Výfuk wallpaper

Jarní setkání řešitelů 2016, Hradec Králové

Letošní jarní setkání se konalo v Hradci Králové od pátku 13. 5. do neděle 15. 5. 2016. Všichni jsme se setkali odpoledne na nádraží a vyrazili do skautské klubovny Karla Šimka.

Galerie setkání

Účastníci

Roman Varfolomieiev, Michal Beránek, Lubor Čech, Emma Kodyšová, Marco Souza de Joode, Václav Pavlíček, Andriy Volvach, Jiří Kohl, Pavel Šimůnek, Tomáš Kudrnáč, Petr Doubravský, Karel Šebela

Organizátoři

Petra Fridrichová, Petra Hrubcová, Ondřej Knopp, Kateřina Stodolová, Patrik Švančara

O setkání

Letošní jarní setkání se konalo v Hradci Králové od pátku 13. 5. do neděle 15. 5. 2016. Všichni jsme se setkali odpoledne na nádraží a vyrazili do skautské klubovny Karla Šimka. Po večeři pokračovaly seznamovací hry. Protože nás tentokrát bylo nezvykle málo, rychle jsme se seznámili a šli si ven zahrát hru se svíčkami. Cílem bylo co nejvíckrát proběhnout soupeřovou brankou s rozsvícenou svíčkou. Poté účastníci i organizátoři hráli uvnitř různé hry a bavili se.

V sobotu ráno se tradičně začalo fyzickou rozcvičkou. Následoval blok přednášek. Po svačině jsme se oblékli a vyrazili do vodní elektrárny Hučák. Při exkurzi jsme nejprve zhlédli film o vodních elektrárnách v České republice a následně se vydali na samotnou prohlídku elektrárny a turbín, které ji pohání. Odpolední hra v parku se také nesla v duchu elektráren. Dva týmy měly za úkol rozšiřovat svoji distribuční síť, což se jim dařilo skrze luštění šifer. Jako odpočinková aktivita na večer byly připraveny experimenty, které si děti samy mohly vyzkoušet.

Poslední den opět začal rozcvičkou a následovaly přednášky. V mezičase jsme si šli ven zahrát běhací hru. Zbývalo už jen vyhlásit výsledky všech aktivit, uklidit klubovnu a vyrazit na vlak.

Tento web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies do vašeho počítače. Také berete na vědomí, že jste si přečetli a porozuměli našim Zásadám ochrany osobních údajů. Pokud nesouhlasíte s odchodem z webu.Více informací