Výfuk wallpaper

Pololetní výsledková listina 12. ročníku

Kategorie 9. ročníků

Jméno Škola 1 2 3
Student Pilný MFF UK 38 38 38 114
1. Matej Karpáč ZŠ Jána Švermu, Humenné 33 28 36 97
2. Kamilo Tomáš G Jana Keplera, Praha 36 24 27 87
3. Kosma Šatánek ZŠ a MŠ Telecí 26 30 28 84
4. Alena Mouchová G, Český Krumlov 31 28 23 82
5. Matěj Šebesta Masarykovo G, Vsetín 28 18 21 67
6.–7. Ondřej Porod G Týn nad Vltavou 25 21 19 65
6.–7. Martin Vagner G, Voděradská, Praha 22 23 20 65
8. Monika Dlouhá G Matyáše Lercha, Brno 23 24 16 63
9. Natálie Lászlóová Wichterlovo G, Ostrava 24 17 21 62
10. Michaela Urbanová G F. X. Šaldy, Liberec 26 14 15 55
11. David Laušman G Opatov, Praha 34 20 54
12. Denis Peťka G J. Škody, Přerov 21 15 16 52
13. Filip Groh ZŠ Liberec 10 30 20 50
14. Martin Motyčka ZŠ Nad Vodovodem, Praha 10 34 15 49
15. Lucie Endlová G O. Havlové, Ostrava 29 19 48
16.–17. Vít Kubal G, Český Krumlov 18 12 16 46
16.–17. Tereza Kubínová G, Litoměřická, Praha 35 11 46
18. Vojtěch Černý G Jana Keplera, Praha 24 17 41
19. Antonín Plašil G Dobruška 29 11 40
20. Klaudie Zemene G a ZUŠ, Šlapanice 27 12 39
21.–22. Marek Opluštil G, Litovel 31 2 5 38
21.–22. Petra Prknová ZŠ Jemnice 28 2 8 38
23. Kristýna Otevřelová ZŠ Brno, Sirotkova 36 21 16 37
24. Ondřej Kočur Wichterlovo G, Ostrava 30 5 35
25. Michael Ambros G, Olomouc-Hejčín 23 4 7 34
26. Jan Hrubec OPEN GATE Říčany 33 33
27.–28. Jana Pohořilská G Masarykovo nám., Třebíč 23 5 4 32
27.–28. Vlasta Suchá Jiráskovo G, Náchod 22 10 32
29. Natálie Jochová G Masarykovo nám., Třebíč 19 12 31
30. Filip Gašparín Wichterlovo G, Ostrava 15 10 5 30
31.–32. Anežka Krčmová ZŠ Brno, Sirotkova 36 24 5 29
31.–32. David Manhalter EKO G, Brno 11 6 12 29
33.–35. Adam Cieślar ZŠ Divišov 17 9 26
33.–35. Jana Fišerová G, Olomouc-Hejčín 21 5 26
33.–35. Pavel Zachariáš G Tišnov 16 5 5 26
36.–37. Jan Motlík G Opatov, Praha 13 12 25
36.–37. Ondřej Rejman ZŠ s RVMPP, Teplice, Buzulucká 25 25
38. Ondřej Zapletal G J. V. Jirsíka, Č. Budějovice 17 7 24
39. Leonard Lindvay G Grösslingová, Bratislava 21 21
40. Klára Hašová G, Křenová, Brno 11 4 5 20
41.–43. Max Denemarek G Matyáše Lercha, Brno 19 19
41.–43. Pavlína Jurásková G Dobruška 19 19
41.–43. Šimon Klousek Wichterlovo G, Ostrava 19 19
44. Martin Landík G Ústavní, Praha 17 17
45.–47. Nicol Plšková G J. Škody, Přerov 16 16
45.–47. Petra Šilerová G Nad Kavalírkou, Praha 16 16
45.–47. Vítek Vácha ZŠ a MŠ Wolkerova, Havl. Brod 16 16
48. Natálie Manoušková G J. Vrchlického, Klatovy 9 4 2 15
49.–53. Šimon Hanák Cyrilomet. G a SOŠ pg., Brno 11 3 14
49.–53. Ondřej Pavelka ZŠ a MŠ Pňovice, Litovel 9 5 14
49.–53. Jakub Štěpánek ZŠ Nad Vodovodem, Praha 10 14 14
49.–53. Petr Vaško G a ZŠ G. Jarkovského, Praha 14 14
49.–53. Julie Vlčanová ZŠ T. G. Masaryka Třebíč 11 3 14
54. Josef Hugo Holub ZŠ Gajdošova, Brno 13 13
55. Jan Herzig G J. Š. Baara, Domažlice 12 12
56.–57. Vojtěch Kužílek ZŠ Heyrovského, Olomouc 11 11
56.–57. Julie Svobodová ZŠ Chomutovská, Kadaň 11 11
58. Kevin Nguyen ZŠ Chomutovská, Kadaň 9 9
59. Ema Vondráčková G P. de Coubertina, Tábor 8 8
60. Barbora Barnatová ZŠ s RVMPP, Teplice, Buzulucká 7 7
61.–63. Mikuláš Hořenek Wichterlovo G, Ostrava 6 0 6
61.–63. Lenka Hromádková G, Hlinsko 6 6
61.–63. Klára Souza de Joode G Jana Keplera, Praha 6 6
64. Marek Hromada ŠpMNDaG, Bratislava 5 5
65.–66. Marie Steinhauserová ZŠ Strmilov 3 3
65.–66. Šimon Tureček G, Karviná 3 3
67. Štěpán Železný ZŠ Hamry, Brno 1 1
68.–69. Mikoláš Palouda G, Český Krumlov 0 0
68.–69. Štěpán Petr G Masarykovo nám., Třebíč 0 0

Kategorie 8. ročníků

Jméno Škola 1 2 3
Student Pilný MFF UK 38 38 38 114
1. Jana Feldbabelová ZŠ Jemnice 34 38 35 107
2. Sámo Šatánek ZŠ a MŠ Telecí 25 30 33 88
3. Max Menčík ZŠ Kuncova, Praha 5 - Stodůlky 33 24 29 86
4. Petr Barták Slovanské G, Olomouc 25 17 17 59
5. Dominik Kudr ZŠ a MŠ Studenec 23 12 15 50
6. Filip Borkovec G, Křenová, Brno 26 16 42
7. Juraj Štefina ZŠ sv. Margity Púchov 14 8 19 41
8. Patrik Piňos ZŠ Gajdošova, Brno 24 8 8 40
9. Aneta Mičulková G P. Bezruče, Frýdek-Místek 22 6 11 39
10. Matěj Knop G Christiana Dopplera, Praha 23 12 35
11. Julie Krčmařová G Volgogradská 6a, Ostrava 17 4 6 27
12.–14. Filip Andráši G, Křenová, Brno 13 13 26
12.–14. Tomáš Čanda ZŠ J. A. Komenského Blatná 21 5 26
12.–14. Kateřina Hujová G, Voděradská, Praha 26 26
15. Magdaléna Křížová G dr. A. Hrdličky, Humpolec 25 25
16. Josef Turek G, Šumperk 14 6 4 24
17. Zuzana Kýrová ZŠ nám. Svornosti, Brno 22 22
18.–20. Aleš Antoň G J. Heyrovského, Praha 21 21
18.–20. Josef Eliáš Formánek G, Křenová, Brno 16 5 21
18.–20. Adam Jurtík G P. Bezruče, Frýdek-Místek 21 21
21. Karolína Kačalková ŠpMNDaG, Bratislava 15 5 20
22.–23. Alžběta Sochorová G, Blovice 6 9 4 19
22.–23. Štěpán Zajačik ZŠ Školní, Chomutov 19 19
24.–25. Matěj Purkert G, Písnická, Praha 16 2 18
24.–25. Linda Rokosová G, Jihlava 18 18
26.–27. Michaela Chovancová ŠpMNDaG, Bratislava 6 11 17
26.–27. Lucie Kohoutková Masarykovo G, Plzeň 17 17
28.–30. Ondřej Bohatý G Opatov, Praha 16 16
28.–30. Lukáš Hobza G O. Havlové, Ostrava 16 16
28.–30. Renata Petlanová ZŠ Mendelova, Praha 4 14 2 16
31. Filip Procházka G J. Heyrovského, Praha 15 15
32. Patrik Hrebinec ZŠ Na Příkopech, Chomutov 14 14
33.–36. Marek Petlan ZŠ Mendelova, Praha 4 13 13
33.–36. Erik Rössler PORG, Praha 11 2 13
33.–36. Tereza Vargová ŠpMNDaG, Bratislava 13 13
33.–36. Timotej Vašina ZŠ a MŠ Bílá, Praha 6 13 13
37. Šimon Václavík G P. Bezruče, Frýdek-Místek 11 11
38. Vít Foltas ZŠ a MŠ Spálov 6 1 2 9
39. Jakub Brázda ZŠ Politických vězňů, Slaný 8 8
40.–43. Tomáš Dolanský G Týn nad Vltavou 6 6
40.–43. Marína Kiliánová ŠpMNDaG, Bratislava 6 6
40.–43. Eva Kundratová ZŠ Komenského II Zlín 6 6
40.–43. Jiří Zakuťanský G, Šternberk 6 6
44. Valerie Labuťová G, Nový Bydžov 5 5
45. Lukáš Kulhánek G Brno, tř. Kpt. Jaroše 2 2

Kategorie 7. ročníků

Jméno Škola 1 2 3
Student Pilný MFF UK 43 43 43 129
1. Matěj Křivánek ZŠ T. G. M. Mor. Budějovice 31 25 27 83
2. Adam Houdek ZŠ a MŠ , Březová 33 19 21 73
3. Matěj Ondrušek ZŠ Horácké náměstí, Brno 27 13 15 55
4. Bartoloměj Stoklásek ZŠ Troubelice 15 14 25 54
5. Květa Bouchalová G, Olomouc-Hejčín 22 12 18 52
6.–7. Antonín Střída ZŠ a MŠ Lutín 16 13 16 45
6.–7. Jáchym Turner G J. Vrchlického, Klatovy 25 20 45
8. Emma Burešová Jiráskovo G, Náchod 27 5 7 39
9. Eliška Knopfová ZŠ J. A. Kom. Hradec Králové 20 10 5 35
10. Daniel Strašil G Christiana Dopplera, Praha 15 11 8 34
11. Hana Bayerová ZŠ Brno, Sirotkova 36 33 33
12. Jáchym Šleška ZŠ Haškova, Uničov 19 5 8 32
13. Klára Zíková G J. Vrchlického, Klatovy 12 8 11 31
14. Klára Valentová ZŠ Hálkova, Olomouc 14 5 7 26
15.–16. Tereza Strašilová ZŠ Brno, Sirotkova 36 20 20
15.–16. Matylda Svobodová ZŠ Novoměstská, Brno 20 20
17. Šimon Novák Nový PORG, Praha 5 5 9 19
18.–19. Dmitrij Petreckyj Fakultní ZŠŠ PedF UK Praha 13 18 18
18.–19. Kateřina Zubálová ZŠ Stupkova, Olomouc 18 18
20. Sofie Desnicová G, Litovel 15 2 17
21. Martin Maláč PORG, Praha 16 16
22.–25. Mikuláš Glozar ZŠ Masarova, Brno 8 2 5 15
22.–25. Erik Hojgr ZŠ Hálkova, Olomouc 11 4 15
22.–25. Lukáš Lizúch Masarykovo G, Vsetín 12 3 15
22.–25. Alexandra Sochorová G Christiana Dopplera, Praha 15 15
26. Beáta Mudráková ZŠ a MŠ Husova, Brno 13 13
27. Matyáš Churavý EKO G, Brno 5 6 11
28. Matěj Illner G Christiana Dopplera, Praha 10 10
29.–30. Sari Attar ZŠ a MŠ Praha 5 - Hlubočepy 5 3 8
29.–30. Ondřej Kulhánek FZŠ prof. O. Chlupa, Praha 3 5 8
31. Marek Šoltés ZŠ Svážná, Brno 7 7
32. Sofia Husáková ZŠ Univerzum s.r.o. Praha 5 5
33. Josef Povolný ZŠ Školní ul., Hrádek nad Nisou 4 4

Kategorie 6. ročníků

Jméno Škola 1 2 3
Student Pilný MFF UK 43 43 43 129
1. Vojtěch Reif ZŠ u sv. Štěpána Praha 2 25 7 10 42
2.–3. Jan Foldyna Anglofonní základní škola, z. ú. 15 3 10 28
2.–3. Valentýna Sochorová G, Olomouc-Hejčín 28 28
4. Jakub Chum G Nad Štolou, Praha 10 15 25
5. Agáta Húšťavová European School Luxembourg II 10 11 21
6. Tomáš Rataj ZŠ Stupkova, Olomouc 9 5 14
7. Antonín Papoušek G Volgogradská 6a, Ostrava 4 7 11
8. Filip Němec PORG, Praha 3 3
Tento web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies do vašeho počítače. Také berete na vědomí, že jste si přečetli a porozuměli našim Zásadám ochrany osobních údajů. Pokud nesouhlasíte s odchodem z webu.Více informací