 32 14 69
29.–30. Lucie Víšková OPEN GATE Říčany 27 28 14 69
31. Běla Poláčková ZŠ Mírová, Ústí nad Labem 29 25 12 66
32. Karel Hlaváček G Christiana Dopplera, Praha 26 22 14 62
33. Dominik Kudr ZŠ a MŠ Studenec 22 21 18 61
34. Maxmilián Ožana G F. Hajdy, Ostrava 27 33 60
35. Martin Rippl ZŠ a MŠ Osečná 12 26 21 59
36.–37. Přemek Man ZŠ a MŠ Červený vrch, Praha 24 26 8 58
36.–37. Lucie Pinkerová ZŠ a MŠ Školní, Švihov 18 20 20 58
38.–39. Michal Bělohlávek ZŠ JAK, Karlovy vary 16 19 22 57
38.–39. Filip Rezek G J.Ž. 19 21 17 57
40. Ondřej Pátek G Ústavní, Praha 25 19 11 55
41.–43. Helena Blažková ZŠ a MŠ Osečná 21 17 15 53
41.–43. Jan Kuneš G, Žatec 28 20 5 53
41.–43. Nela Žalská ZŠ Dr. M. Tyrše, Česká Lípa 17 19 17 53
44.–45. Jonáš Bartok G B. Němcové, HK 28 24 52
44.–45. Amaliya Jamgaryan ZŠ nám.Jiřího z Poděbrad, Praha 12 23 17 52
46.–48. James Warren Honců Wichterlovo G, Ostrava 24 27 51
46.–48. Matěj Knop G Christiana Dopplera, Praha 23 18 10 51
46.–48. Samuel Zubák G, Olomouc-Hejčín 29 22 51
49. Ester Zátopková G, Frenštát pod Radhoštěm 32 18 50
50. Matyáš Kulhánek Masarykovo G, Plzeň 16 32 48
51. Václav Bittner ZŠ Křtiny 19 13 15 47
52. Vojtěch Vydra ZŠ Dobřany 13 17 13 43
53. Antonín Slezák ZŠ Prodloužená, Pardubice 24 17 41
54. Jan Kulhavý Masarykovo G, Příbor 18 7 15 40
55. Martin Kalenský G, Nová Paka 24 15 39
56. Juraj Štefina CZŠ sv. Gorazda, Prešov 13 25 38
57.–59. Maxmilián Gabštůr ZŠ Politických vězňů, Slaný 17 20 37
57.–59. Magdaléna Křížová G dr. A. Hrdličky, Humpolec 18 19 37
57.–59. Josef Turek G, Šumperk 21 11 5 37
60. Ondřej Šimek 15. základní škola Plzeň 10 19 7 36
61.–62. Margarita Sboeva G Nad Štolou, Praha 14 20 34
61.–62. Matěj Skala ZŠ Týnec nad Sázavou 18 16 34
63. Matěj Tydlitát ZŠ T. G. Masaryka, Praha 12 22 10 32
64.–65. František Kopl G, Budějovická, Praha 17 14 31
64.–65. Aneta Mičulková G P. Bezruče, Frýdek-Místek 14 14 3 31
66. Pavlína Havelková ZŠ a MŠ T. G. Masaryka Hovorany 13 17 30
67.–70. Eldar Abkerimov ZŠ Kuncova, Praha 5 - Stodůlky 21 4 25
67.–70. Lucie Emma Koběrská G Orlová 25 25
67.–70. Aneta Přikrylová G, Zábřeh 25 25
67.–70. Edita Volešová PORG, Praha 15 10 25
71. Barbora Bíklová G Mikulášské n. 23, Plzeň 15 9 24
72.–74. Ondřej Bohatý G Opatov, Praha 23 23
72.–74. Hana Bolková ZŠ U Obory Praha 10 - Uhříněves 6 17 23
72.–74. Karolína Krugová Nový PORG, Praha 16 7 23
75. Natálie Weissová ZŠ Znojmo, nám. Republiky 9 9 12 1 22
76.–78. Angelika Basha ZŠ T. G. Masaryka Česká Kamenice 13 8 21
76.–78. Šárka Koldušková ZŠ a MŠ Věry Čáslavské, Praha 6 7 14 21
76.–78. Jan Václav Turek ZŠ Komenského, Horažďovice 21 21
79. Max Boušek ZŠ Husovo náměstí, Rakovník 20 20
80. Martin Kubíček ZŠ Plešivec, Český Krumlov 18 18
81.–83. Zuzana Kýrová ZŠ nám. Svornosti, Brno 12 5 17
81.–83. Michal Patzak G J. Jungmanna, Litoměřice 17 17
81.–83. Ludmila Rezková G Jiřího z Poděbrad, Poděbrady 17 17
84.–85. Filip Borkovec G, Křenová, Brno 16 16
84.–85. Jan Míka G Luďka Pika, Plzeň 9 7 16
86.–87. Jiří Kodýtek ZŠ a MŠ Školní, Švihov 15 15
86.–87. David Kroupa ZŠ Kunice 15 15
88.–92. David Březovský ZŠ Znojmo, nám. Republiky 9 11 3 14
88.–92. Anna Kadlecová OPEN GATE Říčany 14 14
88.–92. Kateřina Kašparová ZŠ Tuchlovice 10 4 14
88.–92. Jan Moravec ZŠ Nábřežní, Jeseník 14 14
88.–92. Michal Váňa ZŠ T. G. M. Lomnice nad Popelkou 2 6 6 14
93. Šimon Tykvart ZŠ J. Hlávky Přeštice 12 12
94.–96. Tomáš Holakovský ZŠ Čechova, Rokycany 11 11
94.–96. Theresie Konkolska ZŠ a MŠ J. A. Komenského Praha 6 11 11
94.–96. Michelle van Luxemburg ZŠ a MŠ Věry Čáslavské, Praha 6 6 5 11
97.–99. Aneta Bezpalcová ZŠ T. G. Masaryka Litoměřice 6 3 9
97.–99. Veronika Kubínová ZŠ Štěnovice 9 9
97.–99. Nikol Nemerádová G, Olomouc-Hejčín 9 9
100. Eliška Fleková G B. Němcové, HK 8 8
101.–103. Violeta Honišová G, Jeseník 7 7
101.–103. Matěj Králík ZŠ Štěchovice 7 7
101.–103. Michal Žárský Masarykovo G, Příbor 5 2 7
104.–105. Lukáš Koma G Legionářů, Příbram 6 6
104.–105. Anna Kotvová ZŠ Zbiroh 6 6
106.–122. Marek Dohnal G Christiana Dopplera, Praha 5 5
106.–122. Milan Dvořák G Dobruška 5 5
106.–122. Jakub Fabián ZŠ Školní, Železný Brod 5 5
106.–122. Hana Flašarová Biskupské G, Hradec Králové 5 5
106.–122. Vojtěch Klapal G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 5 5
106.–122. Antonín Kočí Biskupské G, Hradec Králové 5 5
106.–122. Viktor Leuža Masarykovo G, Vsetín 5 5
106.–122. Anežka Morávková Doctrina-Podještědské gymnázium 5 5
106.–122. Václav Petráš G Ústavní, Praha 5 5
106.–122. Pavel Petrovický ZŠ Salvátor Valašské Meziříčí 5 5
106.–122. Julie Pindorová ZŠ, Dělnická, Karviná 5 5
106.–122. Sofie Pindorová ZŠ, Dělnická, Karviná 5 5
106.–122. Kryštof Pupík ZŠ Salvátor Valašské Meziříčí 5 5
106.–122. Karolína Šírová Doctrina-Podještědské gymnázium 5 5
106.–122. Vojtěch Tlusťák Biskupské G, Hradec Králové 5 5
106.–122. Magdalena Trejtnarová G F. M. Pelcla, Rychnov n. Kn. 5 5
106.–122. Luisa Troupová PORG, Praha 5 5
123.–160. Jakub Bartoš ZŠ Staňkova, Pardubice 4 4
123.–160. Štěpán Beneš G, Český Krumlov 4 4
123.–160. Adam Boleslav G, Litoměřická, Praha 4 4
123.–160. Tomáš Fúrst G J. Heyrovského, Praha 4 4
123.–160. Veronika Hájková ZŠ Josefa Ressla, Pardubice 4 4
123.–160. Jan Hančár Biskupské G, ZŠ a MŠ Krupka 4 4
123.–160. Sebastian Hodboď ZŠ Kuncova, Praha 5 - Stodůlky 4 4
123.–160. Anita Hostašová G, Lesní čtvrť, Zlín 4 4
123.–160. Nina Chodurová Mendelovo G, Opava 4 4
123.–160. Tomáš Chovanec Mendelovo G, Opava 4 4
123.–160. Michaela Jamborová ZŠ Staňkova, Pardubice 4 4
123.–160. Michal Kaleta Katolické gymnázium Třebíč 4 4
123.–160. Elen Klusáčková G, Litomyšl 4 4
123.–160. Kryštof Kolenatý G J. Heyrovského, Praha 4 4
123.–160. Lukáš Kortiš Obchodní akademie Orlová - Lutyn 4 4
123.–160. Jan Kostka Masarykovo G, Vsetín 4 4
123.–160. Marek Kubala Obchodní akademie Orlová - Lutyn 4 4
123.–160. Nela Labušová G J. Ortena, Kutná Hora 4 4
123.–160. František Malenovský Wichterlovo G, Ostrava 4 4
123.–160. Filip Maskal Masarykova ZŠ a MŠ Hnojník 4 4
123.–160. Hana Matušincová Mendelovo G, Opava 4 4
123.–160. Štěpán Michalica G, nám. TGM, Zlín 4 4
123.–160. Eliška Olivová G J. Ortena, Kutná Hora 4 4
123.–160. Sofie Opelková ZŠ Jemnice 4 4
123.–160. Jaroslav Pech G P. de Coubertina, Tábor 4 4
123.–160. Petr Picek G, Český Krumlov 4 4
123.–160. Václav Poek Doctrina-Podještědské gymnázium 4 4
123.–160. Radim Pospíšil ZŠ Salvátor Valašské Meziříčí 4 4
123.–160. Filip Procházka G J. Heyrovského, Praha 4 4
123.–160. Jonáš Přádka ZŠ Salvátor Valašské Meziříčí 4 4
123.–160. Arnošt Pytloun ZŠ a MŠ DOCTRINA, Liberec 4 4
123.–160. Jakub Sekal G P. de Coubertina, Tábor 4 4
123.–160. Vít Šimůnek G J. Ortena, Kutná Hora 4 4
123.–160. Erik Šrámek Masarykova ZŠ a MŠ Hnojník 4 4
123.–160. Adéla Švecová G, Křenová, Brno 4 4
123.–160. Klára Vidnerová G Christiana Dopplera, Praha 4 4
123.–160. Jan Vitoň G P. de Coubertina, Tábor 4 4
123.–160. Jan Vobrysko ZŠ J. A. Komenského Blatná 4 4
161.–202. Adam Batěk G, Lesní čtvrť, Zlín 3 3
161.–202. Richard Berkus Mendelovo G, Opava 3 3
161.–202. Jakub Brózda ZŠ Hornická, Hlučín 3 3
161.–202. Václav Budil Mensa G, Praha 6 3 3
161.–202. Šimon Buljat G J. Heyrovského, Praha 3 3
161.–202. Vladimír Černoch Katolické gymnázium Třebíč 3 3
161.–202. Magdaléna Endrštová ZŠ Jílovská, Praha 3 3
161.–202. Lukáš Fojtík ZŠ Hornická, Hlučín 3 3
161.–202. Matyáš Foršt G, Kolín 3 3
161.–202. Johana Hlaváčová G, Lesní čtvrť, Zlín 3 3
161.–202. Matěj Hrbáč Biskupské G, ZŠ a MŠ Krupka 3 3
161.–202. Martin Hujík G, nám. TGM, Zlín 3 3
161.–202. Kateřina Ježíková G, Lesní čtvrť, Zlín 3 3
161.–202. Adam Jurtík G P. Bezruče, Frýdek-Místek 3 3
161.–202. Lukáš Klásek ZŠ J. A. Komenského Blatná 3 3
161.–202. Matěj Král G Teplice 3 3
161.–202. Tobiáš Křivský ZŠ Nerudova, Jirkov 3 3
161.–202. Valerie Labuťová G, Nový Bydžov 3 3
161.–202. Jakub Lištvan G P. Bezruče, Frýdek-Místek 3 3
161.–202. Tomáš Lutonský ZŠ Školní ul., Hrádek nad Nisou 3 3
161.–202. Václav Máca ZŠ a MŠ nám. Emy Destinnové, Str 3 3
161.–202. Lucie Mikulenková G, Lesní čtvrť, Zlín 3 3
161.–202. Nikol Mlíchová Mendelovo G, Opava 3 3
161.–202. Jiří Mnář Doctrina-Podještědské gymnázium 3 3
161.–202. Emma Mrchlovská G, nám. TGM, Zlín 3 3
161.–202. Barbora Nociarová Mendelovo G, Opava 3 3
161.–202. Magdaléna Novotná Wichterlovo G, Ostrava 3 3
161.–202. Matěj Prokeš ZŠ Pionýrů, Frýdek-Místek 3 3
161.–202. Sarah Prokešová Mendelovo G, Opava 3 3
161.–202. Kateřina Sedláčková Soukromé gymnázium, Chomutov 3 3
161.–202. David Slaný Mendelovo G, Opava 3 3
161.–202. Jan Slaný ZŠ Jílovská, Praha 3 3
161.–202. Ladislav Styrnal ZŠ a MŠ Nýdek 3 3
161.–202. Eliška Suchardová G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L. 3 3
161.–202. Kateřina Svejkovská G, Mostecká, Chomutov 3 3
161.–202. Natálie Synková ZŠ Staňkova, Pardubice 3 3
161.–202. Jan Štolik G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L. 3 3
161.–202. Vítek Šťovíček ZŠ E.Krásnohorské, Ústí n. Labem 3 3
161.–202. Jan Štusák ZŠ Jílovská, Praha 3 3
161.–202. Adam Vlčko ZŠ Jílovská, Praha 3 3
161.–202. Jáchym Zeman Wichterlovo G, Ostrava 3 3
161.–202. Sebastien Zubák G Masaryk.nám. 3 3
203.–228. Jan Baťa G, nám. TGM, Zlín 2 2
203.–228. Antonín Čáp ZŠ Jinočany 2 2
203.–228. Ivona Filasová G, Jateční, Ústí nad Labem 2 2
203.–228. Šimon Kahoun G, Třeboň 2 2
203.–228. Štěpán Kalina Katolické gymnázium Třebíč 2 2
203.–228. Eliška Kerková G, Jateční, Ústí nad Labem 2 2
203.–228. Eliáš Koníček G, Žatec 2 2
203.–228. Martin Kreutz G F. Hajdy, Ostrava 2 2
203.–228. Josef Kučera G, Třeboň 2 2
203.–228. Laura Macurová G, Frýdlant nad Ostravicí 2 2
203.–228. Petr Malbohan G Masaryk.nám. 2 2
203.–228. Matyáš Milata G, Frýdlant nad Ostravicí 2 2
203.–228. Šimon Mittelbach G, Třeboň 2 2
203.–228. Vilém Navrátil G, Třeboň 2 2
203.–228. Matěj Papoušek ZŠ Lednice 2 2
203.–228. Vojtěch Petrů G dr. V. Šmejkala, Ústí n. L. 2 2
203.–228. Nick Petruch ZŠ Lesní, Liberec 1 2 2
203.–228. Diana Petržílková Soukromé gymnázium, Chomutov 2 2
203.–228. Lukáš Polcer G, Lesní čtvrť, Zlín 2 2
203.–228. Jan Prusenovský G, Lesní čtvrť, Zlín 2 2
203.–228. Jakub Punčochář ZŠ U Nemocnice, Rumburk 2 2
203.–228. Dominik Rešl ZŠ Sokolská, Třeboň 2 2
203.–228. Kryštof Šourek G Dašická, Pardubice 2 2
203.–228. Jakub Tůna ZŠ Školní ul., Hrádek nad Nisou 2 2
203.–228. Rui Rui Wang G, Jateční, Ústí nad Labem 2 2
203.–228. Martin Weiter ZŠ Za Nádražím, Český Krumlov 2 2
229.–243. Aleš Antoň G J. Heyrovského, Praha 1 1
229.–243. Tomáš Brigant ZŠ Školní ul., Hrádek nad Nisou 1 1
229.–243. Dominik Cesar ZŠ a MŠ DOCTRINA, Liberec 1 1
229.–243. Veronika Fitzová G, Vídeňská, Brno 1 1
229.–243. Nicolas Chuda ZŠ T. G. Masaryka Blansko 1 1
229.–243. Pavel Javora G, Lesní čtvrť, Zlín 1 1
229.–243. Jan Jonata ZŠ J. A. Komenského Blatná 1 1
229.–243. Štěpán Káňa G, Frenštát pod Radhoštěm 1 1
229.–243. Jaroslav Koryta ZŠ Jinočany 1 1
229.–243. Radim Kučera ZŠ Lesní, Liberec 1 1 1
229.–243. Jaroslav Nosek ZŠ Lesní, Liberec 1 1 1
229.–243. Jáchym Šrom ZŠ Nerudova, Jirkov 1 1
229.–243. Petra Štabrňáková ZŠ Emy Destinnové Praha 6 - Bube 1 1
229.–243. Nela Toušková ZŠ U Nemocnice, Rumburk 1 1
229.–243. Lukáš Trojek ZŠ Mládežnická, Havířov - Podles 1 1
244.–257. Sára Bauerová ZŠ a MŠ nám. Emy Destinnové, Str 0 0
244.–257. Adam Bocchal ZŠ a MŠ nám. Emy Destinnové, Str 0 0
244.–257. Polina Čujko EDUCAnet - gymnázium a SOŠ České 0 0
244.–257. Hana Dimtrová ZŠ Školní ul., Hrádek nad Nisou 0 0
244.–257. Matyáš Egem G Mensa, Praha 0 0
244.–257. Zuzana Krásová Podkrušnohorské G, Most 0 0
244.–257. Tereza Leginová ZŠ a MŠ , Březová 0 0
244.–257. Rozálie Miklošová Podkrušnohorské G, Most 0 0
244.–257. Karel Mojžíš Podkrušnohorské G, Most 0 0
244.–257. Štěpán Nalach G a SOŠ pg. Jeronýmova, Liberec 0 0
244.–257. Anna Poledníková G a SOŠ pg. Jeronýmova, Liberec 0 0
244.–257. Michaela Prskavcová ZŠ Dobiášova, Liberec 6 0 0
244.–257. Michaela Smetanová Katolické gymnázium Třebíč 0 0
244.–257. Jan Zeman ZŠ a MŠ nám. Emy Destinnové, Str 0 0

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3
Student Pilný MFF UK 38 38 38 114
1. Adam Houdek ZŠ a MŠ , Březová 38 38 36 112
2. Erik Macek G Opatov, Praha 35 36 36 107
3. Matěj Dudek ZŠ Pardubice – Polabiny 33 35 37 105
4. Matěj Křivánek G, Moravské Budějovice 33 35 33 101
5. Emma Polcarová Sportovní G, Plzeňská, Kladno 28 37 34 99
6. Dario Heinich G a ZUŠ, Šlapanice 24 33 35 92
7. Jan Horský G, Brno-Řečkovice 22 31 36 89
8.–9. Aneta Brzokoupilová Jungmannova ZŠ Beroun 2 22 33 31 86
8.–9. Roman Velko ZŠ Kuncova, Praha 5 - Stodůlky 23 28 35 86
10. Květa Bouchalová G, Olomouc-Hejčín 20 28 30 78
11. Rozálie Michaela Furchová G, Židlochovice 27 26 23 76
12.–13. Eliška Knopfová ZŠ J. A. Kom. Hradec Králové 24 30 21 75
12.–13. Jakub Vávra G Mikulášské n. 23, Plzeň 32 26 17 75
14. Radim Zikmund ZŠ Tuchlovice 30 26 18 74
15. Mariana Hořínková Wichterlovo G, Ostrava 16 33 24 73
16. Martina Merglová Krkonošské G a SOŠ Vrchlabí 27 8 36 71
17.–18. Amálie Hlávková ZŠ, Znojmo, Mládeže 3 23 28 19 70
17.–18. Viktor Novák Nový PORG, Praha 22 25 23 70
19.–21. Julie Judásková G a SOŠZE, Vyškov 21 25 23 69
19.–21. Barbora Petrásková 28. základní škola Plzeň 19 27 23 69
19.–21. Dominik Svatoš G J. Barranda, Beroun 18 23 28 69
22.–23. Michal Jirout ZŠ Kuncova, Praha 5 - Stodůlky 14 24 24 62
22.–23. Marek Růžička G, Brno-Řečkovice 19 26 17 62
24.–26. Magdalena Čejpová Arcibiskupské G, Praha 27 25 9 61
24.–26. Ondřej Laštovička G Neumannova, Žďár n. S. 27 22 12 61
24.–26. Vojtěch Saic ZŠ a MŠ Dobratická, Praha 9 16 20 25 61
27. Angela Poláchová Biskupské G, Brno 16 25 19 60
28.–29. Jan Roháč ZŠ Tuchlovice 20 28 11 59
28.–29. Darek Zápeca G a JŠ, Břeclav 12 26 21 59
30.–33. Marek Bauckmann G K. Čapka, Dobříš 20 21 17 58
30.–33. Jakub Kolář G Opatov, Praha 7 32 19 58
30.–33. Kristián Mošna Základní škola Dědina 16 25 17 58
30.–33. Antonín Šreiber ZŠ Skálova, Turnov 14 26 18 58
34.–35. Andrea Kozumplíková Klvaňovo G Kyjov 9 23 24 56
34.–35. Vít Krejčí G Jana Nerudy, Praha 30 26 56
36. Klára Kasalová G, Dačice 24 17 13 54
37. Viktor Janda ZŠ Roudnice n.L. 19 20 14 53
38.–39. Sofie Hana Klímová G, Brno-Řečkovice 11 24 17 52
38.–39. Miroslav Štajner ZŠ Komenského, Hořovice 24 28 52
40. Michal Blahoš G, Benešov 7 13 31 51
41.–42. Flora Eisner G, Litoměřická, Praha 23 26 49
41.–42. Tadeáš Smička ZŠ Dr. Hrubého, Šternberk 16 33 49
43.–44. Kateřina Kučerová G Ústavní, Praha 14 20 14 48
43.–44. Lukáš Loukota G Stříbro 10 18 20 48
45.–47. Vratislav Košina ZŠ a MŠ Věry Čáslavské, Praha 6 23 7 16 46
45.–47. Vojtěch Řada G, Benešov 21 12 13 46
45.–47. Karolína Vtípilová ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou 6 13 27 46
48. Ota Koštejn ZŠ náměstí Míru, Nový Bor 17 12 16 45
49. Marek Eliáš ZŠ Tuchlovice 16 23 5 44
50.–51. Jan Štábl ZŠ Bratří Čapků, Ústí nad Orlicí 14 17 12 43
50.–51. Klára Valentová Slovanské G, Olomouc 16 18 9 43
52.–55. Jan Bezděk ZŠ Náchod - Plhov 14 12 16 42
52.–55. Tadeáš Grosser První české G, Karlovy Vary 19 18 5 42
52.–55. Ondřej Lisický Podkrušnohorské G, Most 16 13 13 42
52.–55. Adam Nikodým G a ZUŠ, Šlapanice 10 22 10 42
56. Jan Zámečník Biskupské G, Brno 9 19 13 41
57.–58. Kristián Kocman G a ZŠ G. Jarkovského, Praha 8 16 14 38
57.–58. Maria Sidorova První české G, Karlovy Vary 12 17 9 38
59.–61. Kateřina Kučerová G J. Heyrovského, Praha 19 18 37
59.–61. Jan Pertlík ZŠ a MŠ nám. Jiřího z Lobkovic, 12 11 14 37
59.–61. Lukáš Vávra ZŠ Balbínova, Příbram II 12 13 12 37
62.–64. Magdalena Hyhlíková G Nad Kavalírkou, Praha 10 26 36
62.–64. Vladimír Pertlik ZŠ a MŠ nám. Jiřího z Lobkovic, 12 15 9 36
62.–64. Vilém Semerák G, Českolipská, Praha 11 19 6 36
65.–66. Kryštof Bělák Neěmecká škola v Praze Praha 5 14 21 35
65.–66. Šimon Klich SPŠ stavební J. Gočára, Praha 4 16 15 35
67. Josef Jaglarz ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou 17 17 34
68. Eduard Bräuner G T. G. Masaryka, Litvínov 8 17 8 33
69.–71. Viktor Brázda ZŠ újezd, Kyjov 8 23 31
69.–71. Radek Špánek Mendelovo G, Opava 10 12 9 31
69.–71. Petr Zelinka G Brno, tř. Kpt. Jaroše 3 14 14 31
72.–76. Gleb Baulin První české G, Karlovy Vary 6 15 9 30
72.–76. Eva Freyová ZŠ a MŠ Kravsko 13 12 5 30
72.–76. Ela Hájková G J. Jungmanna, Litoměřice 6 19 5 30
72.–76. Matyáš Páv ZŠ J. A. Komenského Louny 14 12 4 30
72.–76. Denis Tichý ZŠ T. G. Masaryka Přelouč 30 30
77. Štěpán Peteráč ZŠ Schulz. sady, Dvůr Králové 17 12 29
78.–79. Amélie Lišková G a ZUŠ, Šlapanice 28 28
78.–79. Alexandra Valihrachová Klvaňovo G Kyjov 13 15 28
80. Isabela Železná ZŠ Kremnická, Kutná Hora 14 12 26
81.–83. Zuzana Bartíková Wichterlovo G, Ostrava 21 4 25
81.–83. Antonín Střída ZŠ a MŠ Lutín 9 16 25
81.–83. Anna Wodinská ZŠ Praha 9 - Lehovec 9 16 25
84.–89. Jan Bernard G, Žamberk 3 10 11 24
84.–89. Matyáš Churavý EKO G, Brno 5 12 7 24
84.–89. Stella Klapačová G Opatov, Praha 24 24
84.–89. Marek Škoda G Nad Kavalírkou, Praha 24 24
84.–89. Klára Vindišová Jungmannova ZŠ Beroun 2 12 12 24
84.–89. Filip Žoha G Opatov, Praha 8 16 24
90.–91. Šimon Hák G a SOŠ, Jilemnice 2 9 12 23
90.–91. Jakub Kadeřávek ZŠ Vybíralova, Praha 9 - Černý M 10 13 23
92.–94. Viktor Horák ZŠ J. A. Komenského Kyjov 15 7 22
92.–94. Filip Kopenec ZŠ Palachova, Brandýs nad Labem 8 12 2 22
92.–94. Patrik Vihan G Opatov, Praha 10 12 22
95.–98. Ema Bízová G, Ohradní, Praha-Michle 5 5 11 21
95.–98. Adéla Blechová ZŠ Kralovice 7 14 21
95.–98. Tereza Konvičková G, Benešov 5 16 21
95.–98. Teodor Tama ZŠ Nad Vodovodem, Praha 10 5 16 21
99.–100. Anežka Sedláčková G a ZŠ G. Jarkovského, Praha 20 20
99.–100. Natalie Zemanová G J. Škody, Přerov 20 20
101.–103. Hana Bayerová G, Slovanské náměstí, Brno 4 15 19
101.–103. Nelly Hajerová ZŠ T. G. Masaryka Česká Kamenice 19 19
101.–103. Stella Libosvárová G a ZŠ G. Jarkovského, Praha 4 8 7 19
104.–107. Agnes Hlaváčová ZŠ Nepomucká, Praha 5 - Košíře 8 10 18
104.–107. Šimon Janovec ZŠ sv. Margity Púchov 18 18
104.–107. Benjamin Rmoutil Základní škola Pražačka Praha 3 18 18
104.–107. Daniel Stehlík G Legionářů, Příbram 18 18
108.–109. Laura Jurcickova FZŠ při PedF UK Barrandov 16 16
108.–109. Ondřej Seitl ZŠ Hálkova, Olomouc 16 16
110. Jan Váňa G, Tachov 4 11 15
111.–113. Eva Hanušová G dr. J. Pekaře, Ml. Boleslav 8 6 14
111.–113. Laura Lobíková G a ZŠ G. Jarkovského, Praha 2 12 14
111.–113. Štěpán Tůma ZŠ a MŠ Raduň 5 4 5 14
114.–116. Václav Bělka ZŠ Okružní, Rakovník 7 6 13
114.–116. Sofia Husáková ZŠ Univerzum s.r.o. Praha 11 2 13
114.–116. Tomáš Janda ZŠ Tolstého, Klatovy 5 8 13
117.–122. Pavel Adameec G, Sokolov 12 12
117.–122. Alexandr Husák Masarykova ZŠ, Ždánice 12 12
117.–122. Ema Nováčková První české G, Karlovy Vary 12 12
117.–122. Richard Sadílek ZŠ Bílovice nad Svitavou 12 12
117.–122. Vojtěch Slabý ZŠ Ratibořická, Praha 9 - Horní 12 12
117.–122. Petr Slováček ZŠ Tolstého, Klatovy 5 4 3 12
123.–127. Nela Hudecová G Opatov, Praha 11 11
123.–127. Vojtěch Kolenatý G Teplice 11 11
123.–127. Štěpánka Kostrounová Klvaňovo G Kyjov 11 11
123.–127. Matěj Ondrušek G, Vídeňská, Brno 11 11
123.–127. Václav Sojka G a ZUŠ, Šlapanice 4 7 11
128.–131. Michaela Bližňáková G, Lesní čtvrť, Zlín 10 10
128.–131. Václav Duda ZŠ Komenského, Horažďovice 4 4 2 10
128.–131. Lukáš Kasan G O. Havlové, Ostrava 9 1 10
128.–131. Matouš Průcha G, Česká Lípa 10 10
132. Nathan Holda G J.Ž. 9 9
133.–137. Laura Drbohlavova G Opatov, Praha 8 8
133.–137. Alma Františka Čiháková ZŠ a MŠ Bílá, Praha 6 8 8
133.–137. Dominik Hlaváč G, Budějovická, Praha 8 8
133.–137. Seungmo Koo ZŠ Brána jazyků, Praha 8 8
133.–137. David Záhorský G Nad Kavalírkou, Praha 8 8
138.–141. Aleš Doležel ZŠ Nádražní, Vyškov 7 7
138.–141. Tomáš Kosek G, Čelákovice 7 7
138.–141. Yaroslava Meleshchenko ZŠ s RVMPP, Teplice, Buzulucká 7 7
138.–141. Jaroslav Učík ZŠ Husovo náměstí, Rakovník 7 7
142.–152. Tobiáš Batěk ZŠ nám.Jiřího z Poděbrad, Praha 5 5
142.–152. Christian Bracháček G, Cheb 5 5
142.–152. Tereza Březovská G Dobruška 5 5
142.–152. Emma Burešová Jiráskovo G, Náchod 5 5
142.–152. Jakub Filip Masarykovo G, Příbor 5 5
142.–152. Jan Foltýn Klvaňovo G Kyjov 5 5
142.–152. Zuzana Hušková ZŠ Hrušovany nad Jevišovkou 5 5
142.–152. Jaroslav Hynk ZŠ a MŠ Hliníky, Olešnice 2 3 5
142.–152. Ondřej Ševela Klvaňovo G Kyjov 5 5
142.–152. Jáchym Šleška ZŠ Haškova, Uničov 5 5
142.–152. Klára Vindišová Jungmannova ZŠ Beroun 2 5 5
153.–176. Lukáš Blecha G, Česká, České Budějovice 4 4
153.–176. Marek Brázdil G, nám. TGM, Zlín 4 4
153.–176. Metod Fila Masarykovo G, Vsetín 4 4
153.–176. Sebastian Frank G, nám. TGM, Zlín 4 4
153.–176. Veronika Gojná G, Kolín 4 4
153.–176. Jan Grulich Masarykovo G, Příbor 4 4
153.–176. Marek Horník Wichterlovo G, Ostrava 4 4
153.–176. Dominik Jačka ZŠ s RVMPP, Teplice, Buzulucká 4 4
153.–176. Josefína Anna Jenčová ZŠ Lesní, Liberec 1 4 4
153.–176. Jakub Jiroutek G F. X. Šaldy, Liberec 4 4
153.–176. David Karlíček G, Český Krumlov 4 4
153.–176. Kryštof Kašing ZŠ a MŠ Pustá Polom 4 4
153.–176. Tobiáš Kodl ZŠ a MŠ Nerudova, Č. Budějovice 4 4
153.–176. Eliška Komňacká ZŠ Český Dub 4 4
153.–176. Benjamin Kopf Mendelovo G, Opava 4 4
153.–176. Rozálie Kostířová ZŠ E.Krásnohorské, Ústí n. Labem 4 4
153.–176. Anna Masnicová ZŠ Lesní, Liberec 1 4 4
153.–176. Aleš Myšička ZŠ Husovo náměstí, Rakovník 4 4
153.–176. Adm Ondřej Mendelovo G, Opava 4 4
153.–176. Marek Preis G Jírovcova, České Budějovice 4 4
153.–176. Tereza Szilágyiová G F. X. Šaldy, Liberec 4 4
153.–176. Ondřej Šanc G, Kolín 4 4
153.–176. Benjamin Petr Šroll G F. X. Šaldy, Liberec 4 4
153.–176. Matěj Šuba G, Kolín 4 4
177.–199. Filip Beránek ZŠ Lysice 3 3
177.–199. Štěpán Danisz Wichterlovo G, Ostrava 3 3
177.–199. Pavel Dohnal Katolické gymnázium Třebíč 3 3
177.–199. Arina Gerasymenko G Teplice 3 3
177.–199. Nela Havlová G Teplice 3 3
177.–199. Anna Jelínková G Teplice 3 3
177.–199. Ondřej Kabátník ZŠ Jinočany 3 3
177.–199. Jan Kebek Masarykovo G, Vsetín 3 3
177.–199. Štěpán Lebeda G, nám. TGM, Zlín 3 3
177.–199. Ondřej Masli G Masaryk.nám. 3 3
177.–199. Jakub Michálek Wichterlovo G, Ostrava 3 3
177.–199. Josef Mžyk G Teplice 3 3
177.–199. Jonáš Ondráček Katolické gymnázium Třebíč 3 3
177.–199. Šimon Pech ZŠ I. Sekaniny, Ostrava-Poruba 3 3
177.–199. Matěj Richter Wichterlovo G, Ostrava 3 3
177.–199. Kateřina Sadílková ZŠ a MŠ Nové Dvory 3 3
177.–199. Viktor Sieja Wichterlovo G, Ostrava 3 3
177.–199. Hana Skočná ZŠ Sokolská, Třeboň 3 3
177.–199. Filip Tržil Katolické gymnázium Třebíč 3 3
177.–199. Elisabeth Vančová G, nám. TGM, Zlín 3 3
177.–199. Šimon Végh G, Žatec 3 3
177.–199. Miroslav Verbitskiy G Jírovcova, České Budějovice 3 3
177.–199. Nella Zamouřilová G J. Heyrovského, Praha 3 3
200.–224. Lucie Bartošová G, Mostecká, Chomutov 2 2
200.–224. Jan Bejček G, Žatec 2 2
200.–224. Magdaléna Bočková G Jírovcova, České Budějovice 2 2
200.–224. Robert Březina ZŠ s RVMPP, Teplice, Buzulucká 2 2
200.–224. Anna Duží Masarykovo G, Příbor 2 2
200.–224. Adam Hron ZŠ Lesní, Liberec 1 2 2
200.–224. Ondřej Chudima ZŠ, ZUŠ a MŠ Ledenice 2 2
200.–224. Dorota Kahánková Masarykovo G, Příbor 2 2
200.–224. Sebastian Klein Wichterlovo G, Ostrava 2 2
200.–224. Lenka Litvínová G Jírovcova, České Budějovice 2 2
200.–224. Jaroslav Marek ZŠ I. Sekaniny, Ostrava-Poruba 2 2
200.–224. Martina Nosková Mensa G, Praha 6 2 2
200.–224. Tomáš Odvárko ZŠ Sadová, Čáslav 2 2
200.–224. Matouš Plocek Katolické gymnázium Třebíč 2 2
200.–224. Michal Provazník G, Žatec 2 2
200.–224. Šimon Pučálka ZŠ Divišov 2 2
200.–224. Ondřej Ryč ZŠ s RVMPP, Teplice, Buzulucká 2 2
200.–224. Vojtěch Sviták ZŠ Březová 2 2
200.–224. Tobias Šimůnek ZŠ Nerudova, Jirkov 2 2
200.–224. Adam Štěpončík ZŠ Salvátor Valašské Meziříčí 2 2
200.–224. Marie Trojanová G, Moravské Budějovice 2 2
200.–224. Matyáš Trubán ZŠ Český Dub 2 2
200.–224. Eliška Vaněrová ZŠ Sokolská, Třeboň 2 2
200.–224. Dominik Vokváčka G, Žatec 2 2
200.–224. Eliška Zvěřinová ZŠ a MŠ Český Rudolec 2 2
225.–231. Jan Bicira ZŠ Lednice 1 1
225.–231. Kateřina Černá G, Mostecká, Chomutov 1 1
225.–231. Pavel Dittrich ZŠ Vratislavovo nám., NMnM 1 1
225.–231. Ondřej Kocián G, Rožnov pod Radhoštěm 1 1
225.–231. Ondřej Kulhánek FZŠ prof. O. Chlupa, Praha 1 0 1
225.–231. Kateřina Zimandlová ZŠ Nerudova, Jirkov 1 1
225.–231. Adéla Železná G J. Ortena, Kutná Hora 1 1
232.–251. Miloslav Hasík G, Mostecká, Chomutov 0 0
232.–251. Jan Holub ZŠ s RVMPP, Teplice, Buzulucká 0 0
232.–251. Daniel Horník G, Moravské Budějovice 0 0
232.–251. David Hradil ZŠ a MŠ Baška 0 0
232.–251. Jan Kazda ZŠ s RVMPP, Teplice, Buzulucká 0 0
232.–251. Natálie Keclíková ZŠ a MŠ , Březová 0 0
232.–251. Daniel Kubica ZŠ a MŠ Dobrá 0 0
232.–251. Daniel Marvan ZŠ s RVMPP, Teplice, Buzulucká 0 0
232.–251. Justýna Nekolová Podkrušnohorské G, Most 0 0
232.–251. Jan Ondráček ZŠ s RVMPP, Teplice, Buzulucká 0 0
232.–251. Kryštof Pěnkava G, Frýdlant nad Ostravicí 0 0
232.–251. Petr Pustówka ZŠ Mládežnická, Havířov - Podles 0 0
232.–251. Filip Rada ZŠ Sadová, Čáslav 0 0
232.–251. Jiří Roubíček Doctrina-Podještědské gymnázium 0 0
232.–251. Terezie Skleničková Podkrušnohorské G, Most 0 0
232.–251. Karel Soustružník G, Moravské Budějovice 0 0
232.–251. Elšika Strčilová ZŠ a MŠ , Březová 0 0
232.–251. Magdaléna Sysalová G Jana Nerudy, Praha 0 0
232.–251. Jiří Šlapák G, Mostecká, Chomutov 0 0
232.–251. Vojtěch Urbiš Mendelovo G, Opava 0 0

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3
Student Pilný MFF UK 43 43 43 129
1. Oleg Šatánek ZŠ J. A. Kom. Hradec Králové 43 40 41 124
2. Lukáš Kopecký G, Litomyšl 40 39 38 117
3. Vladimír Kotsch Gymnázium Sázavská Praha 2 40 37 37 114
4. Viktorie Snášelová Masarykovo G, Plzeň 36 38 33 107
5. Pavel Doskočil G, Žamberk 29 39 31 99
6. Václav Bláha ZŠ a MŠ Školní 93,, Švihov 26 32 34 92
7. Antonín Vácha ZŠ Chrudim 3 28 36 26 90
8. Blanka Nováková ZŠ a MŠ Křídlovická, Brno 21 36 30 87
9. Tobiáš Radkovský G prof. J. Patočky, Praha 30 30 26 86
10. Jaroslav Motlík G Opatov, Praha 28 26 27 81
11. Lada Vysloužilová ZŠ Verdunská, Teplice 22 32 26 80
12. Martin Houška G a SOŠ, Rokycany 24 26 29 79
13. Kateřina Bartková Gymnázium Brno-Bystrc 25 25 26 76
14.–15. Eva Brožovičová Podkrušnohorské G, Most 20 31 24 75
14.–15. Metoděj Šámal ZŠ ul. 5. května, Liberec 1 26 32 17 75
16. Natálie Hnětkovská G, Benešov 21 29 23 73
17. Anna Přívětivá G, Litoměřická, Praha 14 29 27 70
18. Thea Pauerová Mensa G, Praha 6 23 31 15 69
19. František Šustr Fak. ZŠ při PedF UK, Praha 5 12 26 30 68
20. Lukáš Laštovička G Neumannova, Žďár n. S. 31 35 66
21. Fabien Bartůněk G a SOŠP, Čáslav 30 35 65
22. Alžběta Průšová G a SOŠ, Rokycany 32 31 63
23.–24. Pavla Holečková Jungmannova ZŠ Beroun 2 13 26 23 62
23.–24. Andrea Vaňková G, Sušice 26 25 11 62
25. Tomáš Kvapil PORG, Praha 16 27 18 61
26. Štěpán Vlasák G Jiřího z Poděbrad, Poděbrady 18 17 24 59
27. Henryk Berka G, Roudnice nad Labem 10 27 21 58
28. Valentýna Sochorová G, Olomouc-Hejčín 17 29 11 57
29. Bartoloměj Stoklásek ZŠ Troubelice 19 21 15 55
30.–31. David Hložek ZŠ Vybíralova, Praha 9 - Černý M 24 30 54
30.–31. Dominik Stoklasek ZŠ Troubelice 16 22 16 54
32. Marie Ježková ZŠ T. G. Masaryka Rokycany 0 25 28 53
33.–38. Štěpán Hrabina Jungmannova ZŠ Beroun 2 16 23 13 52
33.–38. Jan Josef Veselý Purkyňovo G, Stážnice 18 14 20 52
33.–38. Jan Kadlec ZŠ a MŠ Školní 93,, Švihov 8 21 23 52
33.–38. Eva Kišová ZŠ U Vorliny, Vlašim 19 17 16 52
33.–38. Michal Klapetek Biskupské G, Brno 26 26 52
33.–38. Kristýna Musilová ZŠ T. G. Masaryka Mnichovice 19 14 19 52
39. Michal Bartoš ZŠ Veronské náměstí, Praha 19 22 10 51
40. Jan Hanousek ZŠ a MŠ Jičín 15 22 13 50
41. Kateřina Suchopárová G a SOŠP, Čáslav 11 22 16 49
42.–43. Eliška Humlová G, Cheb 20 18 9 47
42.–43. Dita Křížková Sportovní G, Plzeňská, Kladno 14 24 9 47
44.–45. Sofie Dusatko G a ZŠ G. Jarkovského, Praha 18 16 11 45
44.–45. Petr Hubený G K. Čapka, Dobříš 14 16 15 45
46.–47. Marek Pavlík ZŠ Jubilejní, Nový Jičín 13 12 19 44
46.–47. Matěj Vacek ZŠ T. G. M. Lomnice nad Popelkou 13 14 17 44
48. Kryštof Hering G Mikulášské n. 23, Plzeň 19 24 43
49. Miroslav Rozprávka ZŠ Kuncova, Praha 5 - Stodůlky 18 24 42
50.–52. Kamil Aghayev G, Roudnice nad Labem 16 25 41
50.–52. Jakub Laichmann G a ZUŠ, Šlapanice 20 16 5 41
50.–52. Věra Štanclová G, Sušice 17 18 6 41
53.–54. David Kříž G P. de Coubertina, Tábor 14 26 40
53.–54. Lucie Ornstová G nám. E. Beneše, Kladno 19 21 40
55.–56. Anna Ljubopytnova ZŠ Na Dlouhém lánu, Praha 6 12 10 16 38
55.–56. Jakub Štych ZŠ T. G. Masaryka Zruč-Senec,čás 18 15 5 38
57. Mikuláš Mazanec G a JŠ, Břeclav 12 14 10 36
58. Lucie Bělová G Opatov, Praha 17 18 35
59. Jan Foldyna Anglofonní základní škola, z. ú. 4 11 19 34
60.–61. Lukáš Mindoš ZŠ a MŠ Podkrušnohorská, Litvíno 15 17 32
60.–61. Adam Šustr ZŠ Tolstého, Klatovy 6 15 11 32
62.–63. Donika Basha ZŠ T. G. Masaryka Česká Kamenice 16 15 31
62.–63. Šárka Hornychová ZŠ Komenského, Náchod 13 11 7 31
64.–66. Jarmila Bakošová G, Bučovice 13 11 5 29
64.–66. Kristýna Nečasová G, Písnická, Praha 5 13 11 29
64.–66. Adéla Súkeníková ZŠ, Liberecká 26, Jablonec 8 16 5 29
67.–69. Zuzana Čechová G, Benešov 15 13 28
67.–69. Dai DoMinh ZŠ a MŠ Chelčického, Praha 3 5 13 10 28
67.–69. Radim Hanuš ZŠ Roudnice nad Labem 28 28
70. Vanesa Sovová ZŠ a MŠ Brankovice, Tasova, Neso 9 8 10 27
71. Antonín Wedell První české G, Karlovy Vary 12 14 26
72.–73. Daria Froňková G Ústavní, Praha 25 25
72.–73. Pavel Wildumetz G, Kadaň 7 15 3 25
74.–75. Tarek Abd El Dayem ZŠ a MŠ Třebíz., Kralupy n. V. 24 24
74.–75. Rostislav Novák ZŠ Liberec 23 6 10 8 24
76.–78. Jakub Fišer Fakultní ZŠ při PedF UK Praha 5 23 23
76.–78. Štěpán Polanský ZŠ Velké Popovice 11 12 23
76.–78. Matyáš Sechovec ZŠ a MŠ Vodárenská, Kladno - Kro 17 6 23
79.–80. Patricie Hanzlíčková G Stříbro 13 9 22
79.–80. Daria Nikulina ZŠ J. Valčíka, Ostrava-Poruba 22 22
81.–82. Phuong Uyen Nguyen ZŠ Uhelný trh, Praha 21 21
81.–82. Vojta Slavík LINGUA UNIVERSAL Litoměřice 10 11 21
83.–84. Aneta Kurtincová Masarykovo G, Plzeň 2 18 20
83.–84. Max Novotný G a SOŠZE, Vyškov 20 20
85.–88. Sára Binderová ZŠ a MŠ Třebíz., Kralupy n. V. 11 8 19
85.–88. Lucie Hejplíková G Stříbro 19 19
85.–88. Marek Měřva G Orlová 19 19
85.–88. Dominik Němejc ZŠ Komenského, Horažďovice 12 7 19
89.–90. Adam Petroušek G, Benešov 18 18
89.–90. Tomáš Rataj ZŠ Stupkova, Olomouc 18 18
91.–95. Vojtěch Tenzing Ciler ZŠ a MŠ Studenec 14 3 17
91.–95. Kateřina Červená G J. Vrchlického, Klatovy 17 17
91.–95. Erika Dovalová ZŠ Boženy Němcové, Nový Bor 8 9 17
91.–95. Lukáš Charvát G a SOŠP, Čáslav 11 6 17
91.–95. Jaroslav Slováček Wichterlovo G, Ostrava 17 17
96.–97. Karel Karaarslan ZŠ a MŠ Červený vrch, Praha 16 16
96.–97. Vít Sychra ZŠ Boskovice 5 11 16
98.–99. Nella Peabody G, Litoměřická, Praha 14 14
98.–99. Lenka Petrášová ZŠ Porubská, Ostrava-Poruba 14 14
100.–105. Martin Balada ZŠ a MŠ Prokopa Diviše Znojmo - 13 13
100.–105. Bára Beníčková ZŠ Horní, Brno 13 13
100.–105. Radek Kučerka ZŠ a MŠ Podkrušnohorská, Litvíno 13 13
100.–105. Tadeáš Nečas G a JŠ, Břeclav 13 13
100.–105. Valérie Svobodová Nový PORG, Praha 13 13
100.–105. Marek Šaroch ZŠ Jitřní, Praha 4 13 13
106. Jan Nešpor ZŠ Hroznová, Brno 8 4 12
107.–112. Eva Brejchová ZŠ Palachova, Brandýs nad Labem 11 11
107.–112. Jan Brouček ZŠ Chotěšov 11 11
107.–112. Hugo Engel ZŠ Jitřní, Praha 4 11 11
107.–112. Vendelín Kubeš G a ZUŠ, Šlapanice 8 3 11
107.–112. Eliška Plachá G J. Palacha, Mělník 11 11
107.–112. Barbora Zárubová ZŠ Divišov 11 11
113.–115. Natálie Hlaváčková G Nad Štolou, Praha 10 10
113.–115. Štěpán Kalista ZŠ Masarykovo nám., Říčany 10 10
113.–115. Magda Štochlová G a SOŠ, Rokycany 10 10
116.–119. Lev Isnyuk ZŠ a MŠ Chelčického, Praha 3 5 4 9
116.–119. Michal Ivánek G, SpgŠ, OA a JŠ Znojmo 9 9
116.–119. Štěpánka Kubartová Arcibiskupské G, Praha 9 9
116.–119. Mojmír Němec G Christiana Dopplera, Praha 9 9
120.–123. martina bednářová G, Benešov 8 8
120.–123. Jan Kounovský ZŠ Okružní, Rakovník 8 8
120.–123. Mikuláš Krubner G, Benešov 8 8
120.–123. Adam Řezníček ZŠ Hradec nad Moravicí 8 8
124.–127. Jaroslav Hampejs ZŠ s RVMPP, Teplice, Buzulucká 7 7
124.–127. Jakub Janošek ZŠ T. G. Masaryka Mnichovice 7 7
124.–127. David Nguyen G, Kadaň 7 7
124.–127. Alena Renzová G, Litomyšl 7 7
128.–129. Karolína Mudrová ZŠ Na Smetance, Praha 2 6 6
128.–129. Oliver Slavíček G, Cheb 6 6
130.–131. David Dalihod Základní škola Pražačka Praha 3 5 5
130.–131. Lukáš Chrástek Purkyňovo G, Stážnice 5 5
132. Dominik Lev ZŠ Salvátor Valašské Meziříčí 4 4
133.–134. Martin Nota ZŠ a MŠ Dubné 3 3
133.–134. Jan Pouzar ZŠ a MŠ Dubné 3 3
135.–137. Eliška Andreattová Mensa G, Praha 6 2 2
135.–137. Barbora Mojžíšová Mensa G, Praha 6 2 2
135.–137. Marie Sychrová ZŠ Jinočany 2 2
138. Timotej Zgabaj ZŠ Salvátor Valašské Meziříčí 1 1
139. Veronika Hromádková Podkrušnohorské G, Most 0 0

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3
Student Pilný MFF UK 43 43 43 129
1. Jan František Lukáš ZŠ Dr. M. Tyrše Hrdějovice 26 40 41 107
2. Richard Menšík G, Boskovice 33 32 34 99
3. Martina Mrázová ZŠ Palachova, Brandýs nad Labem 28 30 19 77
4. Martin Jirout ZŠ Kuncova, Praha 5 - Stodůlky 19 25 28 72
5. Filip Petrásek ZŠ Nepomucká, Praha 5 - Košíře 33 37 70
6. Jason Sýkora G K. Čapka, Dobříš 13 29 27 69
7. Petr Kysela G, Český Krumlov 15 28 24 67
8. Melinka Čejpová Arcibiskupské G, Praha 27 20 14 61
9. Emilie Kimmerová ZŠ a MŠ Kotlářská, Brno 12 22 20 54
10.–11. Laura Kvíčalová ZŠ a MŠ Petra Strozziho Praha 8 9 20 24 53
10.–11. Marek Roučka ZŠ Dobřany 17 19 17 53
12. Filip Svatoš Jungmannova ZŠ Beroun 2 13 22 17 52
13. Ondřej Mendlík ZŠ a MŠ Nerudova, Č. Budějovice 13 28 10 51
14. František Urban G, Benešov 17 16 15 48
15. Anna Ličková G, Litoměřická, Praha 9 16 20 45
16.–17. Kristýna Kuldová G Tišnov 14 16 14 44
16.–17. Filip Mayer ZŠ Svážná, Most 13 23 8 44
18.–19. Monika Pachlopníková ZŠ Brno, Sirotkova 36 13 15 14 42
18.–19. Marek Tóth G, Ústí nad Orlicí 22 11 9 42
20.–21. Tobiáš Vágner G J. Vrchlického, Klatovy 16 17 6 39
20.–21. Tobias Záveský ZŠ Hornická, Tachov 7 13 19 39
22. Kristýna Rybková ZŠ Úvoz, Brno 15 22 37
23. Filip Macák ZŠ a MŠ Třebíz., Kralupy n. V. 12 16 7 35
24.–25. Vojtěch Kubišta ZŠ Jakuba Arbesa, Most 15 18 33
24.–25. Karel Olšar G, Český Krumlov 16 5 12 33
26. Anna Neumannová 22. základní škola Plzeň 11 21 32
27.–28. Aneta Mužíková ZŠ Hornická, Tachov 14 16 30
27.–28. Viktorie Zemanová ZŠ Kralovice 11 10 9 30
29. Ema Paseková Masarykovo G, Vsetín 14 15 29
30. Štěpán Smolík G Christiana Dopplera, Praha 13 11 2 26
31. Richard Kulda ZŠ a MŠ Dolní Loučky 14 11 25
32.–33. Julie Carolina Mecnerová G, Cheb 10 14 24
32.–33. Patrik Chlup ZŠ Boskovice 7 4 13 24
34. Elen Kršková G, Mikulov 7 12 3 22
35.–36. Adam Abd El Dayem ZŠ a MŠ Třebíz., Kralupy n. V. 19 19
35.–36. Antonín Žaloudek G J. Blahoslava, Ivančice 19 19
37. Johana Vacková 22. základní škola Plzeň 18 18
38.–40. Viktor Bachmann ZŠ Glowackého, Praha 8 - Troja 13 4 17
38.–40. Martin Krob ZŠ Husovo náměstí, Rakovník 17 17
38.–40. Ema Vacková Fakultní ZŠ pPedF UK Praha 13 17 17
41. Klára Benáková ZŠ s RVMPP, Teplice, Buzulucká 7 9 16
42.–43. Magda Nováčková ZŠ T. G. Masaryka Klatovy IV 7 8 15
42.–43. Zuzana Švábková ZŠ Hornická, Tachov 12 3 15
44. Eliška Hauptová G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 14 14
45. Martin Rakusan ZŠ sv. Voršily Praha 1 13 13
46. Václav Červený ZŠ Hornoměcholupská, Praha 10 12 12
47.–48. Jakub Fízeľ G dr. A. Hrdličky, Humpolec 11 11
47.–48. Jan Karafiát ZŠ Třebechovice pod Orebem 11 11
49.–51. Zuzana Koplíková Gymnázium Brno-Bystrc 3 2 5 10
49.–51. Štěpán Michalička ZŠ Kuncova, Praha 5 - Stodůlky 10 10
49.–51. Matěj Oplt ZŠ a MŠ Dobratická, Praha 9 10 10
52. Martin Rakušan ZŠ sv. Voršily Praha 1 9 9
53.–55. Eva Bayerová G Matyáše Lercha, Brno 8 8
53.–55. Petr Novotný ZŠ a MŠ Radostín nad Oslavou 8 8
53.–55. Ondřej Provalil ZŠ Bakalovo nábřeží, Brno 8 8
56.–57. Vít Savula ZŠ O. Nedbala, České Budějovice 5 5
56.–57. Mikuláš Tománek ZŠ Salvátor Valašské Meziříčí 5 5
58. Ema Junová ZŠ Klausova, Praha 13 4 4
59.–60. Aneta Czechowská ZŠ Praha 9 - Satalice 3 3
59.–60. Pavla Leščinská G J. Heyrovského, Praha 3 3
61. Anna Marie Stachová ZŠ Mendelova, Praha 4 1 1
62.–65. Alena Čepelková G a SOŠ pg. Jeronýmova, Liberec 0 0
62.–65. Karolína Rous G a SOŠ pg. Jeronýmova, Liberec 0 0
62.–65. Isabella Sortono G a SOŠ pg. Jeronýmova, Liberec 0 0
62.–65. Jáchym Straka ZŠ a MŠ Prokopa Diviše Znojmo - 0 0
Tento web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies do vašeho počítače. Také berete na vědomí, že jste si přečetli a porozuměli našim Zásadám ochrany osobních údajů. Pokud nesouhlasíte s odchodem z webu.Více informací