Výfuk wallpaper

Letní tábor Výfuku 2024, Panenská Rozsíčka

Letošní tábor se bude konat v termínu 28. 7. – 10. 8. 2024 v Panenské Rozsíčce na Vysočině. Veškeré informace budou postupně objevovat zde, současně je budeme posílat mailem. V případě dotazů se obraťte na náš mail vyfuk@vyfuk.org, případně přímo lukasl@vyfuk.org.

V týdnu od 5. do 11. února budeme posílat pozvánky prvním sedmi řešitelům z každé kategorie (rozhoduje pořadí po třetí sérii). Ti budou mít tři týdny na vyjádření (do 1. března), jestli mají o účast na táboře zájem. Následně – 1. března ve 20:00 – se přihlašování uvolní pro prvních 50 řešitelů z každé kategorie a o účasti bude v této fázi rozhodovat už jen pořadí vyplnění přihlášky v naší databázi. Kapacita tábora je 29 účastníků. Počítáme s tím, že se kapacita v první fázi téměř jistě zcela nezaplní, takže všichni řešitelé umístění do 50. místa v dané kategorii mají velkou šanci se na tábor dostat.

Cena tábora je pro letošek stanovena na 6 300 Kč, z čehož 1 300 Kč se bude posílat dopředu na účet fakulty a zbytek budeme vybírat na místě v hotovosti.

Materiály

Tento web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies do vašeho počítače. Také berete na vědomí, že jste si přečetli a porozuměli našim Zásadám ochrany osobních údajů. Pokud nesouhlasíte s odchodem z webu.Více informací