Výfuk wallpaper

Jarní setkání řešitelů 2014, Ostrava

Jarní setkání se uskutečnilo ve dnech 17. – 19. května 2014 v Ostravě.

Galerie setkání

Účastníci

Ondřej Knopp, Denisa Chytilová, Marek Božoň, Lukáš Kristek, Borek Požár, Alžběta Neubauerová, Lenka Vincenová, Daniel Bárta, Aleš Zapadlo, Berenika Čermáková, Jakub Pustka

Organizátoři

Veronika Brumovská, Michal Červeňák, Tomáš Kremel, Lada Peksová, Karolína Šromeková, Radka Štefaníková

O setkání

Jarní setkání se uskutečnilo ve dnech 17. – 19. května 2014 v Ostravě.

V odpoledních hodinách jsme se sešli na svinovském vlakovém nádraží, odkud jsme se přesunuli do sokolovny, kde jsme měli zajištěno ubytování. Zde jsme se po úvodních povinnostech seznámili pomocí zábavných her.

Večer jsme trávili pátráním a řešením případu zavražděného pana Bechera. V této detektivní hře měli účastníci za úkol nalézt mezi organizátory představující jednotlivé postavy příběhu vraha šéfa velké společnosti prodávající výfuky.

Páteční ráno jsme se po snídani vydali na Vysokou školu báňskou vyslechnout si přednášku Ing. Matyáše Theuera o matematických konstantách kolem nás. Poté jsme se přesunuli do blízkého parku, kde jsme hráli běhací a šifrovací hry.

Odpoledne jsme pak strávili v Malém světě techniky v Dolní oblasti Vítkovice, kde jsme měli možnost se seznámit s nejrůznějšími technickými přístroji, dopravními prostředky a fyzikálními zákony využívanými v praxi hravou a interaktivní formou.

Večer jsme si prošli centrum města, které ač nemá jako jiná města tradiční historické jádro, přesto skrývá svůj půvab. Po návratu na objekt jsme se bavili hraním nejrůznějších stolních her.

Sobotní ráno nás pak čekala nemilá povinnost sbalit si své věci a rozloučit se, ale i přesto jsme ještě stihli si zahrát několik kolektivních her a poté jsme se zase rozutekli do svých domovů.

Tento web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies do vašeho počítače. Také berete na vědomí, že jste si přečetli a porozuměli našim Zásadám ochrany osobních údajů. Pokud nesouhlasíte s odchodem z webu.Více informací