Výfuk wallpaper

Náboj Junior

Co je Náboj Junior?

Výfuk ve spolupráci s Korešpondenčným seminárom z fyziky UFO (slovenský bratr Výfuku) pořádá soutěž v počítání matematických a fyzikálních příkladů. Soutěž je určena pro 4-členné týmy žáků základních škol (či odpovídajících ročníků gymnázií) a probíhá vždy na podzim v mnoha místech České, Slovenské a nově i Polské republiky současně. Téměř okamžitě po skončení soutěže se v každém organizačním místě vytvoří tzv. lokální pořadí, na základě kterého se vyhodnotí výsledky soutěže. Následně je vytvořeno i národní či mezinárodní srovnání.

V roce 2019 pořádá Náboj Junior již svůj 8. ročník! Všechny informace týkající se přihlašování, pravidel a samotné soutěže hledejte na samostatných stránkách http://junior.naboj.org/

První tři ročníky

2012

První ročník soutěže, které se tehdy ještě říkalo MFnáboje, se konal 13. 1. 2012 v Praze a v 10 slovenských městech. Zúčastnilo se jej 25 týmů v ČR a 124 týmů v SR. Podrobné informace o jeho průběhu, výsledky a vzorová řešení naleznete na stránce k tomu určené.

2013

Druhý ročník MFnáboje se konal 15. 11. 2013. Vše o něm naleznete na samostatné stránce – najdete tam výsledky i vzorová řešení příkladů. Na našem webu naleznete zpracované statistiky soutěže. Tento rok se v ČR soutěž naposledy jmenovala MFnáboj, na Slovensku se tento ročník již jmenoval Náboj Junior.

2014

Ve třetím ročníku se MFnáboj úplně přejmenoval na Náboj Junior, ovšem podstata soutěže zůstala stejná – i v tomto ročníku se týmy skládaly ze 4 soutěžících. Ti se mohli poprat s celkově dvaačtyřiceti příklady z matematiky a fyziky. Náboj Junior se uskutečnil dne 28. 11. 2014, a to rovnou na 24 místech v Česku a na Slovensku. Více informací naleznete na samostatné stránce. Prohlédněte si také fotky nebo navštivte oficiální stránku Náboje Junior.

Tento web používá cookies. Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním cookies do vašeho počítače. Také berete na vědomí, že jste si přečetli a porozuměli našim Zásadám ochrany osobních údajů. Pokud nesouhlasíte s odchodem z webu.Více informací