Výfuk wallpaper

Podzimní setkání řešitelů 2015, Praha

Podzimní setkání se konalo v Praze od pátku 27. listopadu do neděle 29. listopadu 2015, ubytovaní jsme byli v DDM Praha 4. A bylo na co se těšit!

Galerie setkání

Účastníci

Kateřina Bartošová, Kateřina Rosická, Vojtěch Ježek, Roman Varfolomieiev, Lucie Kundratová, Adam Kolomazník, Viktor Vařeka, Eva Vochozková, Michal Beránek, Filip Temiak, Lubor Čech, Emma Kodyšová, Marco Souza de Joode, Václav Pavlíček, Andriy Volvach, Magdaléna Volfová, Adam Závora, Pavla Rudolfová, Alena Opichalová, Martina Novotná, Tomáš Kudrnáč, Jan Bartoš, Martin Kysela, Filip Novotný

Organizátoři

Veronika Brumovská, Lukáš Fusek, Jaroslav Janoš, Ondřej Knopp, Tereza Uhlířová

O setkání

Podzimní setkání se konalo v Praze od pátku 27. listopadu do neděle 29. listopadu 2015, ubytovaní jsme byli v DDM Praha 4. A bylo na co se těšit!

V pátek jsme začali seznamovacími hrami, které pro účastníky i organizátory připravil Ondra. V sobotu ráno si pak účastníci mohli vybrat mezi třemi fyzikálními a matematickými přednáškami a po svačině jsme se vydali na exkurzi do hasičské stanice ve Strašnicích, kde nás čekala přednáška o hasičském životě a práci následovaná prohlídkou technického zázemí jednotky. Po dobrém obědě v nedaleké restauraci nás čekala velká odpolední hra Verči a Pavly: účastníci se rozdělili do čtveřic, vybrali si jednoho z organizátorů a vydali se plnit úkoly v centru Prahy. Vítězem se stala skupinka Verči. Večer si mohli účastníci vybrat mezi hraním různých deskovek a Ondrovými hrami. V neděli ráno jsme se přesunuli na MFF UK v Tróji, kde nejprve proběhly tři přednášky a po nich následovaly experimenty s tekutým dusíkem. Setkání jsme zakončili vlastnoručně připravenou stracciatellovou zmrzlinou.

Tento web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies do vašeho počítače. Také berete na vědomí, že jste si přečetli a porozuměli našim Zásadám ochrany osobních údajů. Pokud nesouhlasíte s odchodem z webu.Více informací